mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 19:07 
Cytuj  
Hmmm.."..blyszcza sie.." a no bo duzo wody nawet jest wszedzie he he
I dziwne byloby coby "czyscioszki" sie nie blyszczaly w sloncu he he.
Chociaz ja bym tam wolal ,coby moj barbarian mial jakies slady na broni
i zbroji np..jakies krwawe slady etc.. he he.Ale to nie przy tej technologi chyba jeszcze

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 19:33 
Cytuj  
Lapiduch napisał(a):
Hmmm.."..blyszcza sie.." a no bo duzo wody nawet jest wszedzie he he
I dziwne byloby coby "czyscioszki" sie nie blyszczaly w sloncu he he.
Chociaz ja bym tam wolal ,coby moj barbarian mial jakies slady na broni
i zbroji np..jakies krwawe slady etc.. he he.Ale to nie przy tej technologi chyba jeszcze


Otóż to, jeszcze parę latek i spoko, wystarczy porównać EQ i EQ2 :lol:

Ale i tak najlepsze jest, jak na klasę sprzętu na jakim to działa, Gran Turismo 4. Widział to kto w akcji ?? Toś to szok :lol: :lol:


_________________
Pozdrawiam,
Marcin


Posty: 2
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 20:34 
Cytuj  
Zdaje sobie sprawę, że głupie pytanie, ale nigdzie nie moge znaleźć klucza do triala.
Proszę o wskazanie jakiejś drogi.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 22:11 
Cytuj  
Chyba tutaj po wypelnieniu danych pojawia sie key:
http://www.fileplanet.com/promotions/eq2_trial/


Posty: 2
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 17:23 
Cytuj  
hmm.

Tu ?
tam nic nie ma :(


Posty: 14
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 18:49 
Cytuj  
pytanie natury technicznej :> jest sens w ogole sciagac majac na pokladzie az 256 megsow ramu?

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 18:54 
Cytuj  
To zalezy.. ile chcesz klatek na sekunde :P W sumie to nie wiem czy przy 256 nawet sie uruchomi, sorry ;(


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 20:18 
Cytuj  
+ grafa chyba minimum musi miec obsluge directx9


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 21:08 
Cytuj  
W triala można spokojnie pograć na 512, ale na 256 to raczej wogóle nie pójdzie bo minimalne wymagania to właśnie 512. Karta grafiki musi obsługiwać DirectX 9.0 i mieć obsługę Pixel i Vertex Shader (nie wiem czy obsługa DirectX nie równa się właśnie obsługą Pixel i Vertex S). I Jeszcze jedna ciekawostka stare karty muzyczne często są powodem jakiś komplikacji. Miałem problem z SB 128 PCI (komputer się wieszał w czasie gry, w różnych momentach) i z jakąś kartą opartą o chip Yamaha 724 (gra wogóle się nie odpalała).

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 18:27 
Cytuj  
Ssorx napisał(a):
hmm.

Tu ?
tam nic nie ma :(


Po wypelnieniu danych na tej stronie pojawia sie:

---------
EverQuest II Trial Key Distribution

The EverQuest II Trial client requires the use of a unique key to unlock the game. You will be able to retrieve your unique key from this webpage. For security reasons, however, we must ask that you enter the characters from the image below into the empty box. Do not enter any spaces or “GameSpy Guys” included in the image: only the letters and numbers should be entered in the box. We apologize for the inconvenience, but this test prevents automated registrations.
---------

Czyli cos jak w bramce Idei - wpisujesz litery i cyfry znajdujace sie na obrazku.
Zaraz po tym dostajesz klucz i link do sciagniecia triala:

---------
Welcome to EverQuest II Trial of the Isle.

The EverQuest II trial requires the use of a unique key to unlock the game.
DO NOT SHARE this information with others or you may not be able to log
into the game!


Your unique EverQuest II authentication key is:
****-****-****-****-****

DOWNLOAD NOW!
----------

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 14:10 
Cytuj  
Mi po wypełnieniu danych na tej stronie nie wyświetla się żaden cd-key. Czy zna ktoś może jakąś inną stronę z cd-key.


_________________
http://tondruk.pl


Posty: 1
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 20:38 
Cytuj  
Witam!!!

Właśnie sciąga mi się trial tej wspaniałej gry i w związku z tym mam pytanie czy ktoś z was wie ile ta gra może zajmować miejsca na dysku, bo z moich obliczeń co do czasu ściągania który pozostał to wychodzi całkiem dużo?

pozdro all

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 14:23 
Cytuj  
Nie pamiętam dokładnie ale trial zajmował 2Gb, ale trzeba dodać drugie tyle na sam plik z którego ten trail się instaluje (o ile nie zgramy go na płyty - zajmuje 3 CD)

*

Posty: 149
Dołączył(a): 20.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 13:28 
Cytuj  
Odkopie ten temat i zapytam sie czy trial jeszcze dziala ??

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 15:42 
Cytuj  
dziala.


juz.


Posty: 1
Dołączył(a): 18.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 16:17 
Cytuj  
mam triala i nie dam rade aktywowac konta...nie wiem czemu.wszystko jest ok ale sie nie da.


_________________
.............................''

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 22:05 
Cytuj  
Hejka. Poniewaz Lucas Arts popsul mi SWG sprawdzam wszystkie lepsze MMORPG. Za namowa SniperX sciagnale sobie EQ2 trial. Musze przyznac, ze gra mnie pozytywnie zaskoczyla. Byc moze w styczniu dolacze do Was juz nie jako trialowiec, tylko po prostu noob :p


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 23:06 
Cytuj  
Hehe, mnie na poczatku niemalze olsnilo. A jeszcze kiedy zobaczylem jak wyglada system craftowania, to nie minely 3 dni i mialem pelna wersje :P

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 03:17 
Cytuj  
Niepotrzebnie sugerowalem sie wczesniej opinia niektorych. Mowili, ze gra jest nudna i tylko grind tam jest. Poniewaz gra ma swoje lata, to myslalem, ze i grafika jest archaiczna.
Widac mylilem sie i to bardzo. Zapomialem, ze to SOE. A przeciez i SWG, ktory ma 3 lata wyglada super (obie gry wygladaja 100x lepiej niz nowy WoW). I moze mnie nie olsnilo ale jestem pod wrazeniem. Gra ma to cos, co przyciagnie mnie na wiele misiecy. Ma te magie, ktora mial Morrowind wciagajac mnie na bardzo dlugo. A i zabawy mam nadzieje, ze bede miec choc polowe tyle co mialem niegdys w SWG.
Wiec postanowione. Jak tylko dostana sie w moje raczki te 15 UDS, zaraz kupuje EQ2.
A co do craftingu tez mi sie spodobal. Ci, ktorzy mnie znaja dobrze wiedza, ze samego w sobie craftingu nienawidze. Ale tu sie troche pobawie ;)

PS. Jezeli juz padlo to pytanie, to przepraszam ale jest 3:15 i nie mam sily juz szukac. Chce byc na 100% pewnien. Czy w zakup gry jest wliczone 30 dni free?


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 05:19 
Cytuj  
Ta, a giera kosztuje chyba z 80zl z dodatkiem dof.

Swoja droga, nie dziwie sie textom ze tam tylko grind, bo wkoncu - kazdy chce byc uber, a w eq2 nie staniesz sie high level zbyt wczesnie ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.