mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 02:36 
 
Bez przerwy jestem (i pewnie też inni gracze) nękany przez 2 lub 3 PK. Mam obecnie 35HP i jeden strzal i jestem trupem, nawet nie mam szans ucieczki. Denerwujące jest takie granie jak nagle ktos podchodzi i nagle zabija. Gram po to zeby sie dobrze pobawic a taka gra co ma miejsce teraz na SC nie ma dla mnie sensu. Co uzbieram na regi to zaraz je trace. Jaki jest sens grania? Mam sztucznie nabic sile i dexa zeby tylko przezyc? Czy nie mozna jakos zrobic tak, zeby zabijac mozna bylo tylko w T2A, albo (co bym wolal) pokasowac konta nieuczciwym graczom? Bardzo bym prosil GMasterow zeby to przemysleli! Czekam na odpowiedz...

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 09:13 
 
Pomine kasowanie kont i podejde po przyjacielsku :smile: .

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 09:17 
 
A dlaczego PKas to wedlug ciebie nie uczciwy gracz i dlaczego mialo by mu sie skasowac konto. To taki sam gracz jak kazdy. Taka obral droge w grze i to mu sie podoba. Dla jednego kop adrenaliny jest jak idzie na stforki a dla drugiego jak powyzyna kilku graczy. Taka ma profesje - morduje - i z tego zarabia na zycie. Pograj sobie na SP :smile: tam dopiero jest kraina "miodem i winem plynaca" :smile:

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 11:19 
 
Cytuj:
2002-01-15 02:36, kloodi napisał:
Bez przerwy jestem (i pewnie też inni gracze) nękany przez 2 lub 3 PK. Mam obecnie 35HP i jeden strzal i jestem trupem, nawet nie mam szans ucieczki. Denerwujące jest takie granie jak nagle ktos podchodzi i nagle zabija. Gram po to zeby sie dobrze pobawic a taka gra co ma miejsce teraz na SC nie ma dla mnie sensu. Co uzbieram na regi to zaraz je trace. Jaki jest sens grania? Mam sztucznie nabic sile i dexa zeby tylko przezyc? Czy nie mozna jakos zrobic tak, zeby zabijac mozna bylo tylko w T2A, albo (co bym wolal) pokasowac konta nieuczciwym graczom? Bardzo bym prosil GMasterow zeby to przemysleli! Czekam na odpowiedz...

Sluchaj nie wiem czy wiesz ale PK na SC w chwili obecnej jest ogolnie skrajnie trudne - a ci goscie co sie tym bawia maja do tego prawo - sami obrali jak chca sie bawic.
Jest taka zlota rada ktora gdzies wyczytalem - bierz male ilosci regow - mniej stracisz.
Tak BTW to juz bym chyba wolal zginac z czyjejs reki niz byc okradzionym w tak beszczelny sposob jak mialo to niedawno miejsce ----------- :sad:
A poza tym zawsze mozna sie udac w jakies spokojniejsze miejsce np do Yew - ostatnio jak tam bylem - spokuj cisza i wspaniale lasy i te przepiekne gigantyczne drzewa - ehhhh az lezka sie kreci w oku - nie raz i nie dwa moje kosci bielaly w Yew na sloncu

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-15 11:21 ]</font>

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 11:19 
 
Na SP gralem, wiec wiem co to jest, wezcie jednak pod uwage to ze SP jest kraina tylko dla mordercow. Graliscie moze na Europie? dlaczego tam moglo byc to dobrze rozwiazane? Nie mozna bylo zabijac wszedzie. Tylko w T2A mozna zabijac? i zle? Kto chce zycie w sielance wybiera Trammel a ten co chce mordowac - T2A. I nikt nie mial do nikogo wtedy pretensji. Czy tak nie mozna zrobic na SC?

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 11:30 
 
Blysne brakiem wiedzy i zapytam :smile: . Co to jest T2A?

