mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 20:03 
 
Ale wiesz rybak łowi rybki - nie musi nic inwestowac. Można by rzecz że wyławia czystą gotówke z wody.
Tnąc materiał musi sie zinwestowac.

I jeszcze próbowałes sprzedać (a wczesniej pociąc 3000 szt materiału).


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: wert dnia 2002-01-08 20:08 ]</font>

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 20:24 
 
wert nie badz smieszny
czym jest te 75gp na 1 szpulke?
zarabisz duzo wiecej siedzac w jednym miejscu

z tego co mi wiadomo to rybacy zarabiaja tak ja powinni (nie zaduzo, nie zamalo)
2 skille zeby zarobic sa im potrzebne
musza: zlowic-podniesc-pociac-usmazyc-sprzedac

a taki kolo co material tnie musi:
kupic material-ciac go na bandaze siedzac obok hilera (bo jak potniesz jakies 200 bandazy duzo to nie mozesz chodzic)- sprzedac

obaj tacy kolesie sprzedaja po 50 sztuk na raz

jak nie rozumiesz tego i nadal twierdzisz ze to tak powinno byc i wogole rybak ma mniej roboty to ja sie zalamie.

no popatrz, mozesz sobie zrobic taka postac tylko i wylacznie do tluczenia kasy

masz 100gp- kupujesz sobie nozyczki i szpulke i rozpoczynasz ciecie
sprzedajesz
kupujesz szpukle (a nawet kilka)
tniesz
sprzedajesz

moze jeszcze sobie marko ktos takie zrobi :grin: :grin: :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 21:15 
 
Kilkakrotnie wiecej zarabiam na sprzedazy sukienek.
Wystarczy ze z 1 pocietej rolki materialu wyjda 3 to sie juz oplaca a wychodzi wiecej.

Takie zarabianie (ciencie materialu) jest dobre na małą skale - ale oczywiscie jak ktos jest cierplywy to sie dorobi.

Szczerze mówiąc nie widze rozwiazania, bo jakie:
wymóg skilla do pociecia materiału - to poczatkujacy krawiec wogóle nie zacznie nauki.
A co z ludzmi którzy wogóle nie mają krawiectwa - wiesz pociąć szmaty na bandaże to chyba każdy potrafi.

Można zrobic że nikt nie skupuje pocietego materiału - ale i tak zacznie sie w tedy robic bandaże a trudno żeby ich nikt nie skópował. Idąc tą drogą dojdzie sie do tego że vendorzy bedą bardzo mało skupować za bardzo małą cene.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 21:53 
 
eh skill na ciecie na bandarzrze nei ale skill na ciecie na material tak:P
A co do sukienek to cie zmartwie:P puzniej nei ma jzu nic bardziej ooplacalnego.. przynajmniej do mastera.. a dalej jesxcze nie wiem:P A te sukienki to trza pasek przewijac:P nudne to:P


Posty: 48
Dołączył(a): 21.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 22:03 
 
Witam

Undead apropo kiedy sie dorobisz grand mastera w tailoringu, bo jak ide do banku to co chwile widze twoje imie na krawedzi ekranu w strone krawca :razz:

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2002, 23:21 
 
A może z tymi bandażami i pocietymi materiałami zrobic tak (jeśli się da):
1. Z jednej beli materiału - 100 szt pocietego (zarobek tylko 25 pg na sztuce)
2. Z jednego materiału tylko 2 szt. bandaża

Tak chyba bedzie sprawiedliwie - ograniczy sie zarobkowanie bezskilowe a jednoczesnie nie wporwdzi dziwnych wymogów (skoro niektóre ubranka nie wymagaja zbyt wielkigo skilla to trudno żeby pocięcie materiału wymagało).

Albo wprwadzic ilość pocietych materiałów w zależności od skilla tailoring np:
do 10% -> max 75 szt z beli;
10,1 - 30 -> max 100 szt z beli;
30,1 - 40 -> max 120 szt;
40,1 - 50 -> max 140 szt itd...


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: wert dnia 2002-01-08 23:25 ]</font>

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 13:33 
 
a co jak ktos bedzie mial GM?:P ehh nie wiem kiedy.. moze pod koniec tego tygodnia bo nauki mam duzo:(

*

Posty: 134
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 21:44 
 
Hm moze i wert nie masz racji :smile: popacz rybki tez musisz ciac i jescze usmazyc a za jedna masz 2 albo 3 (chyba tak :razz: ) a za 1 bandaz masz 3 i tylko kroisz a i jeszcze czeba wylowic ale znow czeba zaplacic wpierw te 75gp wiec moze obydowje nie macie racji :grin:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 22:02 
 
Wiecie co ja raz sprubowalem tej zabawy z bandazami - z koniecznosci - mialem totalna dziure w kasie i po jakiejs godzinie tej zabawy odpuscilem sobie ten temat - calkowicie - to ja wiecej i z wiekszym pozytkiem dla podniesienia skli/statsow spedze ta godzine na CM

*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 13:34 
 
Mam pytanko: ile moze byc zlota w jednej kupce? Bo mam w baku jedna kupke zawierajaca 65535 gp i nie moge do niej juz nic dodac.
I jeszcze jdeno, czy jak bede chcial kupic cos przez rachunek bankowy, to czy uznaja moja kase lezaca w kilku kupkach?

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 15:48 
 
a jak sie kupuje przez rachunek bankowy?

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 16:17 
 
Powyzej 2k samemu zdejmuje z banku, a tak w oogle to nie chce z kieszeni, wiec nie tachaj np na domek :smile: bo i tak ci z banku bedzie chcial wziasc :smile:.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.