mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Ktora z wymienionych niżej gier jest najlepsza?
Ankieta wygasła 5 maja 2005, 21:39
Conquer 1%  1%  [ 1 ]
Darkeden 9%  9%  [ 7 ]
Kal online 1%  1%  [ 1 ]
Knight online 24%  24%  [ 19 ]
MU online 10%  10%  [ 8 ]
Project a3 1%  1%  [ 1 ]
Rubies of eventide 4%  4%  [ 3 ]
Supreme destiny 10%  10%  [ 8 ]
Tibia 19%  19%  [ 15 ]
inne (jakie?) 19%  19%  [ 15 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 16:37 
Cytuj  
moze zabrzmi to smiesznie ale w tibii trzeba myslec jak klepiesz stworka......

kazdy potwor ma odzielna taktyke atakowania......
potrafia sie uleczac rzucac czary, haste ... naprzyklad przed dragonem trzeba po skosie uciekac..... to cie ze ściany ognia nie walnie itp itd...... tak zwany jest jeszcze taniec bitewny

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 16:45 
Cytuj  
PvP w Tibii przypomina troche partie szachów, tylko, że szachy sa bardziej emocjonujące.

Cytuj:
tak zwany jest jeszcze taniec bitewny

Prosze napisz coś jeszcze :]


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 14:59 
Cytuj  
Myth of soma :O jesli chodzi o darmowr pirackie servy rządzi :)
i KO tez ciekawe tylko ze system Pk do dupy .
Moja opinia

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 15:40 
Cytuj  
Sniegu, jeśli to czytasz to pewnie sikasz ze szczęścia, że kolejny temat poszedł sie j***c [tzn. gadka o tibii]... mnie też to przestaje bawic O_o A najlepszy z tej listy, to każdy który nie zaczyna sie na T <_<

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 16:46 
Cytuj  
Heh ... Tibia Tibia - ja tam do niej nic nie mam
2 lata temu gralo mi sie nawet spoko
Nie czuje do niej zadnej urazy

Aktualnie gram w Project Entropie i WoW'a na "darmowych" serverach
Wiadomo nie jest to co u Blizza ale mozna grac :D

PS. Zostawcie fanow TIBI - kazdy ma swoj gust :]


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 17:43 
Cytuj  
Uwaga, aby dyskutowac nad zaletami i wadami Tibii prosze przejsc do tematu
viewtopic.php?t=6878 .


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 21:43 
Cytuj  
Głos na KO, byloby RoE ale KO ma 10x lepsze PvP (ostatnio poprawili)

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2005, 22:07 
Cytuj  
Z wymienionych tutaj nic mnie nie zatrzymało na dłużej niż 3-4 dni :/
A ja powiem - Arkadia... MUD, a jednak najlepiej wspominam czasy kiedy w niego grałem.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 2
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 14:10 
Cytuj  
Cytuj:
Żegnam ... kolejny który nie używa argumentów....
ty jestes jeszcze na niższym jeśli już mówisz o poziomie ( ale tu chodzi o poziom emocjonalny)
TIBIA SUX "RZYDÓW WYBIĆ" wogole HWDP ...... jak widze takie teksty to mi żal autorów.... gdyby nie policja to byś mieszkał na ulicy.... ( nie popieram sprzedawania ... i społeczniaków ale co robisz gdy ukradna ci telefon ? idziesz na komende..... wiesz HWDP to kompletna pomyłka.... a po 2 poprawnie sie pisze CHWDP ale tego dresiki nie wiedzą ...... LOL jakie ja offtopy robie...

Jeden lubi Tibie drugi cos innego i po co mówić że tibia sux? co? jak ci się nie podoba to nie graj.... napewno takimi odzywkami nikogo nie zniechęcisz do grania w nią...


Hmm czyli komentarz w stylu tibia sux to to samo co hwdp ? jak widzę takich ludzi to żygać mi się chce... po za tym gdzie znalazłeś te hwdp, i nie rozumiem twojej frustacji ale to szczegół -.- hmm po za tym wyrażam swoją opinię na temat gry. Trochę krótką ale prostą i trafiającą do wielu ludzi ... i czy ja chcę kogoś zniechęcić ? ;/

Edit: A do listy to chyba shardy uo można by było dodać :P

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 15:10 
Cytuj  
Głos na Tibie.

