mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 12:49 
Cytuj  
co uważacie za lepszą gre. bo mam mały problemik: nie wim w co grać, a nie mam zamiaru robic tego 'zamniennie', bo bede mial w roznych morpegach 2 slabe postace. odrazu podkreślam ze w tibii nie bede kupowac pacc'a:D dzieki za pomoc :cry:

EDIT: Po ostatnich update'ach widze ze maple schodzi na psy więc uprzejmie prosze admina o zamknięcie lub usunięcie tematu:D
EDIT2: nie zamykac tematu plz:D


Ostatnio edytowano 10 mar 2005, 17:23 przez zoliax, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 22:34 
Cytuj  
zoliax napisał(a):
EDIT: Po ostatnich update'ach widze ze maple schodzi na psy więc uprzejmie prosze admina o zamknięcie lub usunięcie tematu:D


to prawie tak jak tibia... :har:


Posty: 3
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 19:31 
Cytuj  
prawie jak tibia?? dla mnie bobma-se innego morpega znajde:D

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 20:39 
Cytuj  
chodzilo o to, ze schodzi na psy tak jak tibia :wink:
a nie, ze jest podobna do tibii :lol:

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 23:59 
Cytuj  
Obie gry są do niczego. Zamknijcie temat.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 11:56 
Cytuj  
A wiec jeżeli masz słabego kompa to możesz pomęczyć sie w którąś z tych gier ale jezeli twoj komp ma przynajmniej proc 1gHz to znajdz sobie inną lepszą gre bo Tibia i Maple wedłóg mnie śą cienkimi pozycjami na rynku mmo...

Jak zwykle polecam gierce z mojego podpisu... ;D


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:23 
Cytuj  
Clannfear napisał(a):
Obie gry są do niczego. Zamknijcie temat.



lol wyglosil swoja opinie i juz temat mozna zamykac bo wszyscy wierza tobie i juz napewno nikt nie napisze tu swojej opini
temat raczej nie jest zaspamowany (tzn. rozmowa idzie w kierunku nazwy tematu) wiec czemu nie dasz szansy innym sie wypowiedziec??

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:37 
Cytuj  
Sam założyciel tematu, powiedział żeby zamknąć, powinno wystarczyć.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:42 
Cytuj  
No ok...

Zalozyciel tematu zaklada temat wypowiada sie w nim... zaczyna go nudzic to trzeba go zamknac?

Zapraszam na forum z mojego podpisu, zobaczcie ile tematow ma :: SvD :: tematów w ktorych jest ponad 500 postow... i teraz mowie prosze zamknac bo juz nie ma o czym mowic... uhm...

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:38 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
No ok...

Zalozyciel tematu zaklada temat wypowiada sie w nim... zaczyna go nudzic to trzeba go zamknac?

Zapraszam na forum z mojego podpisu, zobaczcie ile tematow ma :: SvD :: tematów w ktorych jest ponad 500 postow... i teraz mowie prosze zamknac bo juz nie ma o czym mowic... uhm...

SvD.

Mnie tam temat nie przeszkadza, po prostu prosba założyciela powinna być doceniona.
Btw. tle ze ten temat ma malutko postów :wink:


_________________
Obrazek

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 16:05 
Cytuj  
ale moze sie jeszcze rozwinie :wink:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 16:16 
Cytuj  
Clannfear napisał(a):
Sam założyciel tematu, powiedział żeby zamknąć, powinno wystarczyć.

CO nie oznacza, ze on o tym zdecyduje. Jesli nie macie Panowie nic do dodania w temacie to prosilbym o powstrzymanie sie od naduszania przyisku odpowiedz.


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 3.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 15:40 
Cytuj  
ja powiem tak zadna gra cie nie wciagnie jesli nie masz tak qmpli z RLa gralem w tibie z qmplami a potem jak im sie znodzila ja pogralem jeszce z 2 tyg i tez mi sie znodzilo :/


_________________
"Force fight with me"

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 15:46 
Cytuj  
Z kumplami?

E tam... przesadzasz...

W Tibie lubię wracać i od czasu do czasu grać tyle, że moja mentalność nie pozwala mi na przywiązanie się na dłuższy dystans do jakiegokolwiek mmorpega...

