mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Kupisz czy nie?
Tak 35%  35%  [ 19 ]
Nie 20%  20%  [ 11 ]
Zastanowie się 45%  45%  [ 25 ]
Liczba głosów : 55
Autor Wiadomość
*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 08:06 
Cytuj  
Niom.... tyle i mi wyszło. Czli teoretycznie się opłaca - ale niedługo beta :] więc skoro i tak zamówiłem pre-order to problem mnie nie dotyczy :D

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 08:12 
Cytuj  
Ale swoja droga to ciekawa rzecz...bo w USA, gdzie w zasadzie powinno byc znacznie taniej, cena jest nizsza tylko troche...49$ to w chwili obecnej ~150pln, a jak doliczyc koszta przeyslki to nawet drozej wychodzi bo wtedy bedzie to ok. 180pln. Dziwne...


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 08:37 
Cytuj  
Heh znowu Ciebie złapałem... co do tego ; racja - Powinna być tańsza no i pomijając cenę gry uwaględniłeś cenę przesyłki. Gdzieś już tu napisałem ta przesyłka to jakieś 9-27(sic! :D) $ no i należy zauważyć że należałoy skorzystać z tej usługi która bezpiecznie i szybko(!) dostarczy mi pakunek - czyli od 14$ w góre za przesyłkę... No sporo z tym kombinowania.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 08:57 
Cytuj  
No wlasnie wiem...A dziwie sie tymbardziej, ze jak juz pisalem, swego czasu porownywalem sprowadzanie z UK i USA i bylo zupelnie na odwrot...Ech...co za czasy...czlowiek juz niczego nie jest pewien ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 10:32 
Cytuj  
Niom... jak widze większość sklepów(USA) oferuje Atrakcyjną :har: cenę 49.99$ :D , a pewnie gdyby nawet giera byłaby w dystrybucji to Pan dystrybutor rzucił by 210 zeta - i preorder 160 albo i więcej. Sic! Fakt: W jakich czasach my żyjemy :evil: . Powinni rozdawać GW zainteresowanym za darmo (cóż za górnolotna myśl prawda? :] )


Posty: 29
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:16 
Cytuj  
Draghmar napisał(a):
Przedmioty i skille nie beda silniejsze niz te co sa teraz...beda poprostu inne. Takze bez dodatku bedzie mozna spokojnie grac w PvP i GvG


Hmm, nurtuje mnie w takim razie pytanie: po co dodatki ktore niczego szczegolnego w rozgrywke wnosic nie beda ? bez nowych, lepszych itemow, bez nowych lokacji, bez nowych questow ? co taki dodatek bedzie mial w sobie zeby zachecic do wydania na niego pieniedzy ?
Skoro dodatki maja nie tworzyc przepasci miedzy tymi co je zakupili a tymi co nie, to co one beda dodawac ?

Dodatek w moim rozumieniu to produkt co rozszerza znaczaco "content" gry, dodanie np "innych" ale nie "lepszych", skili/przedmiotow to bylaby czysta kosmetyka i nic wiecej - jaki sens byloby za to placic ? po to zeby moja zbroja byla ladniejsza od kumpla i nic wiecej ? po to zeby moje nowe machniecie mieczem/toporem bylo bardziej "w lewo" niz kumpla ?

Zaznaczam ze ne jestem jakims tam zagorzalym przeciwnikiem GW (nawet mialem zamiar kupic), ale te obietnice ze strony ArenaNET ze dodatki nie beda "konieczne" do gry wydaja mi sie lekko naciagane i obliczone na pozyskanie klientow.


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 12:18 
Cytuj  
Wiesz - masz poniekąd rację.... ALE: lokacje będą nowe itemy również, skille etc. więc nie przesadzajmy z "po co kupować". Ale ta kaska fakt mi nie pasuje... w najgorszym wypadku będizmey wydawać 150 zł powiedzmy co 6 miechow, czyli 25 zeta za miesiac..... Nie wiem jak wy ale ja nadal nie mogę ię doczekać bety :D Najwyżej będzie się kupowało mniej pre-paidow Hayeah :P


Posty: 29
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 12:53 
Cytuj  
Larret napisał(a):
w najgorszym wypadku będizmey wydawać 150 zł powiedzmy co 6 miechow, czyli 25 zeta za miesiac..... Nie wiem jak wy ale ja nadal nie mogę ię doczekać bety :D Najwyżej będzie się kupowało mniej pre-paidow Hayeah :P


wiesz i wlasnie mi o to chodzi, dodatki beda wnosic zapewne na tyle duzo ze bedzie silnie wskazane ich kupienie, nie ma nic za darmo - kazdy kto liczy ze kupi GW i bedzie gral 2 lata za free na rowni z tymi co kupuja dodatki - jest mysle w duzym bledzie :)
Suma 25zl za miesiac to nie jest za duzo jak na gre klasy GW (o ile komus pasuje taki typ rozgrywki).


