mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 15:54 
Cytuj  
W Gw bede gral dopiero jutro i w zwiazku z tym mam kilka pytan.
1.Czy w grze wystepuja jakies rasy.
2.Czy te skile ktore sa pokazane na stronce do kazdej klasy to sa wzystkie skille dla niej dostepne??Bo jesli tak to troche ich malo.

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 16:04 
Cytuj  
Hie hie. Wejdz tu http://www.gweurope.net/ i zobacz jakie sa skille. A ras z tego co wiem nie ma, sa jedynie klasy postaci.


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)


Posty: 6
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 16:17 
Cytuj  
Nie ma ras, ale beda. Musi uplynac troche czasu :P. Skilli wcale nie jest malo biorac pod uwage, ze max. mozesz miec 8 skilli na raz.

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 16:24 
Cytuj  
Wszystko okaze sie w ten weekend, dla mnie juz o godzince 13 (wtedy wracam ze szkolki). Wszelkie domysly pojda w las, pozostanie gola prawda. Zaboleq odezwij sie na gg jeszcze dzis to sie zgadamy i pogramy razem :)


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 17:48 
Cytuj  
Rasa w grze jest narazie tylko jedna (człowiek), w dodatkach planowane jest dodawanie nowych. Co do skilli to nie jest do konca tak jak ktos tu napisal wczesniej... 8 skilli mozna wybrac na jedna misje, ale miec mozna o wiele wiecej (moze tej osobie o to wlasnie chodzilo, ale jakos dziwnie to ujela :)). Wybierasz je przed misją w zależności od sładu drużyny i taktyki jaką sobie obieżecie. Co do ilosci to z tego, co slyszalem jest 75 na kazda klase. Czyli calkiem sporo :)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 21:42 
Cytuj  
No właśnie oto chodzi by najbardziej wkomponować się w skille pozostałych teamatów własnymi 8 skillami.. a w dodatku ponoć będzie można zagrać krasnoludem :D Ale ja poczekam (choć się pewnie nie doczekam na Orcs :evil: )

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 21:50 
Cytuj  
A ja czekam na elfy
złote...
księżycowe...
leśne...
mroczne...
Elfy rulez :D


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 22:11 
Cytuj  
Skilli jest sporo wedlug mnie i podoba mi sie fajny podzial na podklasy w kazdej profesji
Ciekawe jaka wprowadza rase w pierwszym dodatku (Elfy, Krasnoludy)?


_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
(Albert Einstein)


Posty: 6
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 23:11 
Cytuj  
->Byq

Taka mala prosba - na przyszlosc nie pisz o mnie w formie 'ktos'. Na dole masz podglad i mozesz sobie do jasnej ciasnej zobaczyc kto.

Mozna miec wiecej niz osiem, ale na raz przy sobie (podczas misji itd.), nie - o to mi chodzilo.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 00:23 
Cytuj  
Wg moich skromnych obserwacji wnioskuje dwie rasy do wyboru. Krasnoludow (Summitow albo tych dobrych) lub Charrow. Przy sam chcialbym tych drugich bo ciekawie przedstawiala by sie historia widziana oczami drugiej strony barykady. "za" przemawia tez fakt ludzi, ktorzy robia GW, a pochodza oni z Blizzarda. W W3 zrobiono podobny zabieg co wyszlo grze na dobre bo mozna bylo w RTSie pokazac ciekawiej historie :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 00:24 
Cytuj  
->Vampyre
Wyluzuj. Jesli obraza Cie stwiedzenie "jak ktos tu wczesniej pisal" to jest to tylko i wyłącznie Twój problem, a nie mój. Nie traktuj takiej wypowiedzi jak jakiś ukryty atak lub brak szacunku do Twojej osoby. A co do skilli to napisałem to tylko po to, żeby uniknąć jakiś pomyłek. Po prostu po pierwszym przeczytaniu Twojego posta tak go odebrałem i tak go odebrać mogli też początkujący gracze.
pozdr.

