mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 134
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 16:19 
 
Moglibyscie mi podac login do OSI bo mam konto dawno juz nie gralem a skasowalem login ten pierwszy dobra?Chce zobaczyc te mojhe domki:) poda ktos login?

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 16:37 
 
Ktos napisal ze zly to PK co zabija fishera. No ale jesli jest to GM fisher....Po pierwsze po co rybak lezie na cm skoro jest rybakiem? Wody tam malo i niebespiecznie. Po drugie tylko jedna osoba o ile dobrze pamietam zachowala sie tak jak nalezy gdy widzi PK. W sumie sa 2 mozliwosci. Albo sie wieje albo sie walczy. Jesli osoba stoi bezczynnie i olewa to to juz jej problem. A zabijac nie mozna poczatkujacych graczy. Szczerze powiem ze zabilem experta ostatnio. Ale nie okradam takich ludzi. No ale czasem udzielam lekcji jak trzeba sie zachowac na widok PK. A jak juz wspomniano PK zyje glownie z tego co znajdzie u innego gracza. Wiec biednych ludzi nie zabijam chyba ze tego chca . A GM fisher biedny raczej nie jest. No nie chce mi sie poprawiac stylizacji tej wypowiedzi bo liczy sie jej sens. I myslcie troche. Co byscie robili biedni i bezbronni ludzie jak by na cm pojawil sie smok??? Kazdy by wial zapewne. I tak powinno sie dziac na widok PK. No jest jeszcze jedno ostatnie rozwiazanie. Mozna PK pokonac wspolnymi silami. Kideys jak nie bylem PK wlasnie tak zrobilem. Pozdro

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 11:35 
 
:grin: Raist :grin:
Ale fakt faktem czemu wszyscy sie pchaja na CM w Brit to ja juz nie rozmumiem - no ja czsem wpadam jak mi brakuje kasy na zakupy ale nei siedze ta mpo calych dniach :razz:

PS : Zastanawiam sie czy nie zrobic podobnego patentu co Souless na CL i nie oglosic ze skupuje glowy zlodzieji po 50 gp/szt :grin: :grin: :grin: - jescze sie wstrzymam :grin:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 11:42 
 
Cytuj:
2002-01-15 09:17, Ishtar napisał:
Pograj sobie na SP :smile: tam dopiero jest kraina "miodem i winem plynaca" :smile:

Pozdrawiam


:grin:
Fajny topic! Ale to, ze pk to "nieuczciwy gracz" rozbawila mnie do lez.
Za to, jak sie ma 35 HP - omg, kto tak robi chara??? Natomiast real pk nie bije newbs bo to nie honor. A jak gosc griefuje, to zapamietaj kto i wyplacisz mu jak bedziesz juz w stanie.


_________________
Vhailor

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 11:48 
 
Cytuj:
2002-01-15 16:19, Arek22 napisał:
Moglibyscie mi podac login do OSI bo mam konto dawno juz nie gralem a skasowalem login ten pierwszy dobra?Chce zobaczyc te mojhe domki:) poda ktos login?

A tak dokladniej, o co Ci chodzi?


_________________
Vhailor

*

Posty: 53
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 13:24 
 
Dla twoje informacji Raistlin Majere na cmentarz poszedlem poniewaz potrzebowalem kupic scrolle a przy banku nikogo nie bylo wiec sie tam udalem spytac czy aby ktos nie kce pozbyc sie scrolli za ladna kaske!!!I nikt tu nie jeczy przynajmniej ja nie jecze co do pk mam swoje zdanie i go nie zmienie a co do postaci z 35 zycia to tak zrobilem jak gralem na Europie to sila rosla bardzo szybko a tu za nic w swiecie nie kce urosnac zrobilem GM fishera mam z 80 Arms lora Wrest na 76 tack na 80 i nic sily mam chyba teraz z 40 nie wiem jak ja nabic z maga robi mi sie pomalu Warrior:)))) heheh Pozdrowienia dal wszystki ch Fisherów :smile:))))Wasz niejeczacy GREED!!!!!!!!!!!


_________________
Pieniądze szczęścia nie daja ale bardzo dobrze je zastępują!!!!

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 16:31 
 
Jak wam przeszkadzają mordercy, to idźcie tam, gdzie ich nie ma, i tyle. Sosaria jest duża, jest wiele miast. Ja w spokoju rosne w siłe daleko hen za morzami. A jak już będe poteżny, to wróce do Brit i nie będe trząsł portkami, że mnie Raistlin albo Taunis siekną... zresztą też nie uważam PKing za dobrą rzecz, jak na serwerze gra tylko 35 osób. PKing jest zabawniejszy w dużych społecznościach, wtedy można robic bounty hunting i masowe nagonki na morderców, a obecnie nie wiem czy znalazłaby się na SC grupa postaci, które zwyciężyłyby wspomnianych panów.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 17:05 
 
