mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 17:56 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Jak jesteś taki oszczędny, że postanowiłeś nie płacić z MMORPGi, to po jaką cholerę siedzisz przed kompem, zamiast się zabrać za coś pożytecznego. Zarabianie pieniędzy dla przykładu :-?

I proszę mi tu nie pierdolić o braku kasy, bo widzę co się dzieje na alegro i ile kasy tam się przelewa...


Dwutlenek, to chyba nie omnie bo ja nic takiego nie powiedzialem. Nastepnym razem napisz ksywke tego do którego piszesz. To ułatwia życie. No i o co ci chodzi w 2 ostatnich linijkach???? Że tam sie przelewa kasa to ja też ją mam?? Mógłbym powiedzieć: nie pierdolcie mi ze nie macie samochod, przeciez tyle sie ich sprzedaje. Aha i to nie było skierowane do nikogo osobiście. No i Mark wczesniej tez przesadzil. Kilka tysięcy za kompa?- lol muj kosztowal 1 tys, net za kilka stów?- lol place kilka dych. I UPRZEDZAJĄC was, chciałbym powiedziec ze zarabiam. Moze nie jest to kupa szmalcu( bo ja wiem z 4 stówy na miech?). I pewno smialibyscie sie z tego co robie, ale zadna robota nie chanbi.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 18:45 
Cytuj  
kozas to nie do Ciebie było.

Co do alegro to aukcje jakie się tam pojawiają są dowodem na to, że znajdzie się masa ludzi którzy nie dlatego, nie płacą za mmorpgi bo nie mają kasy...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 18:51 
Cytuj  
No tu to oczywiście masz 100% prawdy. Niektórzy kupią za 1000 postać do Tibii i będą biadolić ze nie mają 5 dych na abonament. A servy co same sie utrzymuja??


_________________
Obrazek

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 14:10 
Cytuj  
Abonament to jest pikuś,gorzej zdobyć te 200 zł na gre :D.

Btw..prywatne serwery to porażka,szkoda wogóle wchodzic,na każdym wysokie latency,lagi i do tego badziewne ustawienia serwera,nawet gorsze niz te na oficjalnych serwerach.Wniosek z tego taki że jeżeli chcesz sobie zepsuć gre i zawieść sie na WoW'ie to serwery prywatne ci to zagwarantują.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 14:22 
Cytuj  
Septi napisał(a):
nawet gorsze niz te na oficjalnych serwerach.


W tym momencie umarłem.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 15:14 
Cytuj  
Niestety taka jest prawda.Exp przeważnie jest nie ustawiony,do tego dochodzi jeszcze mana itd.Wiadomo że nie na każdym ale prawie na wszystkich jest wysokie latency + lagi.Naprawde szkoda sobie głowy zawracać graniem na prywatnych serwerach,przynajmniej do czasu aż ktoś w końcu postanowi postawic WoW'a na porządnym komputerze i łączu,gdzie kreska latency będzie zielona albo żółta i gdzie ms nie będzie wynosił non-stop 2000-2500 ms.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 19:30 
Cytuj  
Przenioslem post Serafa do dzialu Flames.


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 12:39 
Cytuj  
Ja powiem tak. Już niepalę i wychodząc wieczorem do klubu biore sobie na jedno piwko i wodę. Co do pracy to łapie się każdej nadażającej czy to ulotki czy sprzątanie do tego jeszcze uczęszczam na prywatną uczelnię gdzie płacę miesiecznie 3XX zł. A do czego zmierzałem: ano do tego że jak ktos chce i zależy mu to znajdzie sposób. Przyznam że miałem też trochę szczęścia bo kiedy rodzice zobaczyli że pracuję to zdeklarowali się do płacenie mi za neta więc jestem 50 zł do przodu i mam na szkołę :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 12:26 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
Septi napisał(a):
nawet gorsze niz te na oficjalnych serwerach.


W tym momencie umarłem.


Tez.


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 12:49 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Shubduse napisał(a):
Septi napisał(a):
nawet gorsze niz te na oficjalnych serwerach.


W tym momencie umarłem.


Tez.


same


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 13:50 
Cytuj  
HHAHAAAHAHHA a ja juz czekam na WoW :D
jeszcze tylko ok. 24 godzin i bede w to gral na Blizzardowskim serwku :D

sory za spam, ale musialem sie pochwalic :P

*

Posty: 135
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 22:58 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
kozas to nie do Ciebie było.

Co do alegro to aukcje jakie się tam pojawiają są dowodem na to, że znajdzie się masa ludzi którzy nie dlatego, nie płacą za mmorpgi bo nie mają kasy...

nieplaca bo maja kompa za pare tysiakow i placa za net pare stowek jak ktos napisal

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.