mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 21:11 
Cytuj  
szukam gry mmorpg darmowej gry mmorpg w której jest cos wiiecej niz tylko expienie expienie i jeszcze raz expienie chciałbym zagrac coś w typie ultima online albo tibia
mam andzieje że znacie takie gry...

*

Posty: 60
Dołączył(a): 15.03.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 21:21 
Cytuj  
nie dosc ze nie przeczytal faq to nawet na gole baby nie zajrzal grr...(moze pedal?)RTFFAQ :D

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 23:58 
Cytuj  
A no niech zostanie ten topic.

W zasadzie to nie wiadomo ktora gra nie polega tylko na expieniu.
Jak sie rozwinie jaka skonkretna dyskusja to bedziemy mieli pierwsze w FAQ pytanie 'z zycia wziete'.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 01:54 
Cytuj  
Heh godzina jest fajna ale wlasnie mam zamiar isc spac :)
Mozesz sprubowac RoE (Rubies of Eventide) sa tam profy czysto crafterskie, w grze zreszta za wydobywanie mineralow dostajesz expa. Za tworzenie zbroji etc chyba tez ale nie wiem ja tam prosty woj jestem :)
Chociaz ci chodzilo o nie expienie.....
to ja juz nie wiem.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 07:55 
Cytuj  
mmorpg-i z tego slyna, ze ciagle expisz :)
zabijasz stworki - expisz,
gotujesz zupke - expisz,
bez expienia nic nie osiagniesz w danej grze
dlatego jak nie chcesz expic to idz sie pobaw z sasiadem samochodzikami :)
tylko za bardzo sie nie wczowaj bo zaexpisz :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 08:18 
Cytuj  
siukasabra napisał(a):
szukam gry mmorpg darmowej gry mmorpg w której jest cos wiiecej niz tylko expienie expienie i jeszcze raz expienie


w takim razie polecam Simsy :)


_________________



***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 08:33 
Cytuj  
jak zwykle w takim wypadku - http//www.runescape.com - sporo skilli nie-bojowych, ale tak jak napisał Tentlace, w każdym mmorpgu musisz expić zeby cos osiagnąć.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 09:36 
Cytuj  
A moze Project Entropia przypadni Ci do gustu. Tam przeciesz prawie nie ma expienia. Exp przychodzi, że tak powiem "przy okazji". Tylko sek w tym, ze to nie jest gra fantasy, wiec jesli cie nie rajcuja futurystyczne klimaty to nie pogierczysz.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 11:05 
Cytuj  
siukasabra napisał(a):
szukam gry mmorpg darmowej gry mmorpg w której jest cos wiiecej niz tylko expienie expienie i jeszcze raz expienie chciałbym zagrac coś w typie ultima online albo tibia
mam andzieje że znacie takie gry...

W wiekszosci darmowe mmo polegaja tylko na expieniu dlatego nie polecam zadnych darmowek. Jesli tylko masz troche kasy zagraj w cos platnego (WoW, FF XI). Wyjsciem moga byc tez free shardy UO.
Polecam http://www.moongate.pl
Z darmowek nic wiecej :(


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 11:53 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
siukasabra napisał(a):
szukam gry mmorpg darmowej gry mmorpg w której jest cos wiiecej niz tylko expienie expienie i jeszcze raz expienie


w takim razie polecam Simsy :)


W Simsach też się expi-gotujesz zupkę i dostajesz punkt gotowania itd...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 12:03 
Cytuj  
peruial napisał(a):
A moze Project Entropia przypadni Ci do gustu. Tam przeciesz prawie nie ma expienia. Exp przychodzi, że tak powiem "przy okazji". Tylko sek w tym, ze to nie jest gra fantasy, wiec jesli cie nie rajcuja futurystyczne klimaty to nie pogierczysz.


Peruial PE niby jest darmowa ale bez kasy tam straaasznie ciezko, ze tak powiem poczatki bez kasy to sa dla maniakow wrecz :D .

