mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 10:37 
 
1. Mam takie pytanko. Dlaczego nie mozna farbowac skorzanych zbrojek? Mozna farbowac skorzane buty i plecak a rekawic juz nie. Dlaczego?

2. Limit 50szt. u vendora ogranicza jedynie jednorazowa sprzedaz. Jak kazdy dobrze wie majac 200szt czegokolwiek trzeba sprzedawac 4 razy a to chyba nie o to w zamysle chodzilo. Moze, mozna by wprowadzic limit skupu a nie sprzedazy? Wtedy vendorzy mieli by ustalone ile jakiego towaru moga miec na stanie i do gornej granicy by skupowali niezaleznie od tego czy jest to 50 czy wiecej. Oczywiscie trzeba by bylo wprowadzic rozne limity dla roznych vendorow. Np. u platnerza mozna by sprzedac 5 plytowek ale juz u alchemika 300 siarki.

Co myslicie?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 11:06 
 
Ad1 Co do rekawic sprawdze, co do zbroi to moze jeszcze wprowadzic zroznicowanie i zbroje kolorowe (tfuuuu) - farbowane beda mialy wiekszy armor :wink:


Ad2 Bylo juz wielokrotnie mowione, jesli kiedykolwiek limit sprzedazy sie zmieni to na 5 a nie na 100 czy 200. Jesli sie tak dopominacie moge to zrobic zaraz :wink:

Evil GM


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 13:38 
 
1. Nie mowilem, ze ma to zmienic ich AR albo zeby je od razu klasyfikowac. Chcialem tylko zeby byla mozliwosc farbowania skorzanych czesci zbroji tak jak skorzanych ubran. Chcialem po prostu wprowadzic urozmaicenie. Bardziej mi do postaci odpowiadala by skorzana czarna zbroja niz skorzana brazowa ale jak (tfuuuuu) to trudno.

2. Przeciez nie o tym pisalem. Chcieliscie wprowadzic ograniczenia w sprzedazy czy ja tylko utrudnic? Myslalem, ze to co napisalem jest dobrym i realistycznym rozwiazaniem.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 23:43 
 
To może wprowadzić kilka rodzajów skór - np zielona czarna etc,
Albo możliwość farbowania (szycia) zbroi w róznych kolorach przy wysokich umiejetnościach tailoringu (można to wytłumaczyć nasączeniem skóry jakimiś farbami czy czyms - o sztuce tej wiedzieli by tylko bardzo doswiadczeni krawcy).

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 00:19 
 
hueh dobra dobra... mam dzis dobry humor... jesli wszystko poszlo dobrze, to powinniscie moc farbowac sobie skorzane zbrojki... a co...
Of course tylko te nowo zrobione, a nie wszystkie
_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-01-09 00:24 ]</font>

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 01:04 
 
Mam pytanie odnosnie magicznych zbroi.
Wczesniej nie odejmowaly dexa.
Teraz dexa ubywa, a armor nie jest wcale lepszy niz tych wykutych z metali kolorowych (ktore dexa nie zabieraja).
Tak ma byc ? Bo jesli tak, to stana sie w zasadzie bezwartosciowe.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 01:08 
 
Sprawdze... ale juz nie dzis na pewno... nie wiem kiedy, ale sprawdze, chyba ze zrobi to za mnie inny GM - magiczne zbroje z reguly do czegos sluza i niosa ze soba same w sobie juz jakis bonus, wiec bezuzyteczne to one nie sa.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 01:53 
 
Super !!!
Faktycznie juz monżna farbowac - tylko wokół czapki skożanej robi sie taka aureolka ale mi to nie przeszkadza bo i tak chodze w kapeluszu :smile:.

Niedługo cennym towarem dla kolekcjonerow bedą elementy skozane których sie nie da jeszcze farbowac :wink:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: wert dnia 2002-01-09 02:01 ]</font>

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 10:24 
 
No to dzieki za te zbroje ze skory :smile:

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 14:08 
 
Jeszcze o magicznych broniach.
Maja dziwna tendencje do wypadania z reki.
Podnosze, wkladam, dwa ciosy i znow buch na ziemie.
A Healing potionki kupione w sklepie zaczely sie psuc. Spisek alchemikow ?

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 15:23 
 
A jeszcze potionek heal zrobiony wlasnorecznie daje tyle co leser heal kupiony w sklepie. Tak ma byc ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 18:06 
 
eee ? lesser daje tyle co heal ???? to chyba pomylone sa miksturki w sklepie albo ty jestes slabym alchemikiem. A ile daje ten lesser ze sklepu bo niepamietam ?
Bo moje heale daja do 20 hp zazwyczaj 18 - 20

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-09 18:36 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.