mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 10:35 
 
I jeszcze kilka pytanek. Czy mozna wynajmowac sprzedawcow (vendorow)? Jesli tak, to jak gdzie za ile i dlaczego tak drogo? :smile: I czy taki gostek musi stac w moim domku czy mozna go ustawic w miescie na rogu pod latarnia? I drugie pytanko, gdzie mozna stawiac domki? (w miescie sobie moge postawic? :smile: )
No i bym zapomnial. Czemu nie mozna robic duzej skrzyni (large chest bodajze sie zwie) mala moge, a duzej nie (nawet nie ma komunikatu o niepowodzeniu, braku drewna, itp. Po prostu brak reakcji)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Alien dnia 2002-01-10 10:41 ]</font>

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 17:25 
 
vendorow na razie nie
w miescie nie
skrzyni nie

badz soba wybiesz piersi
Gadget

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 22:10 
 
Nakarm go marchewka... moze wezmie... konie jedza marchewki to i koty moze...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 22:44 
 
lianka zdaje sie kiedys koty rybami karmila ale po 30 rybie na jednego malego kota zrezygnowala...
taki kot jest bardziej pojemny niz polscy politycy
Gadget


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 21:02 
 
Cytuj:
2002-01-07 16:02, Alien napisał:
2. Jak sie karmi zwierzaki? Mam kotka, chce go nakarmic rybka albo filetem a tu nic. Nie chce jesc biedactwo :smile:

Kotki karmi sie surowymi rybami ale bardzo trudno. Trzeba odpowiednio nacelowac a potem slyszysz chrumkanie jak je. Tylko uwazaj bo to mala bestia ale strasznie zarloczna :smile: :smile:
lianka


Posty: 48
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2002, 14:43 
 
Ponieważ założyłem tego Topica to tu sie pochwale.... Tak dziś około 10 z minutami przez około 10 min próbował chodzenia po Brytani Yarpis.... tak tak to ja.... tylko czekam na SDI bo ten modem to sie nie zdaje śmigać...i poza tym jestem NewBie więc miło by było gdyby mie ktoś wprowadził.....Napisałem tutaj to bo latanie po świecie i krzycznie "JEZDEM NEWBIE" nie jest w pytkę(ew. w inną rzecz)...przecie trza się wczuwać no nie? No to tyle jak ktoś chce mnie wprowadzić to niech pisze... a w zamian dostanie moją wdzięczność i takie tam inne..... A jak już bede duży i silny to będe mugł pomagać tej osobie...a nawet będe zobowiązany......No to tyle......


_________________
Life is Brutal & Full Of zasadzkas.... a ludzie nas kopią i rzucają po posadzkach

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 14:44 
 
podac numer konta? :razz:
Gadget


Posty: 48
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 15:21 
 
Jak Sdi bede miał to bede krzyczał mocniej...ale moze ktos sie zgłosi?


_________________
Life is Brutal & Full Of zasadzkas.... a ludzie nas kopią i rzucają po posadzkach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.