mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 14:32 
Cytuj  
Warto? :|
Poczytaj. Grać warto na 100%, ale na oficjalnych servach.
Na FS popsujesz sobie tylko opinie o samej grze. Nie warto grać za free w WoW, przynajmniej narazie i prawdopodobnie jeszcze długo nie będzie warto...

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 15:50 
Cytuj  
To ja tez cos mazne :P Pogralem na KR Becie z 3 tyg. mam 30 lvl i co ? powoli zaczyna mnie gra nudzic. Po pierwszym tygodniu bylem w stanie sprzedac biurko pod komputer a nastepnie fotel na ktorym wlasnie siedze aby tylko dorwac Wow i polroczna subskrypcje. Dzis juz sie zastanawiam co zrobic, wowa zamowilem na eu retail. Kazdego czlowieka napotkanego sie mierzy pod wzgledem lvl2 ja mam 34 on ma 25 jest moj :roll: Nie podoba mi sie ten system. Prawie kazdy czlowiek ktorego spotykam siedzi w jednym miejscu i trzepie po 2 godziny te same mobki zalosne. Wiem wiem zaczyna sie dopiero zabawa na 60 lvl gdzie sa rajdy itp. Cholera jakos nie odczulem wowa jako prawdziwego mmo. Cos mi tu troszke za bardzo zle pachnie " a dobije jeszcze dzis ten lvl i spac" :/ Fajna gra skusze sie chyba na zakup ale cos czuje ze po dwoch miesiacach poleci w kat. Oczywiscie to tylko moje zdanie ale co na to poradze ze cos bardziej mnie ciagne w strone UO. Tam nie ma ty masta uber idz noob z tego miejsca my tu czekamy na wilczki :P Tam na piewszy rzut oka nie widac kto co robi kim jest co potrafi jaki ma lvl itp itd.

TO TYLKO MOJE ZDANIE - nie krzyczec zbyt mocno :]

Do wszystkich ludzi ktorzy beda probowali zaciagnac klienta pod priv serwerki darujcie sobie juz lepiej jak sobie pograc w KR Bete te kilka dni jednemu czy drugiemu nawet konto odstapie (bez przesady z iloscia :D)

btw. do ludzi ktorzy maja pieniazki na granie na lux serwerkach:
Po co robicie te zamieszanie ? Ja majac 18 czy 15 latek nie mialem mozliwosci takiej zabawy jak teraz mlodziez. Zostawcie ich w spokoju jak im sie to podoba niech tu pisza, opowiadaja o wrazeniach itp. Reszta niech ucieka jak najdalej od DARMOWE MMO ;) Bo po co tu zagladacie ? Moim zdaniem lepiej jak moj syn bedzie ladowal w moby na priv jakims szicie niz stal w klatce pil jakies tanie wina badz palil jakies swinstwa ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 16:37 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Cos mi tu troszke za bardzo zle pachnie " a dobije jeszcze dzis ten lvl i spac" :/

Pograj w AO, gdzie tych lvli jest nie 60, a 220 ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 16:43 
Cytuj  
Gevaar, respect for u :) swietny post :)

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 16:45 
Cytuj  
Ale taka jest prawda, Gevaar dobrze gada, wg mnie WoW robili pod złym kątem, nie całokształtu, lecz tak zwanych features... jak najwiecej urozmaiceń, a jednak gdzies po drodze gra traci urok, taki jak ma chociażby UO, nie widziałem w UO żeby ktoś biegał po lesie i czekał, aż się
moby zrespawnują. PvP to wogóle przesada przed 60 lv, ktoś ma 5 lv niżej i go lejesz bez większych problemów...

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 16:52 
Cytuj  
hehe Xanth nie nie nie polecaj mi tam czegos znowu bo kurde lodowke do lombardu bede musial oddac ;)

Prawda jest taka ze ja lubie w ten sposob grac:

Jest tam np jakis team czy gildia (ogolnie chlopcy ktorych znam z gry i jakos sie tam razem dogadujemy) Czyli rozmowy wygladaja w ten sposob. To moze dzis skoczymy tam po jakies skory dla X ( nie Xanth ;) )on by tam nam cos zrobil albo np. Cholernder co dzis chlopcy robimy a chodzmy skoczymy cos tam porobic zabawnego i gdzies tam gromadka sie udajemy. Lubie czerpac fun z gry lubie uczestniczyc w tej zabawie. Kurde malo spotykam teraz takich ludzi co nie tylko patrza na cyferki. Moze tez troszke przesadzam, wiadomo na KR malo ktory speak in english i ciezko nawet bylo pogadac. Zakupie tego wowa i mam nadzieje ze pare ciekawych graczy sie znajdzie aby milo spedzic czas przy tej grze. Nie patrzac ktora to godzina i ile expa do konca paska zostalo :)

edit: z tego miejsca bym pozdrowil Sephiroth`a (to taki gracz z Litwy) bardzo przyjemnie go wspominam mam go zreszta na skype ;) Tematy byly rozne o piwie wodce (polskiej)o zonie jak go goni z komputera. Czy to ze pies mu piszczy i juz sika w przedpokoju bo czlowiek sie zapomnial ze sam nie mieszka;) Az sie chcialo zagrac z nim w party i popeplac tam o pierdolach, ubic tam cos w jakims instance. Tak lubie grac! :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 17:30 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
nie widziałem w UO żeby ktoś biegał po lesie i czekał, aż się moby zrespawnują.

