mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Kupisz czy nie?
Tak 35%  35%  [ 19 ]
Nie 20%  20%  [ 11 ]
Zastanowie się 45%  45%  [ 25 ]
Liczba głosów : 55
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 13:54 
Cytuj  
Cytuj:
Porownujac nawet cos bardziej zblizonego do GW niz ww. tytuly - Diablo2. Nie jest wymagany, a na battlenecie D2 Classic pustka.


oj, ale w GW postacie bez dodatku mogą bez problemu grać z tymi z dodatkami, a w diablo nie :wink: Co do reszty się zgadzam, ale okaże się w praniu jak to będzie.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 13:56 
Cytuj  
ByQ napisał(a):
Cytuj:
Porownujac nawet cos bardziej zblizonego do GW niz ww. tytuly - Diablo2. Nie jest wymagany, a na battlenecie D2 Classic pustka.


oj, ale w GW postacie bez dodatku mogą bez problemu grać z tymi z dodatkami, a w diablo nie :wink:


Nie o to mi chodzilo :[. Chodzilo mi o to, ze po wyjsciu dodatku devsi skupiaja sie na nim i na graczach ktorzy juz go posiadaja - a reszta moze ich cmoknac. Ciezko byloby im rowniez pisac przed premiera
"Dodatki beda wychodzic co 6 miesiecy, nikt nie zmusza Was do kupowania, ale bez nich zapominijce o PvP i ciekawych raidach. bla bla bla"

Robia to dla pieniedzy, a skoro nie ma abonamentu jedynym zrodlem dochodu bedzie podstawka i dodatki. Zrobia to tak, ze bedziesz musial zaplacic zeby dalej grac. Bez przymusu, ale bedziesz. Takie prawa rynku, nikt nie zrobi nic za darmo.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 14:29 
Cytuj  
O co Wam chodzi??
Przeciez nawet teraz nie masz dostepu odrazu do wszysktkiego, a jednak gracie z kim kto dane rzeczy ma...I wlasnie tak bedzie wygladal dodatek. Przedmioty i skille nie beda silniejsze niz te co sa teraz...beda poprostu inne. Takze bez dodatku bedzie mozna spokojnie grac w PvP i GvG


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 14:43 
Cytuj  
Witam wszystkich - to chyba mój pierwszy post na tym forum :)
Niewątpliwa zaletą dodatków jest to, że nie musisz ich kupować aby grać dalej. Powtarzam rzecz oczywistą ale może nie do końca jest rozumiane co to dokładnie oznacza. Masz słabszy okres (pieniężnie) ale nadal chcesz pograć? Nie ma problemu, siedzisz i grasz mimo, że dodatek już dawno wyszedł. Chcesz kupić exp-set? Kupujesz. Mnie osobiście bardzo odpowiada forma płatności jaka ma być w GW. Podejrzewam nawet, że będę kupował każdy dodatek jaki wyjdzie, chociaż to dopiero spekulacje bo jeszcze niczego nie wiadomo na pewno. Jeśli sie znudze grą tu rzucam w kąt i nie gram. Jak mnie znowu najdzie to zaczynam od nowa i stosunkowo szybko mam całkiem dobry lvl (bo tylko 20 ma być) i mogę być pełnowartościowym członkiem gildii. Dodam tylko, że grę już zamówiłem w Anglii, nie czekając, aż któryś z dystrybutorów w Polsce się obudzi... Teraz tylko doczekać do końca kwietnia a potem przeżyć długi weekend bez gry bo na pewno nie dojdzie na czas, a poza tym będę wtedy poza domem. Uff - ale się rozpisałem :)


_________________
Pozdrawiam
Greg


Posty: 24
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 15:59 
Cytuj  
Tu musze przyznac racje poprzednikowi
Ta forma platnosci tzn kupowanie kolejnych dodatkow tez bardzo mi odpowiada
a giera zapowiada sie swietnie, ale czemu tylko 20 lvl :-?


_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
(Albert Einstein)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 16:46 
Cytuj  
czemu tylko 20 lvl

Zacytuje pewnie kogos z devsow:
Guild Wars is about having fun, not preparing to have fun.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 23:52 
Cytuj  
Nimril napisał(a):
Tu musze przyznac racje poprzednikowi
Ta forma platnosci tzn kupowanie kolejnych dodatkow tez bardzo mi odpowiada
a giera zapowiada sie swietnie, ale czemu tylko 20 lvl :-?

W np. NWN (na samym początku wyjścia gry, bez dodatków), też był "tylko" 20 lvl - a grało się baardzo długo.


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 11:03 
Cytuj  
No fajnie.. Tylko że. 50 $ ?! sic! Jak na "dodatek".. sporo - fajnie że tak samo obszerny świat heh - tylko że my będziemy już mii małe problemy z zakupem dodatków - no bo ile może być aukcji na Allegro z dodatkami?
Powiedzmy że teraz nie mam kasy eee... to dodatek kupie sobie za miesiąc tym czasem- aukcji ni ma :( , i jedyna możliwość to ściągnięcie z zagranicy :cry: (bądź co gorsza z za morza :roll: ... kurde że napraqde żaden wydawc się nie zabiera do tego....)

