mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 11:33 
 
Przepraszam wszystkich których obrazilem swoja wypowiedzia, ale czasami czlowiek jest wkurzony i go poniesie, a ta dama o ktorej mowilem napewno nie nazywala sie Carilla, a PK ani zlodziejem nie jestem, wiec prosze mnie nie mylic z jakimis innymi osobami.

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 12:00 
 
Cytuj:
2002-01-17 22:24, Scorpio napisał:
Cytuj:
2002-01-17 20:04, kloodi napisał:
Cytuj:
Ja wiem jak podbic sile i to sporo :smile: ale narazie nie mam czasu na to :razz:

A czy możesz zdradzić ten sposób nabijania siły?

A niemozesz sam dojsc do tego ?

pewnie kiedys dojde ale ja robie 7 punktow grajac calutki dzien, chyba ze ty te 9 pkt-ów robisz grajac jeszcze wiecej ale to żaden dla mnie sposób :razz: To jak, powiesz?

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 21:03 
 
Cytuj:
pewnie kiedys dojde ale ja robie 7 punktow grajac calutki dzien, chyba ze ty te 9 pkt-ów robisz grajac jeszcze wiecej ale to żaden dla mnie sposób :razz: To jak, powiesz?


Moge zdradzić moj sposób- wrestling. Idzie jak burza, nawet ZA szybko.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 21:38 
 
a mnie sie wydaje ze idzie tak samo jak przy innych skillach


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 08:31 
 
Cytuj:
2002-01-18 21:38, Aplegatt napisał:
a mnie sie wydaje ze idzie tak samo jak przy innych skillach


Fakt idzie jak burza ale nie samo :razz:

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 11:13 
 
Ja tu czegoś nie rozumiem. Normalnie od Arms Lore powinna rosnąć siła i zręczność. Dlaczego tu, na SC od tego skilla rośnie mi głównie inteligencja a potem dopiero zręczność a siła czasami wogóle? Czy to jest jakiś bug czy specjalnie zostało zmienione, żeby siły za szybko nie nabic?

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 11:13 
 
Wiedza to wiedza, jak wiadomo dla yntelygentnych.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-19 11:20 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 14:47 
 
Cytuj:
2002-01-19 11:13, kloodi napisał:
Ja tu czegoś nie rozumiem. Normalnie od Arms Lore powinna rosnąć siła i zręczność. Dlaczego tu, na SC od tego skilla rośnie mi głównie inteligencja a potem dopiero zręczność a siła czasami wogóle? Czy to jest jakiś bug czy specjalnie zostało zmienione, żeby siły za szybko nie nabic?

serio rosnie dex ???

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:08 
 
Wyciagam temat zgodnie z prosba :grin:

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:19 
 
scorpio - dzieki

temat wyciagniety, bo na tym o gornikach zrobilo sie troche offtopicowo

Szerszen napisal:

Zaczynasz ze 100 goldami, musisz zaczac zarabiac, na poczatku nie stac cie tak naprawde nawet na ubranie przyzwoitsze, idziesz cos ukopac - lamiesz kilof (gornik) sic!!! nowy kosztuje... nastepny kilof... ukopales, wychodzisz z jaskini - zalatwia cie 5 "bohaterskich PK". Lecisz do healera, i zostajesz w death robe. Pozostaja kumple - przy zalozeniu ze ich juz masz, albo liczenie na dobrych znajomych. Wszystko pieknie ladnie... ale jesli popuszcimy raz, to ci znajomi tez nigdy nie beda mieli kasy, bo wszyscy beda klepac biede - wlacznie z PK, co to "sie oblowili". - Rzeczywiscie zrabowany towar jest "swietnej jakosci"... to juz lepsze rzeczy maja na cmentarzu.

PK zastanowcie sie jakie sa konsekwencje zabijania newbie.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:46 
 
Migalart zreszta szczeze mowiac to ja nie wiem co Nb moze miec takiego co moze sie przydac jakimus innemu graczowi czyba ze kwota 100 gp jest tak okropna suma za ktora warto zabic ale to inna sprawa.
Ale powiem ci jedno - wielu NB zamiast szukac jakiegos zajecia czy sie szkolic szuka kogo by tu okrasc albo zlotowac - to jest obrzydliwe i wstretne. Ja to nazywam ich chienami cmentarnymi bo jesli idziesz na CM i walczysz to moze sie zdazyc ze dostaniesz poison i zaczynasz umierac - jesli zginiesz a twoje cialo bedzie w zasiegu takiego NB on zbierze wszystko i sprzeda za grosze albo zatrzyma a fakt ze ty tez jestes Nb i na ten miecz z tarcza ktora posiadasz pozyczyles kase albo uzbierales z fantow z CM zostawianych przez innych w trupikach nie ma dla niego zadnego znaczenia - powiem wiecej ostatnio swiat SC nawiedzila fala zlodziejstwa na niespotykana skale - ginelo wszystko a zlodzieje byli bezkarni - teraz jest troche lepiej.
Notabene efekt masowego "wylegu" zlodzieji powstal po usunieci przez GM kilku hmmm "ulatwien" w zarabianiu kasy - to swiadczy tylko o tym kto sie tak naprawde wziol za ten proceder.
Powiem ci wiecej jesli ktos do mnie przychodzi i mowi pozycz 200 gp to mu odpowiadm idz na cmentarz i zarob i tak zostanie.
A co do tej pomocy NB o ktorej pisalem to mowilem serio - moge pomuc ale nie notorycznie i nie nonstop.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:50 
 
Jest temat o gildii order z prawdziwego zdażenia. Może nareszcie będzie jakaś przeciwaga dla pk, jeśli naprawdę coś z tego wyjdzie?


