mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2002, 16:26 
 
ja mam 2 plecaki scrolli
ze 2 ksiegi sie nimi zapelni cale i jeszcze zostanie troszke
ale nie mam czasu tego sprzedawac :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 08:39 
 
Tak czy siak - da sie zarabiac magiem, wojem czy czymkolwiek innym na potforkach.
Jezeli gmowie zgodza sie na zmniejszenie kosztow regow to spoko, jezeli nie, to moze chociaz perelke do 6... :wink:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 11:38 
 
Nie, jest dobrze, wiem ze black pearl kosztuje duuzo, ale i potworki maja skladniki (black perl faktycznie chyba w lichach wystepuje i moze w spectrach) i przy wykorzystaniu dobr (naszyjniki, kamyczki i inne) spokojnie mag sie moze utrzymac i jeszcze zarobic... zycie nie jest lekkie ;-P A co... a jak chcecie to postawcie vendorkow - dzialaja i dostarczajcie im skladniki po mniejszych niz sklepowe cenach do sprzedazy. Ot co.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 12:39 
 
Cytuj:
2002-01-13 16:18, Arek22 napisał:
Jak mowisz zabijasz gazery jakie sa scrole ktory krag? ile warte? bardzo duzo i juz mozesz zarobic te 10k :smile: i cwicze wrestling :smile:


Na scrolach to do czasu bedzie kasa ... dopuki wszyscy ci "nowi" w mgi nie uzupelnia ksiegi zaklec albo jesli ksiegi zaczna ginac masowo jak w moim przypadku - trzeci raz uzupelaniam ksiege
Drizzit a po co ty tyle czarow zucasz z perla ????? Przeciez woje z zbrojach powinni sobie poradzic z takim drakiem ... ew mozna ich wesprzec jednym czarem ale bez przesadyzmu z tego co mowisz to wychodzi ze to ty odwaliles cala robote skoro tyle regow ci poszlo i odrazu powiem ja mam ogromne straty zwiazane z cenami regow i ciezko je odpracowac a te debilen OGR Lordy to mogly by miec cos wiecej kasy a nie jakas kusza i 200 gp WRRRR przeca to trudno zabic - A kusznikow to na servie cala kupa jeden przez drugiego lata z magicznym stuffem Wrrr tego sie nawet nie sprzeda za jakies konkretne pieniadze a zysk mniejszy niz z licza -
Szerszen perla to wystepuje tylko czasem w bone magi i w liczu - nie wiem jak z licz lordem - a co do tych zabujczych ilosci wystepowania tego rega to z tym sklepem przesadziles ociupenke bo zeby miec cos kolo 100 perel to trzeba by zabic ze 100 bone mage
w sumie to zaden problem tylko ze to bedzie trwalo i trwalo a zysk z rega to pewnie powali na kolana 1 k gp albo cos kolo tego no niech bedzie 2k - to juz lepiej samemu to wywalic w czarach wiec bez przesadyzmu z tymi zyskami - bo wbrew pozorom to np najlepiej sie zarabia na ksciotrupach [szkielety] na CM.

Ps: Szerszen czemu nie podniesiecie mi statystyk skoro stracilem w wytniku ewidetntnego buga - przeciez na to tez pracuje sie ciezko

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 15:07 
 
jak mi w wyniku buga podnioslo statsy to mi obnizyli
no dobra dobra sam chcialem :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 15:16 
 
Robota jak robota, w sumei nie ja tlyko moj qmpel :smile:
Wie ktos jak podniesc najlepiej Inta??? Bo czaruje iczaruje i doepiro o 3 urosl, nawet nie moge ruzcac czarow z 7 kregu bo misze ze za malo mana, jak mam maksimum :grin:, ile mana potrzebne na 7 i osmy krag?? (na osmy chyba 50, a na 7???)

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 21:18 
 
na 7 krag potrzeba 40 many


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 21:19 
 
Na 7 to ze 40...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 22:18 
 
Cytuj:
2002-01-14 15:16, Drizzt Do'Urden napisał:
Robota jak robota, w sumei nie ja tlyko moj qmpel :smile:
Wie ktos jak podniesc najlepiej Inta??? Bo czaruje iczaruje i doepiro o 3 urosl, nawet nie moge ruzcac czarow z 7 kregu bo misze ze za malo mana, jak mam maksimum :grin:, ile mana potrzebne na 7 i osmy krag?? (na osmy chyba 50, a na 7???)