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 11:51 
Cytuj  
Wtedy napiszesz do mnie i pomogę ci to kupić. Sam zamawiałem w Anglii czyli za nieco mniejszą wodą :) Poza tym nie martw się - zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce zarobić na tym, że polscy dystrybutorzy widzą tylko WoW. Jeśli ktoś miał aukcję z dodatkiem to na pewno jeszcze jest w stanie go znów sprowadzić - napiszesz maila i po sprawie - specjalna aukcja tylko dla Ciebie.


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 11:56 
Cytuj  
Nie wiem czym sie martwisz...zanim wyjdzie dodatek to minie sporo czasu...a wtedy to moze byc juz inaczej niz teraz...Poza tym cala gra kosztuje ~200, a przy zakupie preordera za ~45 cena spada do 155pln.


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:13 
Cytuj  
Moze komus zepsuję interes ale co mi tam :) Za towar z przesyłką chcą ode mnie 28 funciaków. 28x5,6280 (kurs średni) = 157,58 zł. Jest to cena bez preorder packa. To ja się pytam gdzie te około 200? :wink:
PS. Oczywiście za towar w walucie płaci się kursem sprzedaży ale przy obecnej pozycji złotówki... to może być jeszcze taniej do 28.04. I oby było :)


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:18 
Cytuj  
Ale nie każdy ma możliwość płacenia przez net, a niektórzy (np ja) za taką transakcje muszą bulić minimum 70zł dodatkowych kosztów:/ Tak więc dla niektórych jest po prostu wygodnie jak ktoś to wszystko za niego zrobi, a Sib przecież nie ukrywa, że jakiś tam zysk na tym ma (no szkoda, żeby za darmo ludziom załatwiał...).

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 14:21 
Cytuj  
Hmm...nie wiem...jak masz to po znajomosci to spoko...Ale np. w USA kosztuje 50$ + przesylka ok. 10-13$, wiec to co dal Sib jest zgodne z tymi zalozeniami. Jak patrzylem w UK to tam mieli jeszcze drozej...takze nie wiem...poza tym Sib ma za 184 o ile dobrze pamietam...


hmm...w miedzy czasie sprawdzilem Amazon...tam niby maja full bez preoredera za 27 funtow tyle, ze do tego dojdzie jeszcze przesylka z UK, a ta jest spora. Kiedys chcialem zamawiac fgiurki z UK i nie oplacalo mi sie wlasnie ze wzg na przesylke...


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 14:49 
Cytuj  
Zero znajomości - nie jestem pazerny na kaskę więc podaje źródełko zamiast robić konkurencję ;) Tutaj możecie zobaczyć ile to kosztuje. Na słowo możecie uwierzyć, że przesyłka to 2,95 funciaka - przecież nie będę oszukiwał :)


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 20:40 
Cytuj  
Masz racje...sprawdzilem i zgadza sie co do joty ;). Lacznie wychodzi ok. 175pln chyba, ze wezmie sie piorytetem to wtedy ~187pln. Takze z jednej strony sie oplaca, ale z drugiej strony nie ma preordera ;). Zreszta sadze, ze jesli cena spadnie to i Sib bedzie mial nizsza. :D Sam tez na to licze ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 23:21 
Cytuj  
No nie da się ukryć że Gregys oferuje też niezłą opcję..... I tak się teraz zastanawiam; czy SibAh uwzglęni powyższe wypowiedzi zamawiając juz fullVer? No nie wiem - a te 157.. no nie jest to dużo; tylko też warto przetestować czy nadal przychylnym jestem do gry oder nein, niby 45 zeta nie dużo.... a i tak mi się nie zmieni opinia na temat GW :D :]

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 01:24 
Cytuj  
Chyba raczej 175, a nie 157 :P Tamta cena to raczej bez przesylki byla...popatrz na Jego drugi post :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 07:52 
Cytuj  
Nie wiem skąd wychodzi 175. Moje zamówienie wygląda tak:
Guild Wars Pre-Ordered 1 £24.99
Sub Tot: £24.99
Delivery: £2.95
Total £27.94
Czy coś jeszcze muszę dodawać? :wink:

[edit]
Jak przeczytałem to co napisałem to sam nie wiedzialem o co chodzi :)


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 08:02 
Cytuj  
Widze ża jakiegoś bankowca musimy na forum wciągnąć... :wink: No ale faktycznie mniej wyszło :] ..... sic! coś tu nie tak z tą ceną. :evil:

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 08:03 
Cytuj  
heh...mol blad...jak to liczylem to dodawalem cene z Amazona zamiast ze sklepu, ktory dales :oops: W takim rezultacie mamy ~158pln.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.