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:02 
 
Pozyjemy zobaczymy, jedno jest pewne jesli ktos ma ochote po PK'owac, to niech chwile sie zastanowi nad zabijaniem newbie... tu bede bezwgledny o czym dwoch sie przekonalo... nastepni czekaja w kolejce.

A i jeszcze zeby nie mnozyc postow - do tematu z Gornikow, a propo Scorpio i zabijania newbie zlodziei i newbie co szuraja - PK sie newbie nie zajmuje - przynajmniej nie powinien, bo mija sie to z wyzwaniem - dla jekiego PK jest wyzwaniem gracz, ktory dopiero zaczal?,

Jesli newbie okrada, to uprawaia zawod crimalny (najlepiej swiadczy o tym szary jego kolorek - bez skojarzen).

Mysle ze nowym osobnikom z CL tez sie przyda ta informacja - specjalnie zostala mozliwosc wprowadzona zabicia jednego gracza bez otrzymywania statusu murderer. Ma to byc rozwiazanie ostateczne i jako takie je traktujcie - wiem ze "zabija sie prosto"

was tez mozna "zabic prosto".

Nie ingeruje, poki jakies zjawisko nie pojawia sie w skali zagrazajacej chwiejnej rownowadze swiata. Jesli jednak tak sie dzieje, to siegam do wszystkich dostepnych mi srodkow... - sa tacy co to potwierdza.

_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-01-24 21:15 ]</font>

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 22:05 
 
Kill'em all :wink:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 10:53 
 
Do wszystkich NB.
Ja jak zaczynalem i stracilem wszystko to pozyczylem kase tylko raz, na katane. Na zbroje juz sam uzbieralem, to samo z tarcza i innym stuffem.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 11:03 
 
Ale mam tez pomysl na miasteczko gdzie PK mogliby sie zbierac - no wlasnie takie ungarded area... - zwyczajowo jest to Buc's Denn, niemniej nie ma chwilowo lodek.

Proponuje Magincie wstepnie i prosze o informacje jak sie na to zapatrujecie - zarowno PK jak i nie PK.

A no i jeszcze jedno... Jesli doszloby to do skutku to niepisana umowa... NIE WOLNO ZABIJAC PRZY MOONGACIE NIKOGO.

Osobnik przylapany na takim procederze - wystarczy screen traci konto.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 11:06 
 
Szerszen --> No offence, ale coraz bardziej do CL sie upodabniasz :grin:

A tak w ogole to lodki nie dzialaja i nie mam jak wpasc na wyspe gdzie siedza ci pseudo PK :sad:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 11:13 
 
Cholera Taunis, co ja na to poradze... zakladajac guardow w minoc rozpraszam "skupisko" ale oni tez jakos musza zyc, zeby moc sie przeciwstawic np. Tobie - sam wiesz ze zadna rpzyjemnosc zabic newbie Murderera, co to zabil goscia, ktory nie byl nastawiony wogole na walke...

Wy zakladacie Gildie Orderu i macie miasta wszystkie, oni tez miasta nie maja, jedyne co to beda w nim wylaczone straze... - i bedize wiadomo ze tam siedza redzi.

Moze beidzecie tam utrzymywac kontrolny patrol... a moze bedizecie sie wprawiac w walce.

Lodki na razie nie dzialaja i nie mamy pomyslu jak zrobic zeby dzialaly, a wolalbym nie robic teleportow na kazda wyspe, bo to glupie by jednak bylo troche.

Monngate'y dzialaja tu chwilowo "po kolei" a nie losowo, i z tad ten zakaz, bo znajac "sprytnych redow" i "co nie jest zabronione jest dozwolone" to zaraz bylaby banda newbie rzucajacych sie na kazdego kto sie pojawi w portalu. Pewnie - istnieje guards, ale to by bylo bez sensu i zanim by sie newbie spokojni nauczyli to by masa z nich bez sensu poginela.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 11:32 
 
Jak sie ktos bierze za mordowanie, to znaczy dla mnie ze jest pewny siebie i nie jest NB. To jest logiczne myslenie. A troszeczke irytujace sa sytuacje, w ktorych koles murderer, co zabil przed kilkanustoma minutami gornika, mowi mi ze jest NB i ze jak go zabije to strace konto...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 12:51 
 
hihihihi to chyba jakeis nieporozumienie.. rpzeciez pare postow wyzej opisywalem... ze grey i wszystko co gorsze to raczej nie dotyczy.

Jesli koels jest murderer - to znaczy ze zabil wiecej niz jedna osobe, jesli zabil wiecej niz jedna osobe, to go ochrona newbie nie obejmuje - no bo z jakiej paki??? - sam wybral droge "advanced"


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.