mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 14:11 
 
Same kujony :grin:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2001, 16:36 
 
Jeszcze jeden szczegolik. Kuje same itemy doskonalej jakosci. Zadnych sredniakow, zadnych ponizej przecietnej. Zastanawiam sie, czy mam szanse na expa :smile:.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 10:31 
 
A moze z tej manki. Czy ktos juz moze przetapiac gotowe itemy? Udala sie komus taka sztuka? GM - wiecie, czy jest to moze juz zaimplementowane? Dalsza nauka kowalstwa (pow. 80%) to juz sajgon, skad brac tyle rudy, skoro kopalnie w Minoc potrafie sam oczyscic w 5 minut?

*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 10:04 
 
Heja ponownie!

Nie kulem dosc dlugo i widze, ze sporo sie pozmienialo w temacie kowalstwa. Czy moze mi ktos wyjasnic obowiazujace obecnie w tym zawodzie zasady?
1. Poprzednio majac adepta BS kulem chaina i ringmaila z Merkite, kotre nie zabieraly dexa, teraz nagle zaczely zabierac. Wiecie, jak to teraz wyglada? Ile trzeba miec BS, zeby ponownie kuc zbroje nie zabierajace dexa?
2. Adept nie kuje expow. Czyzby tylko GM? Na pewno juz ktos ma GM BS. Jak to wyglada? Sa expy?
3. Kopanie. Od czego zalezy ilosc wykopanej rudy? W poczatkach kopania na maxa wyciagalem jakies pol tony, obecnie wyciagnalem ponad tone z jednego miejsca? Cos zostalo poprawione czy ilosc wykopanej rudy zalezy od np. zrecznosci?

*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 13:28 
 
Brawa za usuniecie wielu bugow z zakresu kowalstwa, ale pozostalo jeszcze troche...nazwijmy to niejasnosci :)
1. Co jest potrzebne do naprawienia przedmiotu? Jakis koles na moich oczach naprawil mi tarcze, a ja gdy robilem to co mi mowil z innymi rzeczami nie moge ich naprawic (ktos stwierdzil,ze moze potrzebny jest tinkering?)
2. Czy tylko ze zlota da sie kuc cos innego niz zbroja? A jak tak to od ilu bs?
3. Podpisuje sie pod pytaniem kolegi, jakie wymogi trzeba spelniac, zeby kuc expy?
4. Durability przedmiotow jest ZA MALE! :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 16:20 
 
Jak to dobrze ze ja nie nosze pancerz - tylko czasem dla odmiany kupie skurkowa kurteczke :grin: :grin: :grin:
PS : A PO CO WAM TAKIE SILNE PANCERZE CO WY NA SMOKI JEDNOSOBOWYM PLUTONEM EGZEKUCYJNYM CHCECIE CHODZIC ?

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 16:22 
 
Oczywscie ze chcemy :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 16:39 
 
chodzimy i w mniejszym opancerzeniu :smile:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 18:22 
 
Cytuj:
2002-01-10 16:20, Scorpio napisał:
[...]
PS : A PO CO WAM TAKIE SILNE PANCERZE CO WY NA SMOKI JEDNOSOBOWYM PLUTONEM EGZEKUCYJNYM CHCECIE CHODZIC ?


Nie kumam stary. A kto pisze o takich silnych pancerzach? Chce tylko czaic system, jak to jest, co sie zmienilo. Nie pisalbym o tym, ze zbroja Z Merkite nagle zaczela zabierac dexa, gdyby nie fakt, ze widzialem obecnie kute rozne kolorowe zbroje, z czego jedne dexa zabieraly a drugie nie. Poniewaz moje wyroby z Merkite nagle, bo wykute byly dosc dawno, i nie zabieraly dexa, zaczely ten dex zabierac, to chcialbym sie dowiedziec, co jest grane. Proste, nie?

A smoka to i tak jestem w stanie sam zaciachac, starczy mi zwykle zelazo... i pare buteleczek :grin:.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 19:11 
 
Mordercy ! Smokobujcy ! Juz ja na was nasle Animals :wink:

Nieszkoda wam - takie piekne stwozenia :grin: a wy sadysci je mordujecie .....

PS : Myslalem ze smok jest dosc sinym bydleciem :grin:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 19:28 
 
No juz 'The Admirable Taunis' :smile:

poszukuje GM kowala! wiekszy interes sie szykuje

a ty Scorpio nie jestes teraz w pracy chyba, wiec moglbys sie ze man skontaktowac i podrzucic mi miksturki :smile:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 19:28 
 
No juz 'The Admirable Taunis' :smile:

poszukuje GM kowala! wiekszy interes sie szykuje

a ty Scorpio nie jestes teraz w pracy chyba, wiec moglbys sie ze man skontaktowac i podrzucic mi miksturki :smile:

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 19:30 
 
ja sam zabilem 1 smoka tylko
ale on powinien rzucac czary a nie rzucal
mam nadzieje ze juz praktykuje magie

wogole nie wiem jak jest teraz z tymi smoczkami ale ogr lord jest silniejszy od smoka ktorego ja spotkalem choc tez nie czaruje


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 19:43 
 
O ile dobrze mi sie zdaje to topic nie brzmi 'Zabojcy smokow'... :smile:
Tak czy siak, podpisuje sie pod bugami co do BS i tez jestem w niepewnosci - jeszcze tydzien temu (kiedy mialem o 10% mniejsze BS) kulem 2x lepsze pancerze niz teraz... cos nie gra.
Proponuje by ktos kto juz mniej wiecej czai o co chodzi zapisal tu mala notka.
I jeszcze jedno - co ja mam q.. kuc zeby mi BS skoczylo (mining juz dawno mam na gm)!!! Pomocy

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 19:50 
 
Aplegatt -> To co zabiles to raczej nie smok, a drake. Z prawdziwym smokiem (dragonem) walczylem wczoraj i zapewniam, ze rzuca czarami jak wsciekly. A drake to takie male, biedne zwierzatko i faktycznie slabe jakies jest...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 19:53 
 
========== Perrin napisal ===================
Aplegatt -> To co zabiles to raczej nie smok, a drake. Z prawdziwym smokiem (dragonem) walczylem wczoraj i zapewniam, ze rzuca czarami jak wsciekly. A drake to takie male, biedne zwierzatko i faktycznie slabe jakies jest...
========== Perrin napisal ===================

Male, slabe takie jakies :grin: - ehhhh gdzie te monsterki z CL :grin: troll zabija jednym ciosem postac z 56 AR :grin: :grin: :grin:

Taunis jestem w pracy - paczke ma raist :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-10 19:55 ]</font>

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 20:07 
 
Perrin eh
juz mialem napisac w poscie ze to nie byl drake ale postanowilem tego nie robic

widac powinienem, ale coz

to nie byl DRAKE a SMOK (dragon :grin: )
i nie rzucal czarow
pisalem ze to bylo jakis czas temu
w owym czsie smok byl zbugowany i slaby


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 20:57 
 
Powtorze sie, ale... SZUKAM GM KOWALA!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 21:11 
 
Sorry Aplegatt. Ale mozesz mi wierzyc, teraz smoki sa silne i wala czarami jak z karabinu :smile:

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 21:24 
 
Perrin spox :smile:
pojde i sprawdze :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.