mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 17
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 09:25 
 
Mam problem z uzbrojeniem nosze pelna plate mail po zakonczeniu gry wylogowuje sie i kiedy znowu chce zaczac grac po paru godzinach podkreslam nie jest to miesiac czy nawet tydzien tylko najczesciej pare godzin znika mi podstawowe czesc uzbrojenia pate mail i plate legins zostaja natomiast naramienniki i rekawice. Wzywalem MG ale on uznal ze rozpadaja sie ze starosci po kazdym dluzszym niegraniu mam pytanko czy pare godzin i juz sa stare a co z pozostalymi czesciami ktore maja 100% wytrzymalosci ???. Zaczyna mnie to wkurzac bo za kazdym razem musze wydawac ok 500g na nowa zbroje co czyni gre bezsensowna :sad:
Prosze szanownych MG o jak najpilniejsza pomoc a nie tylko zbywanie graczy jakimis bzdurami i niechecia do wysluchiwania ich problemow :sad:
Pozdrawiam poirytowany Tortax

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 11:29 
 
Jeśli znika sama, bez zadnego uderzenia, to cos jest nie w porządku. Ale może przyjmujesz baty od jakiegos stwora, i on ci tę zbroje niszczy? Powinien być widoczny komunikat- "your plate leggins has been destroyed" czy jakiś w tym guście... przeszukaj journal.


Posty: 17
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 12:51 
 
niestety nikt mnie nie atakuje dzieje sie tak w miescie niezaleznnie od tego gdzie koincze gre np. w banku u kowala... moim zdaniem jest to bag dodam jeszcze ze stalo sie tak po tym jak MG naprawial moja potac bo niemoglem wlozyc broni do reki :sad:

*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 16:53 
 
Ja mam to samo juz drugi raz mi sie zdazylo, ze nowiutka zbroja breastplate (raz shadow, a raz merkit) po wylogowaniu na pare godzin mi zniknela...(mialy obie na pewno ponad 90% hp)

*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 18:07 
 
Potwierdzam. Miu tez zniknal plytowy napiersnik z Merkite. Noweczka, nie odebrala zadnego uderzenia.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 18:29 
 
Sprawdzajcie czy nie odebrało wam coś siły ponizej 60 (np. klatwa)- wtedy napiersnik płytowy jako pierwszy spada na ziemi!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 19:08 
 
Ja mam lepszy temat - dwa razy znikla mi ksiega czarow - raz z plecaka, raz ze skrzynki bankowej - GM stwozyl nowa specjalna ksiege ktora ma ponoac nie znikac ale ma mala wade - usilowalem wzucic do niej magic arrow i in lor dostalem komunikat ze mam juz to zaklecie zagladm do ksiegi - ni ma - mam co prawda skroty na pulpicie z wczesniejszych ksiag miedzyinnymi do in lor i jak klikam pisze ze nia mam tego zaklecia - nizla jazda no nie :wink:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 22:44 
 
Uff, oby mnie ten bug nie dosięgnął! A zbroja tez mi znikła sama z siebie: obudziłem się bez gaci płytowych... a może jakiś zboczeniec mnie w Sosarii dopadł?

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 22:48 
 
Aha- nowe bugi zgłaszam tutaj:
1. Plamy krwi zostawione w domu przez potworka lub gracza NIE znikną nigdy. Musialem domek przenosić!
2. Po dojściu do limitu 700.1 w skillach ze zdumieniem zobaczyłem, ze skill kowalstwo mam o 20% wyższy niż powinienem. Sam podskoczył, ja nic nie kułem już od dawna...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 23:03 
 
Kliknij sobie znaczek real :grin: przy skilach zobaczysz faktyczny poziom skila - a ja mam kowalstwo normalnie 32 % a real 0 :grin: :grin: :grin: bo skladowa skila to sila/dex/int w zaleznosci od skila i tak to jest liczone chyba - jak cos patrz na uo stratisc albo powergamers :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-09 23:04 ]</font>

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 23:41 
 
Dzieki- też tak coś mi świtało, ale skille na gm nawet w realu mają 100%... dziwny to system, ale sprawdze.
Więc jak z tych 79.9 bez realu dojdę do 100.0, to w realu też będe miał 100.0? Jesli tak, to 20% skilla gdzieś znika.
_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-09 23:43 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 23:51 
 
Nie znika tylko ma nierealny wymiar :smile:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 01:32 
 
A poza tym- u mnie jednak wzrosło samo bez przyczyny. Pamiętam, że wcześniej miałem 5x % bez realu- w "real" było duużo mniej. A teraz mam 80%.


Posty: 26
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 15:47 
 
Już wiem co jest ze znikającymi płytami.
Po wyjściu z serwera płyta i czasem gacie płytowe poprostu same ..... SPADAJĄ NA ZIEMIE !!!......
I jeszcze pare bugów:
Jezeli dex się przekręci (przez zalozenie zbroi, czar) na mniej niz zero i zagra się na instrumęcie to ... cała zawartość skrzynki bankowej leży pod nogami wraz z plecakiem z postaci.
Totalny chaos w kolorowych metalach, jedne zabieraja tyle dex inne mniej lub wiecej;
jedne tyle armor inne mniej. Niby tak powinno być ale tu te wartości to ktoś przypadkowi pozostawił.
Za sprzedaz u vendorków zbroi z kolorowych metali dostaniemy 0 gp - nie nic tylko monete o nominale 0 gp.
Kując jeden metal znikją inne - w zależności od kolejności wkładania do plecaka sztab.
Po co robic GM w mining i Blacksmisy jeżeli z kolorowych metali zbroje są totalną porazką ? Wystarczy mining na 50% i BS na 70% (bo każde sztaby da się przekuć)zeby sobie prawie najlepsze komplety w Sosari robic.
Za szybko rozwalające sie tarcze.
Potiony helingu coś od paru dni sie skopały. Jedną się łyknie i trzeba się wylogować z serva żeby następną dało sie wypić, albo czekac naprawde sporo czasu.


_________________
Ten email zostal wyslany przez czlonkow Arabskiego Frontu Wyzwolenia Islamu. Zaszyfrowano w nim bakterie waglika. Prosimy zbliz ryj do monitora i obliz go dokladnie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: salim dnia 2002-01-13 00:20 ]</font>

*

Posty: 70
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 18:18 
 
Cytuj:
2002-01-09 23:41, Mastyl napisał:
Dzieki- też tak coś mi świtało, ale skille na gm nawet w realu mają 100%... dziwny to system, ale sprawdze.
Więc jak z tych 79.9 bez realu dojdę do 100.0, to w realu też będe miał 100.0? Jesli tak, to 20% skilla gdzieś znika.


Przeciez im blizej GM, tym mniejszy bonus ze statsow. Od jakichs 95% real skill = overral.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.