No i poza tymi 40 many to trzeba z 70 magery ale to juz szczegol. A tak wogole to kupa czarow na NoX jest zjechana maxymalnie - te ktore dzialaja zadziwiaja skutecznoscia :razz:
BUGI w Magi jakie ja zaobserwowalem :
1) czar invisible - nie robi invisible
2) czar reveal - hmmm tyle ze cos jest ukryte to wiem bez czaru ale ja bym to chcial odkryc, zobaczyc - nie moge
3) Explosion - hmm niby czar obaszarowy - a tak naprawde to dziala na 1 stworka i to jak w niego trafisz
4) mass curse - jak wyzej
5) Dispel field - no tu bonus z calego fielda wycina jeden hex - czyli zeby skasowac caly field trza by zucic z 5 - 6 razy :wink:
6) bless - no bless teoretycznie ma dwa zalozenia podnosi statsy i chroini przed czarami obnizajacymi statystyki - tu podnosi tylko na ok 30 sec a chronic to on wcale nie chroni bo majac bles mozna zaliczyc jeszcze 4 razy curse od stforka to juz lepiej kupic sobie potionek agility i strenght bo one dzialaj ok 3 minut - i tu ciekawostka podobno Gdex i Gstr podnosza o + 20 statystyke no tu podnosily bo teraz gdex podnosi o +16 zeby go zrobic trzeba miec z 60% alchemi i 3 Bm a zwykly agility daje ok + 14 i robi go chyba kazy srednio zaawansowany alchemik z 1 Bm - Gstr dziala jeszcze - jak dlugo hmmm
Taaa a wlasnie staly reflekt u niektorych stforkow - podobno mozna go przebic czarami
obszarowymi - hmm tu nie mozna bo czary obszarowe dzialaja na jednego stforka
Nastepny kwiatek to chyba taki ze heal ma przypisany odgornie ilosc HP uleczonych bo tej losowosci jakos nie dostrzeglem.
Inna sprawa spectra bardzo czesto wali poison ze skutkiem DP albo Gcure nie jest Great - no comment - ostatnio mialem taki skecz robilem healki z ginsengu a wychodzily mi poisony dobre - no coprawda zaraz sie poprawilo ale dalej mam te 3 buteleczki jako souwenir :wink:
7) Blade spirit - no zaprawde sa one blade powiadam wam - maja odojazdy - jakby sie nacpaly - zamiast atakowac stforka lataja i szukaja jakiegos ducha a stforek sie z nimi mija
Taaaa no co by tu jeszcze - hmm czasem sie zdaza ze potionki i magic staff wyciagany z lotu jes juz zidetyfikowany - no tylko ze takiej miksturki to raczej sie nie wypije niestety
No i jeszcze jedno arch cure tak naprawde jest bez sensu bo kazda trucizne mozna wyleczyc zwyklym cure

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 22:48 
 
Jezlei dobry mag rzuci poiosn field, to zwykly Cure zadziala od 1 do 3 razow, sprawdzone, chdzo w wiekszosci razow dzialala po 1 razie, mimo iz mag mial z 20-25% wiecej magery

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 22:48 
 
I co z tego?

Polowe z wyzej wymienionych bugow mogles odpuscic bo bugami nie sa - powod - inaczej i zle to dzialaly ale wlasnie czary na sphere.

Blade Spirit jest czarem baaardzo chaotycznym - rowniez na OSI i tam tez nalezy uwazac na jego rzucanie - rzeklbym ze atakuje wszystko co sie rusza i jak leci :wink:

Explosion nie jest czarem obszarowym i nigdzie pzoa sphere nie byl - co innego czar co innego butelka zdaje sie :wink:

Spectra nie wali Poison ze skutkiem DP - albo inne spectry ogladalismy ;-P

Reszte przyjmuje do wiadomosci i kolekcjonuje do czasu sprawdzenia ale lepiej zeby byly potwierdzone a nie "bo mag tak umial czarowac"


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 22:51 
 
I jeszcze jedno, sprobujcie rzucic, Incognito w miescie i sie wylgoowac :grin:, niezlyt efekt, zmienia xsywe pana logujacego sie w menu wyboru posatci (poprawia sie po jdenym rpzelogowaniu), daje sattus Murderer :grin:, dobrze mam telerpota, to ucielklem z miasta :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 22:57 
 
Ciekawe Drizzt - sprawdzone - twoj wypadek jest odosobniony... musiales cos wczesniej innego przeskrobac.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 23:04 
 
Niedawno spotkalo mnie cos podobnego

ide sobie ide a tu nagle widze pana Nasure (nie musze mowic co ja robie jak go widze)
ku mojemu zdzwieniu/zachwytowi mial on status criminal wiec szybko przeciagnalem mu z katanki po bance :grin:
chlopak padl ja zabralem to co jego (teraz juz moje) i poszedlem dalej
stalem kolo CM kiedy po jakis 10min od owego zdarzenia nastapil pad

Kiedy sie ponownie polaczylem mialem nie wiadomo skad murdera


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 23:06 
 
Szerszen mowie ci NIC nie mialmeprzeskrobane, moglbys chcoiaz mi cofnac ale nie chciales :smile:, nawet mialme reputable reputation :smile:, ale to widac nie pomoglo, zwykly Bug i tyle :sad:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 23:09 
 
Applegat---> Moj qmpel mial podobnie, zaatawowal go mag, ten sie upewnil czy mag ma Crima i tesh go zatakwoal sialmi fizycznymi a nie magia :smile:, nastepnie nie zabil maga (nie dal mu rady, mag zabil jego)(hehe, tak to ty Raistlin :grin:), gdy moj towarzysz zginal sie okazalo ze ma znikad Murdera i nie moze sie wskresic (mimo iz przed smiercia mial czyste konto), biegal conamjiem 8h i.... nie przeszlo!!! Ale pewien mag (to znow ty Raistlin :grin:) wskrzesil go, gdyby nie to mialbym towarzysza ducha :grin:

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 14:00 
 
Cytuj:
2002-01-14 22:18, Scorpio napisał:
BUGI w Magi jakie ja zaobserwowalem :
1) czar invisible - nie robi invisible ...

No wlasnie o tym chcialem napisac. Moim zdaniem czar jest ten mocno przesadzony. Bo nie dosc ze dziala drogi Scorpio to jeszcze dziala za dobrze. A mianowicie za te kilka regow poswieconych na castniecie tego czaru mamy wspanialy Stealth i to bez ograniczen w krokach a jedynie z ograniczeniem czasowym trwjacym jakies kilkadziesiat sekund. Przez ten czas mozna dobrze uciec albo wiele nakrasc. Podobno ostatnio kilku zlodziejaszkow sie pokazalo w Britt to wyobrazcie sobie co bedzie jak sie magii poducza i zaczna ten czar uzywac :smile:
Wiec powtarzam jeszcze raz. Czar dziala i dziala za dobrze. Moim zdaniem jest to bug. :sad:

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.