mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:26 
Cytuj  
Pieszczoch ale cenega to jest (powazna firma)hehe 8) ,a nie kiosk pani Wladzi na osiedlu w ktorym zabraklo w sobote podpasek i moze w poniedzialek bedą. Mamy popyt na karty bo malo jest ludzi w polsce ktorzy moga sobie pozwolic na karty kredytowe, jak jest popyt to nie czaje tego czemu czemu cenega z soe nie moze ich sprowadzic,pzreciez tu chodzi o kase ktora oni zarabiaja.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:29 
Cytuj  
Pytaj sie SOE, ja tez nie wiem ale wiem ze Cenega pieniedzmi nie gardzi wiec PRE-PAID cards na bank stara sie zalatwic.
Aha no i jeszcze jedno, bo widze ze wielu dopiero co zaczela przygode z mmorpg od EQ2.
Dokladniej chce znowu przypodniec odnoszac sie do:
bo malo jest ludzi w polsce ktorzy moga sobie pozwolic na karty kredytowe
Mozna placic kartami Inteligo, mBanku oraz Multibanku za mmorpg.
Nie wymagaja zadnych dochodow i spokojnie dzialaja.
Sam placilem Inteligo.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 06:13 
Cytuj  
Witajcie
temat stary jak świat - jeszcze za czasów starej dobrej ultimy tak było z pre-paidami widzę że jest tak dalej więc można się spodziewać że w przyszłości będzie podobnie...
Pozdro

*

Posty: 148
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:39 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Oczywiscie widzicie wine Cenegi tak? Zalosne

Podsumowujac, nie powinno sie tolerowac tego dziadostwa ale winic trzeba tych co zawinili, czyli nie Cenege.


Ja to już wspominałem ale jakoś bez echa przeszło. 3 tygodnie, mniej więcej od Wielkanocy mieli inwentaryzację i nie realizowali zamówień !
Jeżeli to prawda to jest to prawdziwa popelina , człowiek składa zamówienie, otrzymuje mailem potwierdzenie że przesyłka dotrze za 48 h i co ? I nic !! Nie wiem jak duże magazyny ma cenega, ale porządna firma robi inwentaryzację w 2 dni - 3 tygodnie bez sprzedaży potrafią rozłożyć każdy biznes...
Tak było w przypadku EQ2 które mój brat miał kupić. A jeżeli tak nie było, jeżeli magazyn pracował a problem dotyczył tylko EQ2 to tak ciężko o tym napisać, powiadomić klienta ? Po co wymyślać jakieś niestworzone historie ?
No i na koniec powiem, że zasłanianie się SOE jest trochę żałosne, na miejscu pracownika Cenegi odpowiedzialnego za zaopatrzenie na głowie bym stanął, żeby sprowadzić karty do Polski, choćby to miało dotyczyć kilku graczy.... Wsiadłbym w samolot i kupił w sklepie, skoro nie można od SOE.....


_________________
Pozdrawiam,
Marcin

*

Posty: 110
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:19 
Cytuj  
KLIENT NASZ PAN ale cenega tego powiedzenia chyba nie slyszala.

*

Posty: 86
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:43 
Cytuj  
Mało że nie słyszała to jeszcze ma nas głęboko w ...
Inwentaryzacje w XXI wieku to się robi w parę godzin,szanowna firmo komputerowa.


_________________
Yazir-templr-royal legion-Blackburrow
Natan-Warlock-Royal Legion-Nagafen(pvp)


Posty: 8
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 12:05 
Cytuj  
Ja jestem zupelnie nowy i chcialem zapytac ile wynosi miesieczny abonament zeby grac w EQII??

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 14:02 
Cytuj  
Miesięczy abonament to 15$ + 17,5% Vat na PLN to jest około 60zł, dlatego niektórzy (np. ja) tak "wyczekuja" kart PRE-PAID, które kosztuja 50zł.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.