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 12:08 
 
T2A do krainna gdzie mozna mordowac, tlyko nie porwywnac OSI do SC!!! Tutaj nie bedzie wielu krain innych, bo za duzo pracy na to, to jak zgniesz z reki mordercy w real to tez bedziesz sie z bogiem klucil, zeby morderce zabil/konto skasowal???? Daj np szmal PK i sie dogadaj zeby nie zabijal, ja tam mam paru przyjaciol wsrod PK, nie przeszkadza mi kim sa i pewnie ja tez obire takie zycie, bo lubie Chaos. Zaplac duzo szmalu GM'om, to tak jak na OSI zrobia 2 swiaty, ale ten serw jest darmowy i wole jedna kraine niz 2, ale platne 10$. Mowiac prosciej, pomysl, moze uda ci sie prsekupic PK, sklocic ze soba, namowic itd. itp.

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 12:28 
 
Nie mam zamiaru przekupywac PK. Wlasnie dowalam sile i inta. Skoro moga byc PK to ja bede PKPK czyli anty PK, to chyba tez jest niekaralne. Dziekuje za cenne uwagi Panowie!

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 12:33 
 
moge byc twoim bodyguardem jak kcesz :smile: za drobna oplata beda zabijal kazdego, kto cie ruszy :grin:

*

Posty: 53
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 12:34 
 
Na Europie mozna było zabijac nie w T2A tylko w Delucji czy Felucji zawsze mi sie myla te nazwy:))(sprostowanie):) Co do PK to uwazam ze nie jest to nieuczciwe tylko troche denerwójace ale cóż nikt nie mówił ze bedzie łatwo. Gram razem z Kloodim i tak samo wczoraj razem zginelismy z rak pk na cmentarzu przy brit! Gratuluje im naprawde cos niesamowitego zabic dwóch gosci z 35-36 zycia osiagniecie na miare orderu no ale przecierz jetem GM fisher to musze byc bardzo dobry taka byla odpowiedz kolesia co mnie zabil:))) cudownie jak chce kasy to nie musi mnie zabijac ma dom za 150k kasy full na koncie jak jest mu potrzebna gotówka to niech przyjdzie posprzata u mnie w domu albo cos upichci to mu dam 5k albo wiecej :smile:))
przed domem moze mi ogródek zrobic dam 10k tak by napewno wiecej zarobil niz na mojej smierci. Juz mielismy taki problem na Europie z PK (oczywiscie to ich droga ich prawo ich zabawa i ich czas) zrobilismy sobie tamerow i z 2 smokami na marze siedzac po felucji chodzilismy i mord kto szary down !!! naprawde super zabawa po miechu mialem dosc i musiałem zrobic sobie przewa na 1 rok od UO. Jak tak dalej pojdzie to zrobie to samo tu i znowu mi sie znudzi a nie o to w tym chodzi chyba. Jak jestes PK to zabij chociaz jakiegos godnego przeciwnika a nie fishera!!!!! Co to za adrenalina???Pytam sie, mnie wilk zabije a jak zabija szkieleta to sie ciesze :smile:) a on mnie z czarów 7 kregu !!!Poczekaj mam stale gram prawie 12 goszin dziennie jak juz zrobie ten ogrudek przed odmkiem to sie wami zajme:))a jetem naprawde złosliwym i złym graczem :smile:))

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 12:40 
 
Taunis, nie potrzebuje bodyguarda, sam sobie poradze, bede mial wieksza satysfakcje ze zabilem gnoja i go wypatroszylem. Co do wypowiedzi LS'a to nic dodac nic ujac.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 12:44 
 
hehe, IMHO to gdyby nie PK ten serw by mial mniejsza grywalnaco, apropos adrenaliny, PK ma szmal od ciebie, a ty masz adrenaline bo widze ze niezlep osty piszecie, zeby kasowac graczom konta, tylko ze nikt nie chce zeby kasowano mu konta za podwojne granie albo inne lamerstwo, ale za to e sie ginie to odrazu wrzawa i kazdy sie wkurza :grin:, mowilem to do tego pana co zapoczatkoawal watek i prosil o kasacje :grin:

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 12:56 
 
Oh, oh, ja tez sie boje Oooooo. :grin: :grin: :grin: Prosze, zeby ktos mnie obronil. Hmmm, tylko kto? Mysle, mysle i..... wiem :grin: :grin: :grin: Ze znanych mi obroncow moge wymienic Taunisa, Raijstlina i Aplegata :grin: :grin: :grin: Ci dzielni, mezni i prawi obroncy przeciwstawia sie PK ktorzy mnie gnebia :grin: :grin: :grin:.