Z darmowek ale z expieniem to Zychoo (chyba :D ) zalozyl taki fajny topic o ktory sie zawsze dopraszalem z spisem gier i linkami oraz ich statusem.
A dla Ciebie coz moge ci poradzic (mowie tylko o grach darmowych,betach):
RoE www.cyberwar.com
Rose Online www.roseon.com
Knight Online www.khnightonlineworld.com
Lineage 2 "na free shardach" cytat Zycho ze jest to najlepsza pozycja z darmowek :D (sporo juz jest serwerkow na c2)
Hellbreacht czy siakos tak (pewnie zle napisalem) taki chyba gorszy klon UO pogralem w to moze z 2h .

No i coz nie ma lepszej metody jak kazda z tych gier przetestowac. Ja zawsze robilem tak ze podczas sciagnia klienta obczytywalem mase for na temat gry, lukalem strategie etc. to uwierz mi pomaga bardzo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 14
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 15:52 
Cytuj  
hmm ja bym ci polecil Guild Wars ale jeszcze gra niewyszla :P

w tej grze expienie polega na robieniu questów , walkach GvG , PvP
oczywiscie mona tesz isc na stwoki i bic , bic , bic ale to raczej jest odsuniete nabok

placisz tylko za gre a grasz za free

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 16:49 
Cytuj  
Guil Wars to raczej kiepski przyklad. Ta gra polega praktycznie tylko na expieniu


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 19:16 
Cytuj  
Mozesz spróbować jakiegos MUD'a (polecam Barsawię i Killera)


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 21:36 
Cytuj  
Cytuj:
szukam gry mmorpg darmowej gry mmorpg w której jest cos wiiecej niz tylko expienie expienie i jeszcze raz expienie chciałbym zagrac coś w typie ultima online albo tibia
mam andzieje że znacie takie gry...

Ze wszystkich "free" to tylko Ultima.We wszystkich pozostałych mmorpg to nic innego jak tylko ciagle zdobywanie lvla i nowej broni itd itp.


Posty: 13
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 19:38 
Cytuj  
no owiem troche bardziej dokładniej teraz ;] chodz mi o taką gre w której nie byłoby czegoś takiego że wszyscy patrza tylko zeby jak najelszpy level miec nic nie robia tylko "pakują" expa caly czas na potworkach jak np w
MU online chociaż muj znajomy jest innego zdania i sadzi ze w MU nie chodzi sie tylko na exp itd no jak nie tylko to prawie tylko pogrywałem troche w tibie i w tej grze mnie urzekło to ze tam nie patrza tylko na expa zawsze mozna posiedziec w miescie porobic jakies akcje z kumplami zreszta kazdy kto gral w tibie przynajmniej do 12lvl czai o co mi chodzi no ale w tibi nie ma prawie grafiki no i to jewst minus dlatego szukam takiego mmorpgka w kórym by nie było "expienia caly czas"

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 22:28 
Cytuj  
Zawsze ludzie chca miec jak najwyzszy level chyba ze nie ma leveli jak w przypadku UO. Ale tam sa skille :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 112
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 22:56 
Cytuj  
Wiesz co tak jak już wyżej napisali nie ma co szukać dobrego darmowego mmorpg. Niby dlaczego jest darmowy, bo jest cieńki!!! Jeżeli chcesz zagrać w naprawdę dobrą grę wal śmiało w Lineage 2 na freeshardach

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 23:10 
Cytuj  
Sam gram na free shardzie w L2 ale to tez cien prawdziwej gry.. Za jakosc trzeba placic


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 23:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
siukasabra napisał(a):
szukam gry mmorpg darmowej gry mmorpg w której jest cos wiiecej niz tylko expienie expienie i jeszcze raz expienie


w takim razie polecam Simsy :)

Najlepiej Online ;-) (o ile jeszcze istnieją).


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.