mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Kupisz czy nie?
Tak 35%  35%  [ 19 ]
Nie 20%  20%  [ 11 ]
Zastanowie się 45%  45%  [ 25 ]
Liczba głosów : 55
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 21:30 
Cytuj  
Draghmar napisał(a):
Na pewno za 120 nie bedzie bo nie bedzie lokalizacji. A tylko to daje szanse na nizsza cene. Poza tym jedynym pretendentem do tytulu wydawcy GW jest Cenega, a u nich raczej ciezko bedzie z zzanizaniem ceny :/


fakt, naiwny jestem:) Zresztą chyba lepiej, żeby Cenega za lokalizacje się nie brała:)

Draghmar napisał(a):
Na to pytanie do Sib tez jestem w stanie odp.
Jak kupisz preoreder teraz to bedzie on dzialal na tej bedzie w narcu i na tej kwietniowej. Pozniej juz wg opisu aukcji. Kupujac tam full masz cene obnizona o to ile dales za preoreder i jeszcze dodatkowa obnizka 10pln.


Spoko ja to wiem, ale chodzi mi o coś zupełnie innego. Ta aukcja trwa jeszcze 6 dni, a w moim pytaniu chodzi o to, czy Sib będzie wystawiał podobną aukcje (czyli sprowadzał z USA) w kwietniu, przed ostatnia betą. Czyli czy bede mial jeszcze możliwość zakupienia preordera na takich samych warunkach na ostatnią betę :)


Posty: 4
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 21:47 
Cytuj  
W sumie, to jest do rozważenia. Problem w tym, że ja ponizej 45 złotych nie mogę zejść, a w skład proerderu wejdzie mniej atrakcji - bo to w sumie o całe 50 godzin gry mniej. Na tyle oceniam BWE, choć zdażało mi sie graż więcej bo to w sumie ponad 72h gdy uwzględnić różnice czasowe :wink:

Tak więc oferta by była mnie atrakcyjna i trudniejsza do przeprowadzenia.
Do tego mój człowiek w USA może nie być tak dysopzycyjny jak obecnie.

Raczej więc od razu przystąpie do starań o jak najszybsze sprowadzenie retaila do Polski. :)


_________________
Moja racja jest najmojsza! [:)]


Posty: 9
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 15:03 
Cytuj  
Miru napisał(a):
Huraaaa !!
Forum mmog zmartwychwstało przed chwilką :):):):)


Taaa? Zmartwychwstalo? To fajnie tyle ze jak sie wpisuje www.mmog.pl to pisze ze mmog.pl dokonalo fuzje z TYM forum... milo...

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 15:07 
Cytuj  
wpisz http://www.mmog.pl/forum.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 19:10 
Cytuj  
Spoko Spoko... mieszkam w Łodzi ... w razie czego mogę podkskoczyć do człowieka wybadać czy istnieje real... Żart :D Tak na serio Sibah - pewnie mnie pamiętasz bo już się rzuciłem na Twoją aukcje ino - mówisz że wój człowiek może nie być później Tak dyspozycyjny - zatem pytanko - Czy masz pewność że będzie dyspozycyjny na tyle by nam do 17 kwietnia dostarczyć full ver..???

P.S. Strasznie wręcz potwornie podobaja mi się waszę sugestie i spostrzeżenia co do instanców. Ostatecznie jak napisał sam producent:
Wolelibysmy by nazywano tę grę CoRPG Challenging online RPG, czy jakoś tak jak ktoś pamięta. No ale 3eba by czytać FAQi co nie? Więc kwestia co do MMoRPG rozwiązana.
P.S.2. Naprawdę przydało by się czytać - SibAh wstawia nam grę za 45zeta - i te podejżenia że gra dostępna 5-10 $. Jest kruczek opłata manipulacyjna - jeżeli byśmy mieli sprowadzać na własną rękę jeden egzemplarz - za przejażdżke naszego pudełka przez morze płacimy do 15$ !!!! niach niach niach Więc głowy do góry!~ :]


Posty: 4
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 22:09 
Cytuj  
Hmmm No raczej nie da rady, żeby na 17 kwietnia paczka z full doszło, jak gra rusza 28 :]
Ale mi samemu zależy, zeby mieć grę jak najszybciej...
oz tym co do reszty - święte słowa :)


_________________
Moja racja jest najmojsza! [:)]

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 08:29 
Cytuj  
Shit!!! Faktycznie rusza 28.04 :oops: . Niom.


