mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 20:20 
Cytuj  
Badzmy szczerzy, freeshard community to nie jest spolecznosc najwyzszych lotow. Znajduje sie tam cale spektrum roznych osob, a te najbardziej negatywne sa zazwyczaj najbardziej widoczne.

Nelderim ma dobre zalozenia i sensowna ekipe, wlasna mape ktora jest naprawde wysmienitej jakosci.
Mam nadzieje ze rdzawy sie tam przylozyl i zrobili drowy jak trzeba :)

A co do wspomnianego odgrywania drowa, tudziez grania nim - na nelderim zdaje sie nie ma zadnych modyfikatorow ktore zaleza od wyboru rasy, jedyne co sie zmienia to sposob odgrywania postaci, a hardcore rpg nie jest wymuszone (nie bylo jak ostatnio sprawdzalem) na nelderim.
Jak ktos bedzie sie bardzo narzucal to mozna go na ignore wrzucic albo zglosic i tyla :)

Sam z ciekawoscia czekalem na start nelderim, ale teraz u progu startu retaila wow bede musial pominac dzielo migalarta :P


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 20:38 
Cytuj  
Ja juz sobie odpuszczam. Jak postnalem na forum loga z zapytaniem czemu buractwa nie wytepic to szybko okazalo sie ze jeden z pokrzywdzonych to moderator i topic zniknal bez sladu... oczywiscie wczesniej dowiedzialem sie ze jestem zerem irl


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.


Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 20:38 
Cytuj  
Koma napisał(a):
Idz pan z takim RPG, bardziej to przypomina zycie w iraku niz w jakims swiecie fantasy. A ircowe community na to:

<STFU^_^> i
<STFU^_^> c
<STFU^_^> h
<STFU^_^> u
<STFU^_^> j
<STFU^_^> ;p

taki randomowy cytacik w wykonianiu jednego RP boya.


Ale go przylapales :D
Wiem wiem mozna by co chwile takie cos przytaczac ale tak to jest gdy jeden zacznie zaczyna sie lawina tego typu textow.
Irc to tez swego rodzaju miejsce do zademonstrowania kim to sie nie jest i czego sie nie potrafi zrobic.
Wielu nie potrafi sobie uzmyslowic ze po drugiej stronie znajduje sie zywy czlowiek a nie jakis tam NPC.
Ale to juz ich sprawa czyz nie?


Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 20:42 
Cytuj  
Koma napisał(a):
Ja juz sobie odpuszczam. Jak postnalem na forum loga z zapytaniem czemu buractwa nie wytepic to szybko okazalo sie ze jeden z pokrzywdzonych to moderator i topic zniknal bez sladu... oczywiscie wczesniej dowiedzialem sie ze jestem zerem irl


No to mnie zaskoczyles teraz.
Przyznam ze nie wiem co powiedziec.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 21:22 
Cytuj  
przytul mnie.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.


Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 21:55 
Cytuj  
Koma napisał(a):
przytul mnie.


Chyba jednak dobrze ze tam nie bedziesz gral.
Zostan tam gdzie jestes bo na Nelderim nikt cie nie przytuli :D

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 21:57 
Cytuj  
Koma powinienes rozróżniać IRC i samą grę, najczęścięj osoby które rzeczywiście zachowują się nie odpowiednio na IRC'u w grze potrafią zachować klimat.
Po za tym tak jak mówił Nestor, na kanałach zawsze widać te najnegatywniejsze osoby, a jesli w grze będą prezentować taki sam poziom, to jestem pewien, że zostaną szybko usunięci z servera.


Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 22:02 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
a jesli w grze będą prezentować taki sam poziom, to jestem pewien, że zostaną szybko usunięci z servera.


I o to wlasnie chodzi.
Ale Koma jest juz nastawiony negatywnie i nic nie da dalsza rozmowa.
Obral swoje stanowisko i bedzie sie tego trzymal.
I dobrze jego wola.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 22:28 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Koma powinienes rozróżniać IRC i samą grę

A co to za roznica? Czy czlowiek na ircu i w grze to rozni ludzie? A moze rozdwojenie jazni? Jesli ktos mi bluzga na ircu, to dlaczego mam go tolerowac w grze? Przeciez to jest ta sama osoba.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 22:40 
Cytuj  
Współczuje Ci jesli nie rozrozniasz wirtualnej rzeczywistosci od tej prawdziwej ;]

