mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 21:05 
Cytuj  
Gram nocna elfką scoutem i chcę stać się citzenem gdzie mam iść gadałem uż z overseerem ale pisze jeszcze o jakimś innym w dokach.Jeśli wiecie co mam zrobić proszę pomóżcie!!

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 22:43 
Cytuj  
[quote=Tuxedo]
Apropos aktualnych tematow, po prostu sa rzeczy ktore sa istotne i nadaja sie do zalozenia topic'a i jest chit chat, pytania itd. do aktualnych tematow - dzieki temu forum jest duzo bardziej przejrzyste dla ludzi ktorzy jak ty przed chwila szukali informacji
[/quote]

To raz a dwa to czytaj journal (naciskasz J ) - tam jest wyraznie napisane, tam znajdziesz info o questach ktore aktualnie wykonujesz... sproboj tez /tell in game do kogos....


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 41
Dołączył(a): 31.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 06:09 
Cytuj  
W EQ2 nocnych elfow nie ma ;-) sa tylko mroczne elfy, jesli piszesz o nocnych to moze ci sie forum z WoW pomylilo ?;-)


_________________
"There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 15:10 
Cytuj  
Sorry pomyliło mis się z mrocznymi tak samo wyglądają.Mam zadanie aby zebrać jakieś tokeny ze stworzeń z ruin(jestem we Freeport) niemoge dalej levelować póki nie wykonam tego.Zabiłem już każdy rodzaj Mobów znajdujący się w ruinach.


Posty: 41
Dołączył(a): 31.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 16:11 
Cytuj  
powiedzmy ze podobny kolor skory bo ten z WoW maja uszy conajmniej jak krolik ;-)


_________________
"There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 16:13 
Cytuj  
boft napisał(a):
powiedzmy ze podobny kolor skory bo ten z WoW maja uszy conajmniej jak krolik ;-)

Nie, maja modele postaci z Warcrafta. Dziwne, prawda?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 00:21 
Cytuj  
LoL iXi'k.. co maja krolicze uszy elfow w WoW do tego ze to modele z Warcrafta? ;) Coz, wyobrazenie Panow z blizzarda i guess..


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 00:26 
Cytuj  
Wiesz, moglbym zaczac teraz flama na temat wygladu postaci i ras w roznych mmogach, z eq2 wlacznie, ale jakos mi w tym dziale chyba nie wypada ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 20:54 
Cytuj  
Hm..i hejka all starym i nowym akurat sie zalogowalem,walcze z ustawieniem textur etc...jak zwykle zalozylem barbariana i to najwiekszego z mozliwych he he. no i rozgladam sie po tym swiecie ..albo po tym co po nim pozostalo he he. To tyle wstepu..ale chodzi mi o co innego heh
Racik o ile dobrze czytam to prosil o pomoc co ma robic bo se nie daje rady coby przeskoczyc /stac sie obywatelem miasta.No i co panowie od Was uslyszal? Tuxik only ,wypisal/doradzil..a inni? Takie glupie wrazenie mam ,ze "..huzia na jozia.." Az sie zastanawiam ,czy jak ja bede mial jakis problem,to czy warto pisac ,czy tez od razu zmieniac shard i liczyc tylko na sieebie cholera.Pozdrawiam, do zobaczenia w grze Aidahu /barbarian/quenos/oggok
Aha ,mam jakies problemy z oknem chata ingame .takze sorka,jakbym nie odpowiadal.I jeszcze jedno "kanal" polacy swieci pustkami he he

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 02:15 
Cytuj  
Hello Mabsterku,

Hmm, staram sie utrzymac klimat forum mniej wiecej tak jak w EQ1, bez lockowania, flamow itd. a to powyzej? Hmm, po prostu czasem zagladaja ludzie ktorzy nie czytaja podwieszonych tematow i community jest delikatnie przewrazliwione :roll: uhm, miesiac czasu i wszyscy sie wyrobia - szkoda ze ja chwilowo nie mam jak grac :(

Chat, hmm zalogowalem sie ok 23 uhr i bylo 30 osob, takze chyba tak tragicznie nie jest ;) Zadnej starej mordki nie bylo tho...