_________________
Obrazek

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 13:53 
Cytuj  
geez...poprostu nie rozumiecie podejscia do tych dodatkow. Bedzie nowy obszar rownie duzy jak ten co jest teraz. Beda nowe skille i zapewne klasy i rasa. Beda nowe stwory na nowych obszarach itp. Ale nikt nie bedzie Ci kazal tego kupowac! Nowe skille nie beda potezniejsze. Poprostu beda inne. Beda mialy inne efekty dzialania. Ich jakosc moze byc lepsza od, niektorych obecnych, ale na takiej samej zasadzie jak teraz sa skille ciekawsze dla mnie i mniej ciekawe. Poza tym nie bedzie ograniczenia do grania PvP i GvG tylko do graczy bez dodatka bo ktos moze miec taki skill i uzyc go na nas, ale my sami nie bedziemy mieli do niego dostepu. Tak samo z przedmiotami. Mozna dostac nowym mlotem po glowie ;), ale wcale nie trzeba miec do niego dostepu.

Dodatki maja wychodzi w przedziale 6-9 miesiecznym. To, ze na miesiac wychdzi taniej wcale nie jest az tak istotne...najlesze jest to, ze nikt CI nie kaze placic jak tylko dodatek wyjdzie. Rownie dobrze moze kupic go po 11 miesiacach, ale mimo to do tego czasu cieszyc sie gra.


_________________
Obrazek


Posty: 29
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 14:28 
Cytuj  
Obys mial racje :) Czas pokaze jak to bedzie w rzeczywistosci, zaczekam z rok, jesli Twoje slowa sie potwierdza rozwaze zakup GW.


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 16:43 
Cytuj  
LoL.... rok, ciut duzo czasu na Przekonanie się czy warto .... :D


Posty: 29
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 17:00 
Cytuj  
Czemu ? akurat mam w co grac i przez najblizszy rok bede mial :)
Za rok bedzie wiadomo jak zdaje egzamin mechanizm gry GW :)
Przykladowo co do WoW wiedzialem czego sie spodziewac bo to rasowe mmorpg, co do GW nie wiadomo czy mi przypasuje (beta dostarczyla mi mieszanych uczuc z lekka przewaga pozytywnych), ogolnie jestem ciekaw jak sie sprawdzi system dodatkow, jaka bedzie ich dostepnosc w PL i jak wplynie na rozgrywke niemoznosc spotykania innych graczy poza miastami, to tyle - mysle ze rok to czas akurat na zorientowanie sie jak calosc sie sprawdzi.


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 22:54 
Cytuj  
Z tego co zauwazylem na oficjalnej stronce to na podstawce mozna grac tylko ludziem, rozumiem ze z kazdym dodatkiem bedzie dodawana nowa rasa.
A co do zastanawiania sie czy gre warto zakupic to dla mnie za pozno juz to zrobilem i mam nadzieje ze nie bede zalowal


_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
(Albert Einstein)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 23:05 
Cytuj  
Żałować mogą rczej Ci którzy byli przygotowani na nowego MMoRPGa, a nie zapoznali się z istotą gry. Bądź co bądź GW jest raczej pionierem w swej klasie. Jak komuś faktycznie przeszkadza że za miastem nie zagada - trudno! Przejedzie się taki i kuniec. A co mnie naprawde martwi to czy mój radeonik 9200 dźwignie tą grę !!! Ej jak wam chodziła giera - pytam tych co mają karty z obecnie niskiego segmentu jak moja 8)


Posty: 15
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 23:14 
Cytuj  
Grałem na dwóch kompach przemiennie.
Athlon 2500+ GF FX5200 - gra super grafa
Duron 800 GF MX 200 - na 800x600 do przyjęcia, tzn płynnie i bez zacięć ale grafa troszke słabiej wypadła

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 23:26 
Cytuj  
No to gitezz bo obecnie juz siedze na Sempronie 1,6 w końcu nForce2 pamięci średnie tylko najbardziej ta karta mnie niepokoiła ale skoro tak mówisz no tom spokojny :D

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 12:51 
Cytuj  
Ciekawe jak u mnie będzie chodzić :]


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 15:16 
Cytuj  
Larret ja gram na ASUS GeForce 256 (i to nie ddr nawet) 8) :D gra chodzila plynnie na low detalach (no moze miejscami przycinala, ale tak samo miejscami chodzila plynnie na high detalach). Tak wiec nie ma obaw. Moze w moim przypadku troszke jeszcze procesor podciagal (Athlon 2600+).

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 18:25 
Cytuj  
U mnie Bartek 2.5, 1GB RAM i R9800pro - marzy mi się płynnie w high detalach i 1280X1024... Zobaczymy :)


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2005, 19:30 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
U mnie Bartek 2.5, 1GB RAM i R9800pro - marzy mi się płynnie w high detalach i 1280X1024... Zobaczymy :)


czlowieku tobie to bedzie chodzi w takiej rozdzielczosci plynnie nawet jak 2x gw uruchomisz...... :wink: Ja to w ogole zmuszony jestem do grania na windowed mode, bo na full screen mi kursor znika jak nim nie ruszam, a jak ruszam - miga. To sie nazywa komfort grania :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.