mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 20.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 08:24 
 
Powiem tak wszystkie
Gry szczycom sie graf
ale ja graelm w MU I
nawet... :) :) :) :)


_________________
jUBY

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 13:26 
 
barcio: mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, ale Twoja wypowiedz jako wypowiedz roku umiescilem sobie w sygnaturce.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 15:22 
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [Możecie wykasować tego posta, ale musiałem :lol: ]

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 20:05 
 
buahahahahahahahhahahahahahahahaha
cos mi sie wydaje Barcio, ze cie wysmiali :wink:


Posty: 8
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 20:10 
 
Pewnego dnia naszła mnie taka schiza ze stwierdzilem ze to forum jest do gadania o grach na dżiforca 5000+ i radeona czypiedziesiąt a gry dla których wystarcza komputer sprzed 5 lat są beeeeee... Ile z tych waszych gierek Mu, lineage, czy inne prisontale istniało w 1997 roku? nie liczmy mudów bo w mudy sie na amige pocinało :P

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 20:31 
 
tu nie chodzi o to ze Tibia jest beeeee bo grafike ma slaba (przynajmniej z mojego punktu widzenia), ale o to, ze gra wobec mnie stala sie strasznym koszmarem dla graczy
nie dosc, ze trzeba dlugo czekac na miejsce na servku to pozniej na dodatek dopada mnie zgraja dresow i zabija mnie _-_
i tak co 5 min (kultura graczy jest minimalna)

i wcale opisywane gry na tym forum nie sa dla graczy z zaje****** kompami
przyklad: http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11876 :wink:

and? what now?

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 20:38 
 
noo, ale gdybym nie poczytał troche o tych gierkach, to bym dalej na moim duronku jechał... Ja myśle, że szczególnie tutaj ludzie nie powinni zwracać uwagę na grafike, bo wkońcu to forum o mmorpg, a nie mmog...chociaz czasem sie zastanawiam...kwestia gustu.... Ale w sumie masz racje, większość gier tutaj nie pociągniesz na sprzęcie sprzed 5 lat.

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 20:44 
 
bo swiat sie rozwija, kompy sie rozwijaja wiec gry razem z nimi
tak bedzie zawsze i tego nie zatrzymasz :]
jedyne wyjscie: albo wyblagac rodzicow o nowego kompa albo poprostu grac w stare (ale za to bardzo "jare") gry :)


Posty: 8
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 20:50 
 
Tibia też sie rozwija, grafika jest caly czas zmieniana na bardziej szczegolowa a nie zmieni sie widok na świat bo jak w 3d pokazesz taki system walki? Zreszta ja nie spotkalem sie aby rzucila sie na mnie banda dresow i mnie zabila poniewaz takie wypadki zdarzaja sie tylko wtedy jak ktos konczy z serverem, bo gdy zabije kilka osob jest huncony przez caly server aby nikt wiecej nie padl, pozatym bieganie i co chwilke pisanie plx fri itanz lub czesc dasz mi cos... wqrza jak cholera, sam cos o tym wiem czasami jak sie loguje 10 osob czatuje na mnie i od razu czesc, hi, y0, elo, pomozesz, utknelem w diurze halp, bija mnie.... i czasami po 100000 takiej wiadomosci idzie sie i po prostu pokazuje danej osobie gdzie sie to wszystko ma...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 22:50 
 
Wiatrak napisał(a):
Pewnego dnia naszła mnie taka schiza ze stwierdzilem ze to forum jest do gadania o grach na dżiforca 5000+ i radeona czypiedziesiąt a gry dla których wystarcza komputer sprzed 5 lat są beeeeee... Ile z tych waszych gierek Mu, lineage, czy inne prisontale istniało w 1997 roku? nie liczmy mudów bo w mudy sie na amige pocinało :P


Ueeeeee...

Jako zagorzały zwolennik i fanatyk i wogóle jakiś kurcze ekstremistyczny wojownik MUDów twierdzę, że twa wypowiedź pomsty woła!

Na Amidze to mogłeś grać w SUDy a nie w MUDy ;-)

Lekka errata:

SUD = single user dungeon/dimension
MUD = multi user dungeon/dimension


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 22:53 
 
Ja gralem na Amidze 4000 w Arkadie :)
Ogolnie calkiem niezla maszynka.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 22:55 
 
Khm... khm...

Ale tutaj chyba chodziło o na prawdę stare ver. Amigi na których nawet Mortal Combat I nie chodziło np. 500 ;-) Czy też 1500 (na którym się cieło).