To niewiele widziales. Chyba, ze piszesz o free uo, wtedy sie zgodze, przy ilosci graczy tam grajacych ;)

Gevaar napisał(a):
Prawda jest taka ze ja lubie w ten sposob grac:

A to dziwne, moze gramy w zupelnie inne gry? Bo ja tak jak opisales gram na codzien, w WoWa i nie tylko :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 18:04 
Cytuj  
Jak zagrac w ta kr bete? Jestem kompletnie zielony jesli chodzi o WoWa. Zalatwianie tych cd keyow i innych pierdol to dla mnie czarna magia. Czy ktos kto sie na tym zna moglby napisac dokladnie jak zagrac w ta bete? Wlacznie z downloadem gry (skad?). Z gory dziekuje i pozdrawiam


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 18:28 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Jak zagrac w ta kr bete? Jestem kompletnie zielony jesli chodzi o WoWa. Zalatwianie tych cd keyow i innych pierdol to dla mnie czarna magia. Czy ktos kto sie na tym zna moglby napisac dokladnie jak zagrac w ta bete? Wlacznie z downloadem gry (skad?). Z gory dziekuje i pozdrawiam


Sie robi... powiedz tylko czy grac tez mam za ciebie? Czy na to nie jestes juz za leniwy.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 18:35 
Cytuj  
Gevaar - ja to nie wiem jaką Ci grę polecić, ale przychodzą mi na myśl sims online :D

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 21:57 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
nie widziałem w UO żeby ktoś biegał po lesie i czekał, aż się
moby zrespawnują.


Znam ludzi, ktorzy po kilka h na hide czekali na respawn. Kasowali moby. Wchodzili w hide i czekali dalej. Chcesz byc dobry w pvp musisz cierpiec :P ...

T.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 23:33 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Quetzacotl napisał(a):
nie widziałem w UO żeby ktoś biegał po lesie i czekał, aż się
moby zrespawnują.


Znam ludzi, ktorzy po kilka h na hide czekali na respawn. Kasowali moby. Wchodzili w hide i czekali dalej. Chcesz byc dobry w pvp musisz cierpiec :P ...

T.


nie za bardzo kojarze o co moze chodzic, jakis przyklad?


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 23:44 
Cytuj  
Koma napisał(a):
Sniegu napisał(a):
Jak zagrac w ta kr bete? Jestem kompletnie zielony jesli chodzi o WoWa. Zalatwianie tych cd keyow i innych pierdol to dla mnie czarna magia. Czy ktos kto sie na tym zna moglby napisac dokladnie jak zagrac w ta bete? Wlacznie z downloadem gry (skad?). Z gory dziekuje i pozdrawiam


Sie robi... powiedz tylko czy grac tez mam za ciebie? Czy na to nie jestes juz za leniwy.

Dzieki za pomoc kurde skad ja mam sie o tym wszystkim dowiedziec? Posty na forum sa porozrzucane i nic konkretnego nie pisze. Ja prosze o wyjasnienie kilku spraw a jesli nie potrafisz odpowiedziec na moje pytania to sie nie odzywaj.


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 23:46 
Cytuj  
idz na forum zwiazane z wow i poszukaj topicow z "korean czy KR", "beta" w nazwie to bedziesz wszystko wiedzial.

PS.
Tobie sie wydaje ze ktos cie poprowadzi za raczke bo nie umiesz sam poszukac?


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.


Ostatnio edytowano 13 sty 2005, 23:48 przez Koma, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 23:47 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Jak zagrac w ta kr bete? Jestem kompletnie zielony jesli chodzi o WoWa. Zalatwianie tych cd keyow i innych pierdol to dla mnie czarna magia. Czy ktos kto sie na tym zna moglby napisac dokladnie jak zagrac w ta bete? Wlacznie z downloadem gry (skad?). Z gory dziekuje i pozdrawiam

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10137 to o zakladaniu konta KR.

Tyle, ze KR OB trwa chyba jeszcze tylko 3-4 dni i zanim sciagniesz, to nie bedzie po co grac
Ale moze zdazysz zobaczyc o co chodzi i sie przekonac do wowa...

[edit: literka]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 13 sty 2005, 23:49 przez tomugeen, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 23:47 
Cytuj  
No i od razu tak trzeba bylo.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 23:55 
Cytuj  
Koma napisał(a):
Templair napisał(a):
Quetzacotl napisał(a):
nie widziałem w UO żeby ktoś biegał po lesie i czekał, aż się
moby zrespawnują.


Znam ludzi, ktorzy po kilka h na hide czekali na respawn. Kasowali moby. Wchodzili w hide i czekali dalej. Chcesz byc dobry w pvp musisz cierpiec :P ...

T.


nie za bardzo kojarze o co moze chodzic, jakis przyklad?


Vice versa. Nie bardzo kojarze czego mam dawac przyklady ...

T.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 23:56 
Cytuj  
respawn czego i po co? w uo nie ma zadnych "unique" mobow za bardzo.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2005, 23:58 
Cytuj  
Tu nie chodzi o unique moby ale o tluczenie skilla ...

P.S. +framowanie ...

T.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 12:02 
Cytuj  
Koma napisał(a):
respawn czego i po co? w uo nie ma zadnych "unique" mobow za bardzo.

champy, ratytasy dla tamerow - tak bardzo krotko.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.