PS. Taunis mortar oddaj :wink:

*

Posty: 53
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 12:58 
 
Alez nikt tu sie nie denerwóje jak juz wspomniałem zabija mnie wilk wiec jetem przyzwyczajony do tego tu nie ma zadnych nerwów tylko pewne przemyslenia refleksje, i polemika z miłymi ludzmi :smile:))Lubie równa walke to mnie kreci jestem juz GM fisher wiec z królikiem nie wlacze, ide na wilka z nim sie zmierze:))i tylko o to mi chodzi o nic wiecej zeby atakowac wmiare dobrych przeciwników, to jest adrenalina to jet zabawa. Ja tez moge poszukac nubie i go ztruc popatrzec ja sie miota biega itd itp ale po co co mi to da a jak mnie zaatakuje równy sobie to swietnie to jet RPG o to w tym chodzi to jet ten klimat nie tylko potworki ale tez gracze musz a sprawiac trudnosci lub przyjemnosci jak kto woli:)))OO mam pomysł dowale maga i zrobie sobie runy do miejsc gdzie sie kopie rude bede sei teleportowal i zabijał minerów w kółko cały czas bedzi e fajni albo nie mam pomysł bede im zabijał juczne konie i patrzył co zrobia jak pobiegnie do miasta to go przy granicy zabije ale fajnie bedzie uuuu super a potem wezme sie za ..???? hmmm


_________________
Pieniądze szczęścia nie daja ale bardzo dobrze je zastępują!!!!

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 12:59 
 
hmmm, musze stwierdzic, ze jednak zle myslalem z tym kasowaniem konta, ale jestem przekonany ze juz niedlugo z SC zrobi sie niedlugo drugi SP. OK teraz nie mam juz nic przeciwko temu. Teraz sam bede zabijal graczy (zlych graczy).

*

Posty: 53
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 13:08 
 
Ej ja jetem złym graczem mnie bedziesz zabijał????co ty znamy sie od 20 lat.


_________________
Pieniądze szczęścia nie daja ale bardzo dobrze je zastępują!!!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 14:38 
 
Cytuj:
2002-01-15 12:33, Taunis napisał:
moge byc twoim bodyguardem jak kcesz :smile: za drobna oplata beda zabijal kazdego, kto cie ruszy :grin:


IoI Taunis hihihihihi A moge ci pomuc ???? Serio :razz:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 15:15 
 
Scorpio - Ty mi kurde zlecenie zrealizuj, bo grasz tak zadko, ze rozwazam nauczenie sie alchemi...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 15:37 
 
Ludzie i ludziska. Sam zajmowalem sie PK przez krotki okres czasu. Zabijalem tak po 1 osobie na dzien bo rzez to nie to co lubie. Jak kogos zabil PK to niech nie jeczy, bo przynajmniej wie kto to zrobil a jak zginiesz na cmentarzu i ci cialo okradna to chuj bo nie masz kogo scigac. Mnie raz okradli to wymordowalem caly cmentarz. Cialem wszystko tylko dlatego ze jakas lama mnie zlootowala. Wiec nie pierdol mi tu zeby zabronic grania PK bo bedzie sama lameria latala a tak to prawo jungli slilniejszy przetrwa. Jeden przyklad gdzie PK sa potrzebni. Jak zabil cie stfor i ktos cie okradl to zawsze mozesz isc do takiego PK zaplacic mu za glowke zlodzieja (o ile wiesz kto cie okradl). Dobra koncze. Nie wiem co napisalem wyzej bo juz zapomnialem, pewno znowu namieszalem ale mam to w dupie tak samo jak kazdego ktory nazeka na to ze sa PK. Kto wam kurwa kaze siedziec w brit na cmentarzu. Idzcie do innych miast a nie tloczycie sie pod cmentarzem. To tylko kusi takiego PKera zeby was zabic.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 16:15 
 
Dobrze powiedziane, to srtarlame sie sam ujac :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.