Jedynym wyjątkiem jest MUD Killer w którym i do niego nie mam znajomych IRL aczkolwiek gram w niego już jakieś trzy lata.

SvD


_________________
Obrazek

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 07:38 
Cytuj  
nie wypowiadajcie przy mnie slowa tibia bo mnie ciarki przechodza na widok tych pixeli =/ brrrrrrrrrrrrrrrr


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 07:44 
Cytuj  
codi89 napisał(a):
nie wypowiadajcie przy mnie slowa tibia bo mnie ciarki przechodza na widok tych pixeli =/ brrrrrrrrrrrrrrrr

lol różni ludzie różne gudta, o gustach sie nie dyskutuje a jeśli grafika tibii ci nie odpowiada to nie widze sensu odwiedzania tego tematu :/ grafika przecierz nie jest najważniejsza w grach mmorpg (przynajmniej nie powinna być) ...


Posty: 13
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 14:11 
Cytuj  
co amcie do tibi zeby poczuc niezpomniany klimat tej gry trzeba trche pograc przynajmenij przejsc na mainland a nie tylko poptzrec na grafike i "sram na to" ja mam kompa niebede siechwailil nowego gram obok tibi w gry w np Dooma 3 i nie na tibie

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 15:00 
Cytuj  
siukasabra Obrazek Co tam masz takiego ciekawego w tej tibii kolego ? Dwa skille lowienie rybek i bicie patykiem ? Mag to stoi w miejscu i rzuca spelle zeby poziom dzwignac magii war to idzie na niedzwiedzie i trzy dni je tlucze zeby podniesc skilla lopaty czy palki. taka oto to ciekawa gra. Teraz zerknij na inna gra na te mmo ktore teraz sa wydawane na pc nie na kalkulatory i popatrz czego brakuje tibii.


Posty: 13
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 15:09 
Cytuj  
k poweidz mi w jakiego ty mmorpg grasz wezme go jak bede mialc zas sciagne i zobaczym i wetdy ci poweim co mi sie bradziej i dlaczego podoba

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 15:32 
Cytuj  
Temat ktory ty w tym momencie poruszyles tym pytaniem byl juz walkowany setki razy. Wystarczy poszukac jest tu masa informacji o kazdym mmo. Nawet jest to podzielone na rozne dzialy takze bez problemu znajdziesz podstawowe info o kazdym mmo. Mam obecnie L4 i mam za duzo wolnego czasu to pozwole sobie zejsc troszke z tematu i tu tobie podrzuce kilka tytulow:

1. Ultima Online - tez juz nie pierwszej swiezosci gra, ale moim skromnym zdaniem bije na leb tibie pod zwgledem grywalnosci, iloscia drog do wyboru itp. Jedna wada to chyba taka ze pvm jest juz troszke kilka lat wstecz. Kazdy moob reaguje tak samo czyli agro i leci na Ciebie. Takie malo inteligentne ataki powoduja ze mozna na kazdego takiego mooba znalesc sposob i go pokonac, o wiele slabszym charem.
2. WoW - co tu bede duzo pisal, trzeba sprawdzic. Prawie kazdego potrafi wciagnac ta gra do konca. Ogromny swiat i do tego moim zdaniem na dobrym poziomie graficznym przedstawiony. Mozna ladowac w mooby dniami nocami, craftowac itp. Wada jest i to duza maly wplyw na sama postac. Jedynie co mozna samemu zmieniac to talenty. Cala reszta robi sie automatycznie.
2. SWG - tytul raczej dla ludzi lubiacych, swietlne miecze, blyski laserow itp. Gra jest bardzo rozbudowana! Mozna zostac burmistrzem czy lowic rybki albo zostac pilotem, badz tez handlarzem i tak dalej...

Mozna by tak wymieniac i wymieniac. Tak wiec gdzie ja to wszystko znajde w tej tibii? Tam jak sie komus narazisz to nastolatki pojda po kolegow i beda cie ubijali w nieskonczonosc albo trafisz na hack konta i po zabawie.

Koncze bo jeszcze spadnie na mnie grad krytyki i hamstwa ;)

ps. uwaga uzytkownik jest pod wplywem silnej goraczki (40,2 stopni) czytac tego posta z przymruzeniem oka ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.