mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 15:36 
Cytuj  
usy zachorowal na rl
uzaleznil sie
zal mi go :/


_________________
Ikspil

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2001, 16:32 
Cytuj  
Trzeba wyslac Usego na odwyk. Slyszalem, ze istnieja specialne osrodki odwykowe, ktore przeprowadzaja doskonale terapie internetowe. :grin:


Posty: 32
Dołączył(a): 21.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2001, 20:37 
Cytuj  
Gildia by sie przydala. ja zawsze jestem pomocny w sparowaniu lub resiscie. Spowodu 6 godzin roznicy nie zawsze to jednak pasuje innym. Co do PK to na mnie nie liczcie. Nie mam char-ow do pk-owania. Nawet jak bym mial jakies srednie char-y do pk-owania to i tak bym sie chyba nie dal namowic po tym jak mieszkalem na fell przez jakis czas. Caly dzin mi sie psuje jak mnie ktos zabija. Ja sam nie lubie zabijac innych. Ciarki mnie przechodza jak mam isc na fell by cos zrobic wiec jak widzicie ja otwarcie deklaruje ze na pk nie pujde. Mowcie co chcecie ale mnie pk nie bawi.
Mam dosyc rozwinietego robotnika i tamera, jesli ktos cos potrzebuje to dajcie znac z ponizszych skilow.
Gm carpenter
Gm thinker
Gm tailor
90 Alchemy
95 mineing
i tamer dobry by ztamowac frienzies i kontrolowac drags.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 06:04 
Cytuj  
no prosze typowy tramelita :grin:
teraz mamy takiego wsrod nas i mozemy sie wypytac wtf :grin:
i o co w tym wszystim chofdzi hehehehehehe
:grin: :grin: :grin:
sory jestem troche po imprezie HEHE


_________________
Ikspil


Posty: 32
Dołączył(a): 21.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2002, 20:35 
Cytuj  
Tramelita ??
Mnie to wali jak mnie nazywasz.
Ja przedstawilem moja sprawe by puzniej nie bylo, "czemu nie chcesz z nami isc".
Moze i jestem tramelita, nie bede rujnowal dobrej zabawy zdychaniem w fell i traceniem rzeczy. Morze dla was to nic wielkiego, macie skille, kase, polaczenie i czas na fell. Mnie fell nie bawi, przynajmniej do czasu jak bede mial dobry char is exp by sie wybrac na fell.


Posty: 16
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 20:02 
Cytuj  
widzisz luki bo ikspil przeszdl na fel i teraz sie uwaza innych za graja na tramm chyba za troszke gorszych (nie wiem moze to nie prawda ale takie odczucie mam - moze sie myle, nic do cienbie nie mam x)

zreszta uo to nie tylo PK i nie kazdy musi to przeciez lubic...

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2002, 23:38 
Cytuj  
obaj zachowaliscie jakby okreslenie "tramelita" was obrazilo
przeciez nie ma w nim nic zlego
nic a nic :grin:
to tak jakby nas wszystkich nazwac Polakami - to chyba was nie irytuje?
okreslenie tramelita okresla jedynie przynaleznosc gracza do pewnej spolecznosci
i wsio


_________________
Ikspil


Posty: 16
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2002, 22:10 
Cytuj  
ale u ciebie brzmi jak obraza


Posty: 5
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 22:52 
Cytuj  
Mam mala prosbe - poszukajcie jakiegos darmowego oprogramowania do bramki na europe (cos lepszego niz sockserv :wink:.
Styczniowa work konczy sie i powinno od next week pozostac troszke time dla game w UO :smile: .
Mam nadzieje ,ze wreszcie


Posty: 16
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 23:31 
Cytuj  
no moll szumu narobiles a wszytsko sie przesuwa....

*

Posty: 70
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2002, 18:12 
Cytuj  
Moll co z Toba i Tasem?
Btw za ile chcesz opylic te plyte i procka?

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 02:45 
Cytuj  
Pozdrawiamy Kloodi I LS wszystkich graczy na Europie!!:)))) Tesknimy ale cuz nie wrocimy:)))Zyczymy milej zabawy i duzo PKowania:)))a co do tamera to najlepsza profesja:))))my to wiemy:)))Gramy na strefie cienia, kazdy z nas ma po 3 room brick house :smile:))(fajne chatki) i jest całkiem fajnie:))moze to nie Europa ale nie ma lagów za to duzo bugów:)))i nie trzeba grac przez bemke:))))Jest owiele trudniej niz na euro skiellerosna ze mozna sie poplakac nie ma nabijania itp itd:((( eheh Niedlugo zakładamy swoje miasto!!!!!!!!:)))Kasy w brud a ceny niskie zwlaszcza domów:)))Big tower 320k:)))))))(Smiech na sali) zbieramy na zamek (tylko 2mln)jakies 2 tyg))) pozdrowienia czymajcie sie STARA GWARDIO!!!!!!!!!!PS co z MC??wrcił do UO??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.