Tibia MIAŁA to coś (gdyż już tego nie ma). Tibia krótko mówiąc przytrzymała mnie przez 2,5 lata w swych pasożytniczych ramionach (ofcorse nie wydawałem kasy na nią - Premium Acc -.- ). Jednak straciła w ostatnich miesiącach to coś.

Co do KO, takie sobie, (też troche grałem ) znudziło mi się na 33 lvl'u ... Monotonne te tłuczenie mobów i od czasu do czasu zabicie orc'a na aranie (orco podobne stworzenia -.- ).

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 15:44 
Cytuj  
Zawsze zostają wojny.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 20:40 
Cytuj  
Bądź wyprawy do CZ :]
Ileż to godzin tam spedził swoim łucznikem polując na magów... wystarczyło strzelić ze styx'a i mag zostawał bez many a zanim się zorientował co się stało, padał trupem 8)


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:14 
Cytuj  
Mefi napisał(a):
Bądź wyprawy do CZ :]
Ileż to godzin tam spedził swoim łucznikem polując na magów... wystarczyło strzelić ze styx'a i mag zostawał bez many a zanim się zorientował co się stało, padał trupem 8)


No rzeczywiscie czysta strategia, 100% myslenia i taktyki.
Od teraz juz wiem ze system walki w Tibii jest najbardziej wymagajacym systemem w MMORPG wogole.

Sorry za wtracenie sie do tego tematu ale oni mnie zmuszaja. :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 07:49 
Cytuj  
Knight Online wygrywa :D

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 13:42 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
Knight Online wygrywa :D

Dziwisz sie? Ja nie.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 19:20 
Cytuj  
ja się dziwie, knight online wygrywa tylko dlatego bo był pierwszym darmowym rpgiem z dość porzadną grafiką, a rozbudowany nie jest dużo bardziej od MU, wg mnie wybierając z listy powinien prowadzić ROSE...


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 19:38 
Cytuj  
Glosowalem na KO.
KO jest legalna, darmowa no i sie fajnie gralo jak nie bylo lagow.
Jesli brac pod uwage gry ze statusem bety to RYL ale tak jak ROSE nie mozna brac tej gry pod uwage gdzy kiedys jak RYL bedzie platna.
No i ranking powienien miec chyba dzialy: best beta, best free legal, best shard, best 3d, best 2d, best www, best mud itd. :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 19 kwi 2005, 22:21 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 20:14 
Cytuj  
Ultima Online nie wyobrazam sobie placic za ta gre ;] a zeby nie bylo dyskusi to napisze UO emu version ;]

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:10 
Cytuj  
Z tego co od podstaw ma byc za darmo, najsolidniej wygladaloby Rubies of Eventide, ale niestyty mimo solidnego wygladu, jest niezoptymalizowane i czesto sie krzaczy. A szkoda, bo ma bardzo dobry interfejs, fajnie zaprojektowane modele i animacje. Ta gierka ma swoj styl, ktory od razu sie rozpoznaje - tak jak np WoW. Tylko ze ma wieksze wymagania i o niebo wiecej bugow niz nawet WoW w betach.

A z tego na czym mozna pograc "u pirata" to tradycyjnie obstawiam solidna i dopracowana Ultime Online, ktora ma dobre i dopracowane PvP, mase skilli i dobrze pomyslana mechanike; a takze gre Lineage 2, ktora choc nudna ma rewelacyjna grafike i sweitne widoki do podziwiania.

Poza tym juz raczje nic ciekawego nei widze... od biedy ujda jeszcze darmowe AO i pirackie serwery DAoC.

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:21 
Cytuj  
Ogólnie zgadzam się z przedmówcą, ale wydaje mi się że stara, dobra Ultima odchodzi powoli do lamusa. Jednak grafika już nie przyciąga, bardziej na ludzi działa np: Lineage2, albo chodźby standardowe siekanki typu Muonline.
Przypuszczam że gdybym nie zaczynał od Ultimy to teraz nie miałbym jakiejś szczególnej ochoty na przygode z tym tytułem. Ale kto wie...

Pozdrawiam...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.