Nic's, see you in game.. w jakich godzinach grasz btw?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 02:25 
Cytuj  
*odpowiada na wlasny post, co za spammer z tego Tuxa :( *

Xanth napisał(a):
Wiesz, moglbym zaczac teraz flama na temat wygladu postaci i ras w roznych mmogach, z eq2 wlacznie, ale jakos mi w tym dziale chyba nie wypada ;)

X.


Hmm prawda? Flamowac gre ktorej forum sie moderuje, to juz nawet poza fo pas.. heh...


A wyglad postaci? Heh nie no szaty powiewajace na wietrze albo odbicie swiatla w zbroji jakos tam sie maja do plaskich sprite'ow.. Coz przez jakis czas czesc dawnego teamu w UO twierdzila ze grafika w UO jest duzo ladniejsza od tej w EQ.. po czym wiekszosc z nich przeszla do DAoC :P

Kwestia gustu i guess, niestety jednak obawiam sie ze glownie przekonan ktore maja malo wspolnego z dana gra :/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 08:56 
Cytuj  
WOOT mabster znowu żywy ! :o jak coś to ja ciągle jestem Kordian 8)

i możesz byc pewien że jeśli o coś spytasz to ci podpowiem :]


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2005, 23:33 
Cytuj  
Kordian napisał(a):
WOOT mabster znowu żywy


...wiecznie zywy :D (z gory przepraszam, nie moglem sie powstrzymac ;) )


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 19:21 
Cytuj  
Mam pytanie cz ktoś już odblokował Frogloka bądź wie dokładnie jak go odblokować?

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 16:08 
Cytuj  
Skad wziac copper'ek ? Mozna go gdzies wystukac ?

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 22:00 
Cytuj  
Co jest grane ? Juz 6 godz. nie moge wejsc na serwer. Tez tak macie ? NIe chce mi sie wiezyc , ze tak dlugo updateuja...


_________________
P 2.7
ATI 9600
RAM 1 GB Dual
Dolby 5.1 by SPDIF (optyczne;)

Qrzychu / Oggok

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 22:57 
Cytuj  
Qrzychu napisał(a):
Co jest grane ? Juz 6 godz. nie moge wejsc na serwer. Tez tak macie ? NIe chce mi sie wiezyc , ze tak dlugo updateuja...


Popsiuło im się przy apdejcie. Wstało na chwilę, potem zaraz położyli. Z plotek wynika, że chodzi między innymi o jakieś itemy, które zaczęły się sprzedawać po 10k platyny u merchanta. Teraz podejrzewam mają ciężki ból głowy, żeby wykombinować, którzy gracze to sprzedali i skorygować. Inaczej cała ekonomia poleci w driebiezgi. W każdym razie jest wesoło, na forum SOE lecą bluzgi, aż miło.
W każdym razie:

10:11 AM:
All English-language servers are currently locked to address an issue that appeared with this morning's update. We apologize for the inconvenience and will have them open as soon as possible. We will post further details when we have them.

11:51 AM
A fix is in testing right now and will be applied to the servers shortly. Servers will be up again as soon as we can verify that the issues have been corrected. We apologize for the delay.

12:56 PM
Testing is still in progress and we hope to have it completed soon. Sorry to those of you anxious to get into the game and play.

(czas ichniejszy, trzeba dodać dziewięć godzin, żeby po naszemu było)

G

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 23:51 
Cytuj  
fucktycznie , ale dali ciala. Heh , niezle jajka.
I kto za to placi ??
Ja chce q... do biura !


Posty: 2
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 14:39 
Cytuj  
no i dzisiaj znowu sie zaczyna juz mnie to zaczyna wkurzac...nie da sie grac:( :( :har:

*

Posty: 59
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 14:57 
Cytuj  
i piać to samo ... Mialo byc 15 min , nie wiem jak wam , ale w przeliczeniu na polskie wyszla mi juz ponad godz.
Zajebiscie , 3 dni do konca pre-paid. Cenega nie ma od ponad miesiaca , a tu jeszcze wylaczaja serwery na tyle ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.