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 22:57 
 
Ogolnie z a500 nie bylo zadnego problemu zeby sobie pograc w mudy. Sam ostro swojego czasu kombinowalem jakby tu zrobic zeby wykrylo moj PCtowy modem w amisi - nie udalo sie ;-). Kurde z 9 lat temu to bylo.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 11:14 
 
To jest komentarz do tego co się działo w zamkniętym już temacie "tibia fajna czy nia zaglosuj teraz"

Cytuj:
Swoja droga co jest taiego super w PvP w Tibii? Dwa pikselowate ludki stojace bez ruchu? Zero dynamiki juz nie mowiac o taktyce.


wyobraź sobie że walka w tibii jest O WIELE trudniejsza niż np. w AO

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t= ... ec+bitewny

przeczytaj sobie ten artykul to zauważysz....w rs i ao tylko czekasz az zestrzelisz przeciwnika...zrąć żarcie (lub wstrzykujac sobie cos)...

Cytuj:
bylo by trudno ale ok ale ludzie...


Edit:
swiaty dzielą się na:
PvP enforced - głównie PvP za kill dostajesz EXP

normal - walka z ludzmi dla zabawy / lootu / honoru nie dostajesz ExP

No-Pvp- nie mozesz nikogo nawet dotknaxc



to gadasz tylko z kolegami a reszte zabijasz albo uciekasz....a WIĘKSZOŚC NOOBÓW TO POLACY ("fri itans plx")ale ja tam poznalałem z 10osób z którymi mi się frajnie grało

Cytuj:
ta grafika animacje i wogule sa takie oszalamiajace ze juz przy rejestracjii dalem se spokuj
to po co sie odzywasz??? jak nawet w to nie grałes???

Cytuj:
zamiast meczyc sie lejac trole...
dzieki temu jak widzisz gostka na poziomie 100 to czujesz jakis respect...

Cytuj:
ale ma 1 minus...
tylko 1?? to chyba dobrze...
Cytuj:


Cytuj:
10:15 You see a blackboard. You read: The one and only Armageddon spell. Sorry, we're currently looking for a new teacher.
Jakiś nowy czar??? a może tylko żart CIP'softu?? To właśnie takie smaczki dodają zabawy do gry


Ostatnio edytowano 30 mar 2005, 14:25 przez ciocia eusta, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 11:26 
 
Ludu Boży
W tibii jest Dynamika.......
Gonią cie 2 Gsy .... plus jeszcze PK wali w ciebie z gfb i SD
a ty ledwo zdażasz sie Uhać ( mhm bez skojarzen )
no i co? .... nabic 100 lvl lub zrobic Anihilator quest ... to jest osiagniecie.....
warto grac dla 1 powodu
kiedy zdobedziesz ten upgragniony lvl , skill , mlvl , lub item to czujesz satysfakcje ktorej w innej grze nie poczujesz...( no w kierkach tylko poczujesz wiekszą)
Grafika jest nędzna nie da sie ukryc ... ale po 2 tygodniach gry przyzwyczajasz sie tak jak do Muda

Jak ktos z was gra na Antice to priva wyslij
mam malą wojenke z kilkoma BRudasami ( Brazylijczykami) i potrzebuje sorca ..... ( mam piękny dream team na nich tylko sorca brakuje)
Hail Durin !

grałem w Ragnaroka , Dark eden, Knight online , Killer muda, Cygnusa, Arkadie, MU, Maplestory, i wiele innych ale zawsze to zawsze wracam do tbii !

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 13:40 
 
A jeśli nie sekret...

Kim grałeś na Killer-Mud i jakie miałeś tam osiągnięcia?

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 16:02 
 
osiągniecia takie ze jak pojawilem sie online to juz mnie gonili .....
ach te pk :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 16:33 
 
Evar napisał(a):
W tibii jest Dynamika.......


Wczoraj mialem przyjemnosc byc na "nocce" w kafejce gdzie wiekszosc dzieciakow gra w Tibie, dynamika mowisz ? W grze w ktorej walka sprowadza sie do drag & drop powtarzanego po 100, 200, 3000 razy ???
Widzialem jak jeden gosc mial otwarte 3 Tibie naraz i gral rownaczesnie 3 postaciami (w tym czasie lekko juz przysypiajac bo byla 5 rano).

Tibia jest nudna, niedynamiczna, nie ma w niej wyzwan bo wszystko mozesz osiagnac bardzo latwo jesli masz "znajomosci", do gry nie trzeba zadnego skilla a pelnie szczescia osiaga sie po roku grania gdy zhackuja ci konto z wypasiona postacia i mozesz co najwyzej sie pochlastac.
Tworcow tej gry powinni skazac na krzeslo elektryczne.

PS. Tym postem nie chce obrazic jakiegolwiek gracza Tibii ani nikogo innego wypowiadam sie tylko o grze nie chce flame.


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 16:52 
 
up:
to kvrwa zrób taki 100 level w kilka dni... ludzie graja latami zeby cos osiagnac... nie tak jak na 1000x exp/1000x drop/100x gold na co 2gim servie mu online czy jakiegos innego 'wypas mmorpg'

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 17:15 
 
Zap napisał(a):
ludzie graja latami zeby cos osiagnac...


A ja myslalem ze latami sie czlowiek uczy/pracuje zeby cos osiagnac :o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.