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 10:22 
Cytuj  
ByQ napisał(a):
->Vampyre
Wyluzuj. Jesli obraza Cie stwiedzenie "jak ktos tu wczesniej pisal" to jest to tylko i wyłącznie Twój problem, a nie mój. Nie traktuj takiej wypowiedzi jak jakiś ukryty atak lub brak szacunku do Twojej osoby. A co do skilli to napisałem to tylko po to, żeby uniknąć jakiś pomyłek. Po prostu po pierwszym przeczytaniu Twojego posta tak go odebrałem i tak go odebrać mogli też początkujący gracze.
pozdr.


No ja np. tak to odebralem, ze mozna miec tylko osiem skilli ogolnie.... A okazuje sie ze w misjach. No ale nie szkodzi, kto zagral i tak juz wie jak jest.


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)


Posty: 6
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 15:10 
Cytuj  
Jasne, ze jest to moj problem, bo to Ty do mnie tak sie zwracasz, a nie do kogos innego wiec stosujac zapis matematyczny: problem dot. mnie<=> (wtedy i tylko wtedy, gdy) mowa o mnie. Ja ostanio mam taki (za)czepliwy okres wiec sie czepiam, nie nalezy tego odbierac osobiscie :P.

Zle sie wyrazilem, ale to nie powod zeby mnie zaraz od 'ktosiow' wyzywac :wink: .

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 20:37 
Cytuj  
Ludu wyluzujcie! Wspominalem że czekam na Orcs?? :-? heh może za 3 lata dodadzą :cry:


Posty: 2
Dołączył(a): 24.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 22:19 
Cytuj  
Draghmar napisał(a):
Wg moich skromnych obserwacji wnioskuje dwie rasy do wyboru. Krasnoludow (Summitow albo tych dobrych) lub Charrow. Przy sam chcialbym tych drugich bo ciekawie przedstawiala by sie historia widziana oczami drugiej strony barykady. "za" przemawia tez fakt ludzi, ktorzy robia GW, a pochodza oni z Blizzarda. W W3 zrobiono podobny zabieg co wyszlo grze na dobre bo mozna bylo w RTSie pokazac ciekawiej historie :)


Ja stawiam jeszcze na undeadów, ich również tam dużo :] .

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 06:44 
Cytuj  
i jeszcze ufoki z drewnianymi laserami :D


_________________
Pozdrawiam
Greg

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 10:49 
Cytuj  
Dla mnie wystarczy gdy dodadza Elfy i Krasnoludy w jednym dodatku, jakas mala wojenka lub konflikt miedzy nimi i bedzie ciekawie.... Chociaz zastanawiam sie sam po jakiej stronie bym sie znalazl :>


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 02:14 
Cytuj  
Raczej watpie, zeby pojawily sie elfy...tzn. poprostu poki co nie ma ich w ogole w grze. Krasnoludy sa...


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 21:14 
Cytuj  
Draghmar napisał(a):
Raczej watpie, zeby pojawily sie elfy...tzn. poprostu poki co nie ma ich w ogole w grze. Krasnoludy sa...

Ja mysle że co do elfów było by to pewne urozmaicenie i w ten sposób mogli by wprowadzić nową rase do gry. Poprzez wprowadzenie krasnoludów w grze pojawi sie tylko opcja wyboru tej rasy, zaś jeśli wprowadzą elfy pojawi sie wybór rasy elfów oraz może nowa rasa do misji 2 w jednym to było by to :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 14:52 
Cytuj  
Na pewno wraz z pojawieniem sie dodatku pojawi sie nowa mapa a co za tym idzie nowe tereny, a co za tym idzie (:D) nowi mieszkancy, a co za tym idzie nowe rasy no i nowa fabula :D Wiec tak to pewnie rozwiaza..... Inaczej sobie tego nie wyobrazam :D


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.