mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 21:39 
Cytuj  
Tak przegladałam forum i zauważylam że nie ma tematu a wspaniałym mmorpg jakim jest Helbreath. Moze na poczatek wytłumacze o co chodzi itp. Aresden i Elvine, dwa miasta które od zawsze prowadzą ze soba wojne Ty jago początkujący Hero wybierasz miasto do którego chcesz sie dołaczyć, no i zaczyna sie cała zabawa :). Na poczatku po dołaczeniu do miasta jesteśmy cyvilimi, pykamy levelki i dodajemy statsy ( Str, Dex, Vit, ing, Mag, i Charyzma) dodajac staty wybieramy sobie odrazu profesje np. dajac w Strenght i Dexterity (sile i celność) stajemy sie Wojem, natomiast dajac w Inteligence i Magic (inteligecje i magie) stajemy sie Magiem. Vitality odpowiada za ilość życia i many natomast Charyzma obniza nam cany w sklepach i pozwala zakładać Gildie. Oczywiście mozemy tworzyc połaczenia klas np. Batte Maga :P. Po pyknieciu 80 lub 100 lv stajemy sie Combatantami :D czy zabawa w pełni. Od tej chwili mozemy Zabijac przeciwnikow z innych miast,bradz udzial w Kurcjatach oraz być zabijanym. I to jest calutki smaczek tej gry. Poprostu ta gra ma najwieksza przyjemność z Pvp jaka znam :) Oczywiście za kożdego położonego wroga otrzymujemy punkty które wymieniamy na Rarowe Hero Itemy (naprawe super wygladaja) które daja nam bonusy do siły.:) Ogolnie gra wciaga jak nie wiem i jest bardzo sentymentalna. Zawsze gdy np. Serv na ktorym gram przechodzi w spoczynek długo wspominam te czasy, i zawsze po przerwie z wielka checia wracam do tej gry. Dzieki niej poznałam naprawde dużo znajomych. Pozatym sama przyjemnośc biegania z kumplami i lania powiecmy 15 przeciwników a wy ramie w ramie w 3 sie na nich rzucacie jest niezapomniana.Naprawde warto spróbować. Oprawa graficzna podobna jest do Dark Eden tylko leprza.
A teraz dla ludzi którzy chcieli by spóbować prare linków.
1) www.snigol.tk - Prv serv na ktorym aktualnie gram.
2) http://hbtop50.berserkvision.com/ Top 50 najleprzych pryvatnych Serverkow.
3) http://www.helbreathss.tk/ - Jak stworzyć swoj server oraz spis ogromnej ilości prv Serverkow.
4) ftp://61.100.0.43:10050/download/HbInt351Full.exe - Wersja 3.51 hb Potrzebna do grania na Prv serverach

II) Jak dołaczyć sie do prywatnego servera?
Musisz ze stronki o serverze ściagnać:
1) clienta którego wrzycasz do katalogu głownego Hb
2) Contens Ktore podmieniasz z ich odpowiednikami w katalogu hb
3) Oraz jesli sa to Mapdata ktore tez podmieniasz z ich odpowiednikami.
P.S Oczywiście konto musisz zrobić na stronie danego servera (acc maker) albo sciagnac z tej strony Program (acc Maker).

III) Wady: Jedyna wada Hb jest to że servery dosyc szybko padaja :( ale na ich miejsce przychodzą nowe. Poprostu trzeba przyczaić server i trzymać sie go jak najdłuzej :)

Cya in Hb
Elvine Hero Sexy_Babe


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv


Ostatnio edytowano 14 maja 2005, 01:54 przez Melckor, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 22:13 
Cytuj  
Ehh.. :( Odkąd hbpolska upadło to ta gra straciła dla mnie sens.. Akurat w tym momecie gralem sobie i zdobywalem kolejny lvl :(.. Aczkolwiek polecam ja wszystkim!!! super Sprawa.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 02:14 
Cytuj  
Jest nowy server HB PL > http://dhost.info/vexila/news.php


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 07:51 
Cytuj  
Tia ja nie lubie grać na hb pl ponieważ:
1) Trzeba cwiczyć skille co może masakrycznie obrzydzić gre.
2) Rzucasz sie na kazde gold nawet 40 gp, a na jakikolwiek sprzet lub czary zbierasz wiekami.
3) Nim wyciagniesz jakiegoś rara musisz siedzieć dniami i nocami na potworach.
4) No i oczywiście zaczepiście wolny exp


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 08:22 
Cytuj  
@Melckor

Dla niektórych podałeś plusy a nie minusy.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 02:38 
Cytuj  
Podaje jeszcze jedną strone z linkami do klienta -> KLIK.

Ten pierwszy u mnie bardzo wolno idzie,7-10 kb/s.Na tym co podałem mam 750 kb/s.

Pozdro.

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 05:41 
Cytuj  
Którą wersje mamy ściągać 3.51? czy 3.7?

Ta z pierwszego link czy z drugiego?

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 09:40 
Cytuj  
Wersje 3.51.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:28 
Cytuj  
Melckor ok powiedz jaki tam jest exp i wogóle :) Szukałem hb serverów ale wszystkie były padniete ;p Ten link z ktorego pobieram klienta tez bardzo wolny jest ... ok podaj mi exp, czestotliwosc wypadania rarów (tylko zeby to rary byly a nie przedmioty pospolite..., zeby co drugi koleś tego nie miał... ) I te inne pierdoły :) ile kasy wypada i wogóle.


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:50 
Cytuj  
Melckor... To co powiedziales to dla mnie same plusy wlasnie i zgadzam sie z SvD... Gra powinna byc ciekawa a nie za na samym poczatku masz juz wszystko i wszyscy sa super.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 14:15 
Cytuj  
w 6miesięcy max lvl to by było ok ;) Nie za mało nie za dużo


Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 15:32 
Cytuj  
Ja lubie miec max level i grac dla pvp i zdobywania dropów. A wiec na serverze na którem gram i podalem juz linka (hbpk) max level jest 300 staty 325. Exp sredni ja w tydzien zrobilem 200 lv. Rare drop rate średni wiec jest dosyc malo osob z raremi (1,2 na miasto) Drop kasy jest maly wiec trzeba nasprzedawac sie by starczyło na wszystko ( przynajmniej magiem)
@ edit: Nowy wypas server (polski) www.snigol.tk exp sredni/mały max lev 300 chyba. :D:D Wypas gm'owie fajowe eventy warto tam grać.


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv


Posty: 1
Dołączył(a): 14.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 12:05 
Cytuj  
http://hbimmortal.binet.com.pl/ <- swierzy serv HB, wiecej info na stronce.

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 20:13 
Cytuj  
Mi ściągneło w marne 2dni z przerwami... i sie nie chcialo odpalic -_-

Średnia prędkość ściągania 4.6kb/s....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.