Znalazaby :smile:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 18:27 
 
moze ty... pffff.... :grin: :grin: :grin:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 18:31 
 
Karanira nakop mu :smile:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 20:55 
 
Yea, prosto w klejnoty.... :wink:
Tak na serio, to fakt, malo jest troche ludzi jak na tylu PK, ale to ich wybor...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 22:44 
 
Ano własnie- nie ma żadnej gildii, czy jakiejś grupy, coby chroniła miasta przed PK, ale niedługo może się to zmieni. A na razie niech sobie chłopaki poswawolą beztrosko i pokroją newbiesów...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 00:12 
 
Bo to tez takie PK od 7 bolesci i 8 malutkiej ;->

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 11:18 
 
To kurwa nie sa PK tylko kibole noszacy zbroje zamiast dresów, przynajmniej z takimi sie wczoraj spotkalem przy cmentarzu w brit. Xawier czy jak ci tam kupilbys se chlopie zbroje z 3 paskami bo widze ze wyznajesz zasade jest nas trzech to se z jednym newbiesem poradzimy. Jedynym morderca do ktorego jak na razie nic nie mam jest Taunis-ma chlop przynajmniej jakies zasady i jest dobry w swoim fachu.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 11:42 
 
hehehehe jedyne co moge zywic to jest nadzieja ze te PK od 7 bolesci tez wyrosna, bo Taunis jakis czas temu tez byl takim "od newbie" co to czekal se na newbiasa i to oslabionego po jakiejs potyczce z potworkiem i go jeb... jeb... ale to bylo na starej SC - moze sie zmienilo w jego wydaniu - mam nadzieje.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 12:45 
 
Cytuj:
2002-01-16 13:24, Greed napisał:
Dla twoje informacji Raistlin Majere na cmentarz poszedlem poniewaz potrzebowalem kupic scrolle a przy banku nikogo nie bylo wiec sie tam udalem spytac czy aby ktos nie kce pozbyc sie scrolli za ladna kaske!!!I nikt tu nie jeczy przynajmniej ja nie jecze co do pk mam swoje zdanie i go nie zmienie a co do postaci z 35 zycia to tak zrobilem jak gralem na Europie to sila rosla bardzo szybko a tu za nic w swiecie nie kce urosnac zrobilem GM fishera mam z 80 Arms lora Wrest na 76 tack na 80 i nic sily mam chyba teraz z 40 nie wiem jak ja nabic z maga robi mi sie pomalu Warrior:)))) heheh Pozdrowienia dal wszystki ch Fisherów :smile:))))Wasz niejeczacy GREED!!!!!!!!!!!



Ja wiem jak podbic sile i to sporo :smile: ale narazie nie mam czasu na to :razz:

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 14:58 
 
Cytuj:
2002-01-17 11:18, Ultor napisał:
To kurwa nie sa PK tylko kibole noszacy zbroje zamiast dresów, przynajmniej z takimi sie wczoraj spotkalem przy cmentarzu w brit. Xawier czy jak ci tam kupilbys se chlopie zbroje z 3 paskami bo widze ze wyznajesz zasade jest nas trzech to se z jednym newbiesem poradzimy. Jedynym morderca do ktorego jak na razie nic nie mam jest Taunis-ma chlop przynajmniej jakies zasady i jest dobry w swoim fachu.


Co do zbroi: po kiego mi ona?
Co do tego ze bylo nas 3: tak sie zlozylo ze spotkalem kumpli, to zle?
Co do NB: widocznie sie naraziles to zostales "uciszony" :razz:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 15:44 
 
PK byli, sa i beda AMEN i zamilknac krytycy PK i tak nic nie zdzialacie, tlyko bedziecie mieli potem problem z PK jeszcze wiekszy :smile:

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 16:27 
 
Ja tam nic niemam do PK, o ile jest to gosc (lub kobiet)z klasa, a nie jakis debil tkory gra w Ultime bo mu zimno w dresie podczas zimy stac przy monopulu i napierdalac przechodniowa z tego typu PK sie juz spotkalem, byla wsrod nich nawet jedna suka (jak cie kiedys dorwe to ostard cie tak zerznie ze hoho)

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 17:24 
 
:smile: Bardzo mnie bawicie ludziki :smile: A jeczcie se do woli . Mozecie mnie przeklinac bo nie rusza to mna. Zreszta jak osoba ktora zabilem tylko raz wraca bez niczego i zaczyna przeklinac w moim kierunku to swiadczy o jej wysokim ilorazie inteligencji. Rozumiem ze mozna sie denerwowac jak sie ginie z 10 razy pod rzad. Ale ja zabijam tylko zlodzieji tak wiele razy. Wiec moral z tej historii jest krotki. Albo zrozumiecie albo zginiecie . Ide sie uczyc na kolo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.