Bo mi się wydawało, ze gracz odgrywa swoja posatć a nie nią jest


Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 22:56 
Cytuj  
Proponuje przerwac rozmowe o graczach.
Wznowimy ja miesiac po UP servera wtedy bedzie juz wiadomo jacy sa gracze na Nelderim bo w chwili obecnej nikt z nas nie moze tego powiedziec.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 23:24 
Cytuj  
przepraszam za off topic, ale mam takie pytanie, czemu na forum Nelderim nie mogę nic robić oprócz przeglądania tematów, skoro mam aktywne konto i jestem zalogowany?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 23:32 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Współczuje Ci jesli nie rozrozniasz wirtualnej rzeczywistosci od tej prawdziwej

Czyli jednak wg ciebie to rozdwojenie jazni? To ja wspolczuje :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 23:42 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Quetzacotl napisał(a):
Współczuje Ci jesli nie rozrozniasz wirtualnej rzeczywistosci od tej prawdziwej

Czyli jednak wg ciebie to rozdwojenie jazni? To ja wspolczuje :)

X.

tak, rozdwojenie jaźni :lol: :lol: :lol:
Skończmy ten temat :wink:

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 00:07 
Cytuj  
Klimat != Roleplaying, szczegolnie w takim wykonaniu. Ograniczenie sie do wymuszonych i wyuczonych formulek jest naprawde zalosne (imo).

Wg mnie caly spor dalo by sie prosto rozwiazac, preparujac odpowiednio mape tak zeby tramm i fell byly identyczne i klimaciarzy do tramm wpuscic a reszte do fell i kazdy bylby zadowolony mysle.

Ale takie rozwiazanie nie wchodzi w gre, bo po prostu nie. Bardziej rozwinietej odpowiedzi od ludzi odpowiedzialnych za ten shard nie uzyskasz.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.


Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 00:24 
Cytuj  
Koma napisał(a):
Bardziej rozwinietej odpowiedzi od ludzi odpowiedzialnych za ten shard nie uzyskasz.


Dzis rozmawialem z rickii i uzyskalem odpowiedzi na wszystkie pytania. Mysle ze poswiecil mi sporo czasu a chec rozmowy troche mnie zdziwila w koncu takich jak ja chcacych sie o cos zapytac jest wielu. Podsumowujac nie wkladaj wszystkich do tej samej szuflady.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 08:55 
Cytuj  
Heh przykładem sypne i ja... na temat tego IRCowskiego zbiorowiska.

Na polnecie jest taki jeden botek postawiony by pilnował wielu kanałow. Wchodząc na #Nelderim i chcąc zgłosić tego buraka z php zapytałem na ogólnym, który z userów tego kanałów jest GM (bo przecież ChanServ pozwala na ciągłe deopowanie się i opowanie). I w tym momencie dostałem propozycję zagadania do tego bota... Może gdybym nie wiedział, że to bot to bym i zagadał lecz nadal stali murem za tym bym to właśnie do niego zwrócił się problemem. Już nie zliczę salw śmiechu, że wszystko jest w porządku a mi się coś poprzestawiało. (no poprzedzili to wszystko jeszcze stwierdzeniem, że server jest down i nic nie mogło się zepsuć).

*dyga łagodnie*

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 4.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 10:11 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Heh przykładem sypne i ja... na temat tego IRCowskiego zbiorowiska.

Na polnecie jest taki jeden botek postawiony by pilnował wielu kanałow. Wchodząc na #Nelderim i chcąc zgłosić tego buraka z php zapytałem na ogólnym, który z userów tego kanałów jest GM (bo przecież ChanServ pozwala na ciągłe deopowanie się i opowanie). I w tym momencie dostałem propozycję zagadania do tego bota... Może gdybym nie wiedział, że to bot to bym i zagadał lecz nadal stali murem za tym bym to właśnie do niego zwrócił się problemem. Już nie zliczę salw śmiechu, że wszystko jest w porządku a mi się coś poprzestawiało. (no poprzedzili to wszystko jeszcze stwierdzeniem, że server jest down i nic nie mogło się zepsuć).

*dyga łagodnie*

SvD.




Czytaj z uwaga...



Ghato napisał(a):
Jesli zadajecie pytanie to walcie do ekipy nie do graczy oni nie dysponuja tak obszerna wiedza jak GM.
Na stronie macie dokladnie opisane kto czym sie zajmuje.



Bardzo prosze nie poruszac dalej tematu graczy.
Chyba juz wszystko zostalo powiedziane.
Dodam tylko ze tych udzielajacych sie na irc jest okolo 20 na 244 istniejacych kont. Chyba mi nie powiecie ze wszyscy sa prymitywni?
Cofam ostatnie pytanie prosze nie odpowiadac.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 10:35 
Cytuj  
nie w nocy jest jeszcze zabawniej, jak ci co sprawdzaja te konta sypia "kwiatkami" z podan =]


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 10:38 
Cytuj  
@Ghato

Bronisz czegoś tak zaciekle a sam jeszcze do końca nie wiesz czego.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.