Posty: 6
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 18:17 
Cytuj  
Ale Sib sie nachapie pozytywow na jednej akucji :>.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 20:52 
Cytuj  
Wszyscy mamy nadzieję że pozytwów :roll:

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 23:01 
Cytuj  
Larret napisał(a):
Wszyscy mamy nadzieję że pozytwów :roll:

A sprobowalby tylko negatywow...jutro albo pojutrze sam sie pojawie na tej liscie, wiec... :>


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 12:43 
Cytuj  
Ej luz :D . Mieszkam dwa kilo dalej wiec jakbyco to zawsze można się przejść :] Dżołk :D


Posty: 24
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 00:38 
Cytuj  
Kurcze chyba sie skusze i zamowie tego pre-ordera
Przypadkiem przegladalem rozne aukcje na allegro i trafilem na GW w ostatni dzien :lol:


_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
(Albert Einstein)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 10:04 
Cytuj  
NIOM to pośpiech bo aukcja chyba się kończy. Mogłoby się więcej osób skusić... zresztą po preorderze się dowiemy czego już po finalnjej wersyji oczekiwać....


Posty: 24
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 10:44 
Cytuj  
Najbardziej mnie dziwi jak mozliwe ze gra nie ma miesiecznych oplat :roll:
Myslicie ze mimo to bedzie czesto aktualizowana i bedzie sie rozwijac ??


_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
(Albert Einstein)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 10:54 
Cytuj  
Ta gra ma inna strukture niz wiekszosc mmogow, nie wymaga wiec ogromnie drogich serwerow. A abonament bedziesz placicil w postaci dodatkow ktore beda wychodzic w odstepie 3-6miesiecy. Oczywiscie nie sa obowiazkowe, ale zrobia tak, ze bez nich bedziesz totalnym gimpem i nie bedziesz mogl grac skutecznie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 11:23 
Cytuj  
Heh.. o tym nie wiedziałem - tak częstow wydawać będą? Byleby nie było to za drogie :evil: ktoś może posiada wiedzę na temat ich ceny??


Posty: 21
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 12:20 
Cytuj  
ArenaNet planuje wydawac nowe rozdzialy Guild Wars co 6-9 miesiecy.
Wszystko wskazuje na to ze beda posiadaly tyle tresci co podstawowa gra.
( po jednym dodatku 2x wiekszy swiat ) i najprawdopodobniej beda kosztowaly 50$.


_________________
Obrazek
#guildwars.pl na quakenet.org


Posty: 24
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 12:58 
Cytuj  
kurde a jednak jest jakis chaczyk
al to i tak taniej ni WoW :wink:


_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
(Albert Einstein)

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 13:32 
Cytuj  
Nie wprowadzajc zametu. Nie cierpie niedoinformowania...

Serwerow tez troche bedzie na swiecie.
Dodatki nie sa oboiazkowe!! I maja wychodzic co 6-9 miesiecy (a nie 3-6). I co najwazniejsze bzdura jest, ze bez nic postac bedzie slabsza!!


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 13:50 
Cytuj  
Draghmar - spojrz na kazdy jeden mmorpg, na kazda jedna singleplayerowke. Dodatki owszem, nie sa obowiazkowe ale bez nich jestes gimpem, nie masz dostepu do zon do ktorych wszyscy sie przeniosa, nie masz dostepu do nowych itemow i do wielu innych rzeczy.

Anarchy Online, DAoC, Everquest, Final Fantasy XI, UO - dodatki nie sa obowiazkowe, devsi mowia o tym, ze gracz grajacy z dodatkiem nie ma zadnych plusow. A fakty sa inne, bez nich to nie gra.

Porownujac nawet cos bardziej zblizonego do GW niz ww. tytuly - Diablo2. Nie jest wymagany, a na battlenecie D2 Classic pustka.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.