mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 09:16 
Cytuj  
Ash mowi o zlonczeniu guildy na jeden stone itd. Nie wiem kiedy to sie stanie... Wiadomo tez ze pare ludzi sie wlozy do guildy, tzn nowych ludzi. Wienkszasc sa koledzy naszy kolegow. Ja mysle ze wiencej ludzi bylo by super bo nas na okronglo gankujom Minax i wienkszosc z nas nie gra tak duzo juz. Chcialbym zeby byly jakies kriteria na dolonczenie do guildy. Tez mozna zrobic nowy mule stone. Tam mozna dac Drwal jako GM.
Jak robimy jedna guilde to moze zciongniemy tych graczow z RAT ci nadal grajom. Chyba tylko o Vhailor mowie bo nikt inny nie gra chyba... I moze zrobimy cos z mulami zeby mozna bylo sie dzielic (Wienkszasc nas juz sie dzieli) I wtedy nie czeba miec takich samych templatow duzo.

Jeszcze wymyslilem zrobiemie godziny PKowania. Codziennie o tej samej godzinie wszyscy sie spotkamy, jak naj wiencej, i udzeymy wszystkie miejsca... wiem ze teraz ash placze "gank" ale poczeba guilde zbierac czensto zeby ludzie sie pszyzwyczajili do siebie. Bo innaczej ktos wejdzie na mape, paczy kto tam jest i spada. Nawet ze sa ludzie to nie pogra bo ich niezna albo nie lubi grac z nimi.

Jeszcze z moim nowym accountem co odblokowalem... Mysle ze znazuje orka i wloze jakoms inna postac... Ale ze mam tyle accountow to wyloncze tremor chyba. Nie wiem jakom postac zrobic na nowym accountcie. Dlugo myslalem. Ale wymyslilem ze mozna zrobic lumberjacka z tracking. Wtedy mozemy uzyc te wszystkie vanquishe co siedza i nic nie robiom i mozemy najozyc w chuj bless itemow. Mysle ze tego nie z patchujom. Jak mozna zrobic lumberjack z vanq i 180 str 180 dex (6 bless items + GS GA) To wtedy mozemy zrobic duzo griefu nawet jak nas jest mniej. Nie wiem jak myslicie...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 11:45 
Cytuj  
Ja myslalem o jednym stone dla wszystkich.Tytul by wygladal tak mniej wiecej
[The Outcasts][-O-]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 11:49 
Cytuj  
Jeszcze chcialem cos dodac odosnie gildii.Zawsze jak wchodze na mape to widze ze nic sie nie dzieje.Wszyscy(prawie) sobie siedza w domkach , w keepie albo gdzie indziej i nikomu niechce sie organizowac nic...
Moze tylko tak mi sie wydaje , ale na ogol tak to wyglada ze albo ludzie kampuja sobie domki... albo login server.


_________________
The Legendary.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 15:33 
Cytuj  
Chyba ash sie nie zgrywamy w godzinach grania. Wczoraj pobiegalismy z balim conem i garem. Z tym ze troche nas malo bylo :sad:.
Co do stona to jestem za.. Fajnie by bylo na serio reaktywowac RAT i zjednoczyc znowu wszystkich polakow razem ale podejzewam, ze raczej nic z tego nie wyjdzie. Stone dla mule charow nie wiem czy bedzie potrzebny.Jakby co to Brzeczek ma gildkie i nie frakcyjnych moge dodawac dla frakcyjnych trzeba by bylo odzielny postawic ale nie widze wiekszego sensu.


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 17:02 
Cytuj  
sory za maly OT :/
fajna stronka, Kiyote
przyda sie nowym w UO, ktorzy przyszli glownie z CL :smile:
mam kilka uwag odnosnie porad, mam nadzieje ze beda pomocne w doprowadzeniu stronki do perfekcji :smile:
1.healing na duszku mozna robic od samego poczatku, ale najlepiej kupic te 30 i wtedy juz zaczac 8x8 z duszkiem
w ph beda gainy
2.na sp mozna kupowac skille :smile: sam calkiem niedawno kupowalem tracking
3.scroll z evalint dziala nadal
4.meditation rosnie rownie dobrze w trybie biernym - co zaoszczedza regi
5.wrestling juz rosnie ze spelbookiem w reku - powinien, bo tak pisali na stronach osi po publish (juz dawno)
6.co do demonkow to nie wiem jak jest od 70 ale od 91 do gma zajlo to nam 3 ph :smile:

tak sobie mysle ze mozna by oddzielny topic zrobic o tym :wink:

_________________
Ikspil

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ikspil dnia 2002-01-15 17:11 ]</font>

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 18:07 
Cytuj  
Tnx..
o healingu nie wiedzialem dodam :smile:
Co do kupowania skilli to mialo nie byc a ostatnio jakos nie kupowalem hehe.
Meditation rosnie biernie racja jakos mi umknelo chociaz sam zawsze robilem biernie hehe.
Co do resista to ciezko wyczuc jak robilismy to od 90 do 97.5 zajelo nam 4 ph duzo zalezy od szczescia. Zreszta lepiej byc zaskoczonym niz oczekiwac super efektow.
Stronke robilem wczoraj z nudow hehe kolo 3 w nocy wiec sorry za uchybienia hehe i tyle OT..

_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kiyote dnia 2002-01-15 18:09 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 19:00 
Cytuj  
ikspilion ale na sp sie nie da kupic skilla :[ a tramiel sie nie liczy

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 00:26 
Cytuj  
a kiedy to zmienili ze niby nie mozna?
bo ja kupowalem niedawno
a ty masz reda to skad mozesz wiedziec :/

_________________
Ikspil

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ikspil dnia 2002-01-16 00:26 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 01:54 
Cytuj  
no bo ja jestem fajny
na sp nie mozna kupywac skilli od kiedy wprowadzono nowy rot miedzy innymi

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 15:37 
Cytuj  
no zeby jakos potwierdzic swoje slowa ktorych bylem pewien jedynie na 90% powiem tylko ze przerabiam jeden ze swoich charow i kupilem sobie skilla dzisiaj
npc podaje zla cene i trzeba dac kolo 1,5k zeby kupic ale da sie
tak jak mowilem na poczatku
Ikspil z 30.9 healingu :|


_________________
Ikspil

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 16:14 
Cytuj  
hehe to chyba w zlym miescie cos kupywales ;/
fakt mialo tego nie byc ale nie jest jak pomagalem newbiesom to sobie kupywali skille za ~300gp chyba

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:31 
Cytuj  
bugniete jest po prostu bo podaje cene zla
cena jest x3 czy cos kolo tego
a podaje normalna w przeliczeniu na ilosc skilla np 309gp=30.9
dalem 1,5k i oddal mi reszte :eek:


_________________
Ikspil

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 00:02 
Cytuj  
Ano, jako, że jestem newbie i z kupowaniem sobie skilli jestem na bierząco dlatego sie wypowiem jako expert :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dupre dnia 2002-01-25 00:02 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 02:44 
Cytuj  
:[
u mnie wcale nie jest bo nie kupuje skilli w ogole ci npc vendors jakos nie chca ze mna gadac

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 09:13 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-25 02:44, konrador napisał:
:[
u mnie wcale nie jest bo nie kupuje skilli w ogole ci npc vendors jakos nie chca ze mna gadac


Hmm... a czy kazdy NPC na Twoj widok non stop krzyczy "Guards! Guards!"? :grin:
To by cos wyjasnialo... :wink:

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 11:49 
Cytuj  
Na jego widok nie tylko NPC krzyczą Guards! :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.