mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:50 
Cytuj  
Otoz do tej pory RO wogule sie nie interesowalem ale poniewaz ostatnio mam wiecej wolnego czasu postaniwlem sprubowac tej wg. niektorych swietnej gry.Tylko teraz jaki serwer wybrac(chodzi mi o taki na ktorym gra calkiem sporo osob , albo ktory jest wedlug was najlepszy).Slyszalem cos o MoBro ale jedyne co znalazlem na google to jakas firma:P

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 16:07 
Cytuj  
serwer qRo jest dobry :]

http://www.q-ro.net/car/index.html

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 16:35 
Cytuj  
No ok juz na ircu sie ludzi spytalem dali mi linki na forum do sciagniecia tylko teraz czy musze sciagnac tez Sakrya??Bo ja nawet nei wiem co to jest:P

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 18:50 
Cytuj  
wiesz dokladnie nie jestem w stanie wylumaczyc ci co to jest sakray, ale wiem, ze bez tego sie nie obejdzie
wiec moge ci jedynie zyczyc powodzenia przy sciaganiu :wink:

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 20:29 
Cytuj  
na qRo sa lagi chlopcze :lol: a to nie jest gra świetna... tylko święta :] ja osobiście gram, i mocno polecam http://www.mob-tel.com ZERO lagów, server stoi bez problemów ponad rok, mocny sprzęt na którym stoi jeszcze server lineage 2, oraz kolejny server, tym razem testowy, ragnaroka.

kRO i sakray niezbędny, chociaż jeśli jesteś ryzykantem to możesz ściągnąć iRO, na którym ja obecnie gram, ale przygotuj się na to, że któregoś pięknego dnia ci się przytnie i będziesz musial ściagać kRO i sakray`a ważącego 2x więcej... ach te patche :/

Owocnego ciągnięcia ;)

A pozatym to taki topic już byl O_o :wink:


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 20:54 
Cytuj  
Jesli to dyskusja o Ragnaroku, to przeniescie sie z nia tutaj:
viewtopic.php?t=10602


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 21:24 
Cytuj  
Ale jak tam wchodze to tam musze sie zalogowac..A ile tam gra ludu na tym serwie?


Posty: 10
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 07:10 
Cytuj  
Ja mam takie male pytanie a mianowicie czy w servie qRO, przy zakladaniu konta potrzebna jest jego weryfikacja przez maila wyslanego od admina strony, jesli tak to qr.... co jest bo mi nie przysylaja, a jesli nie to co jest bo nie moge grac??

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 08:28 
Cytuj  
A ja chcialbym wiedziedz ile mniej wiecej osob gra zazwyczaj na mob-tel.com(a swoja droga to jest tam wogule jakis link bo ja wdize tylko logowanie i jakos nic zrobic niemoge)

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 08:54 
Cytuj  
cos mi ten link smierdzi
on chyba raczej nie jest poprawny :wink:
tzn. nie odnosi sie do servera RO tylko do jakiejs firmy z telefonami czy cus :lol:



www.mob-tel.com :

"The Mobile Teleconferencing Company is dedicated to providing easily manageable and mobile teleconference solutions for our clients in the fastest and cheapest time frame

Our group takes a lot of pride in its work and we work to efficiently deploy teleconference solutions for clients on any scale. We have constantly worked to be the best in teleconferencing and maintain to keep a time frame rivaled by none. Mobility is the key and we are ready for the needs of any customer and to give them the fastest, most reliable, and cheapest solutions. We at Mobile Teleconferencing take pride in our work and will make sure you are happy with the results.

Talk to any of our Customer representatives and we will begin to assess your needs. We hope you enjoy our services as much as we enjoy doing them. - Mobile Teleconferencing"

:wtf:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 09:34 
Cytuj  
No mi tak samo ten link cos smierdzial i szkoda ze nikt go wczesniej nie sprawdzil....A tak wogule to szukalem na gogle tego serwera Mob ro(bo chyba o niego chodzi?) i nic nie znalazlo.Narazie to i tak qpa bo gre sciagam .Wiec czekam na propozycje na jakim serwie grac(chodzi mi o taki na ktorym nie ma zbyt duuzyych lagow i gra sporo ludkow).

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 10:37 
Cytuj  
jak wczesniej powiedzialem polecam qRO
http://www.q-ro.net/car/index.html

ja na tym serverku nie mialem zadnych lagow, wrecz przeciwnie bardzo dobrze mi sie gralo
i ludzie bardzo pomocni mi byli :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 15:27 
Cytuj  
A czy mozna prosil o linki do Ro i Sakrya bo ja hcyba mam jakiegos pecha.Co link to eror 404 albo cos innego:/...

Czyzby nikomu sie nie chcialo:P

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 00:20 
Cytuj  
aaaaaaaaaaaaaale mi tu walicie ;] http://www.mob-tel.com i to dobry link jest ;] ale tam jest wszystko postawione, a nie wiem dokladnie gdzie sie zaklada konta ;) zaraz sprawdze...

*sprawdza*

znalazlem :lol:
REGISTRATION: http://register.mob-ro.com/
Forums/Control Panel: http://www.mob-ro.com/
IRC Channel: irc.deltaanime.net @ #MobRO

Gospodarka troche podupada, inflacja niska, potrzeba świerzej krwii :wink:

Nie będę się powtarzał jaki to genialny server :]
Ja tylko powiem, że jesli macie coś do zdania/zrobienia to nawet nie szukajcie skąd macie ściągnąc RO, bo to uzależnia O_o
Osobiście 4 razy go kasowałem, a po kilku dniach szukałem instalki w necie i traciłem czas i limit neostrady, żeby spowrotem zagrać w to cudo :cry:


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 08:16 
Cytuj  
A jeszcze o jakies konkretne linki do Ro i Sakrya mozna prosic??

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 14:12 
Cytuj  
Geez, wejdź na stronę kRO i ściągnij. Albo użyj gogli. Chyba na tyle rozumu masz...


_________________
Obrazek

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 20:23 
Cytuj  
um... polska uprzejmość rulez :D ! ten kolo chciał powiedzieć, że nie można prosić, ale bardzo przeprasza, bo nie chce mu sie grzebać w linkach, lub nie może z powodu sprzętowych ograniczeń :wink:

http://www.dutchro.sohosted.com/dutchRO/Frames/howtoinstall.htm

sprubuj stąd, ale polecam torrenta. Jak nie bedzie dzialać to poszukaj na forum mobro.


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 10:15 
Cytuj  
Nie, chciałem powiedzieć, żeby sobie poszukał sam. Z tego co pamiętam, to na stronach 90% darmowych serwerów RO są szczegółowe guide'y co ściągnąć, jak instalować, co potem na to nagrać itp. Czy naprawdę tyle wysiłku trzeba, żeby wpisać w goglach "Ragnarok online"?


_________________
Obrazek

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 10:02 
Cytuj  
Nie, nie trzeba dużego wysiłku :lol: A tyle wysiłku trzeba, żeby samemu zobaczyć na link i podać, jak dziecko prosi?


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.