mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 14:06 
Cytuj  
Jest to gra podobna bardzo do knight online, tylko w stu procentach darmowa (nie znalazłem informacji o płatnościach, ale mój kumpel gra w to jakiś czas). Grafika według mnie jest ładniejsza niż w rozpopularyzowanym knajcie :). Zapraszam do gry :D Sam właśnie zaczęłem pobierać :>. Już nie mogę się doczekać kiedy to będę miał :). Tu macie linki:

http://www.herrcot.com/ - strona oficjalna Herrcota

http://download.herrcot.co.kr/setup.exe - klient

Wymagania gry są trochę duże ale jest naprawde ql ;]. Szukam rejestracji, jak znajdę to jeszcze dorzuce :>

Gra jest koreańska, ale klient jest prawie w 100% zingliszowany ;], tak ze wszystko da sie zrozumieć i naprawdę warto :) Cytuję jednego z graczy: "So real graphic !"

ok a tu rejestracja :) Kto to rozgryzie ? :)

http://www.herrcot.co.kr/index.php

bo po krzaczkowatemu to...


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 21.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 14:15 
Cytuj  
wchodzisz na google.pl wpisujesz "url translator" i po sprawie ;]
dobra rzecz tylko nie zawsze dziala

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 15:11 
Cytuj  
TO bylo na e3 2003?


Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 15:58 
Cytuj  
Ściagam :):) mam nadzieje ze bedzie fajne . A swoja droga wie ktos czy ryl jest jeszcze Darmowy??


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 16:21 
Cytuj  
Tak zgadza się :) Było na targach E3 2003 ale ukazało się dużo później... Co do ryla to nie pisz tutaj, ale odpowiem ci darmowy nie jest już od jakiegoś czasu. Zresztą wejdź w dział Zychaa "Forumowy Navigator", już byś wiedział.


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 19:38 
Cytuj  
90% :P aha poprostu zapytałem przy okazji bo mam nielada wspomnienia zwiazane z ta gra :) no to co widzimy sie w grze moj nick Melckor Ps. Rozgryzł ktos system rejestracji??


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv


Posty: 23
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 09:58 
Cytuj  
Do zarejestrowania sie potzrebujesz koreanskie id... tak maja ustanowieone prawo plantatorzy ryzu... na gg moge podac id jezeli ktos jest zainteresowany rozgryzeniem kolejnych okienke :lol:

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 15:56 
Cytuj  
Tak wogóle, to jakie masz GG ? I mam problem bo musze podać jakieś Imię, i numer mieszkania czy coś takiego.


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 20:34 
Cytuj  
Ja mam pytanie czy da sie jakas zarejestrowac z poziomu gry bo te okienka sa dla mnie nie do przebrniecia

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 20:35 
Cytuj  
Raczej chyba nie. Jak sie cos dowiem to napisze


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 14:44 
Cytuj  
sciagnolem ta giere troche potem jeszcze patcha possalo ale nadal nie wiem co i jak z ta rejestracja ... jak ktos by mogl mi wytlumaczyc byl bym bardzo wdzieczny

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 16:38 
Cytuj  
Wiesz mi się udało. Na początku wpisałem obojętnie co i bez końca enter naciskłaem, później zostawiłem to na 1 min z nerwów i mi wskoczyła rejestracja. Poszukaj w google jakiegoś słownika, bo teraz nie pamiętam jak to szło pokoleji. Jakoś sobie poradzisz :) Polecam tą grę. Da się przełączyć na język Angielski, ale nie wiem jak. Grafa ja spoko i system walki tez. Masz róźne kamery. Gorąco polecam.

P.S:Mało jest tam anglików i polaków, większość ma koreańskie nicki.


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 17:43 
Cytuj  
Szkoda ze nie masz linku do tej glownej rejestracij bo ja od 40 min mam wcisniety enter i nic nie idzie. No nic pewnie zaraz wywale ta gierke bo juz mnie to zdeczke nerwuje

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 19:14 
Cytuj  
Wiesz link kończy się tak samo regis. Może naciśnij enter i zostaw na 1 min z tym Java Script. Zobaczymy co się stanie. Spróbój bo naprawdę gra jest suer.


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 20:23 
Cytuj  
No dobra wiec tak..
znalazlem stronke do chyba wlasnie tej rejestracij gdzie nie trzeba kombinowac zeby sie do niej dostac (http://www.herrcot.co.kr/pcroom/regis_insert.php#) jest tyylko problem w tym ze teraz mimo przetlumaczenia sobie stronki calej i wypelnieniu wszystkich pol za chiny :p nic nie idzie ...

**

Posty: 259
Dołączył(a): 11.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 18:44 
Cytuj  
Pomocy w zakładaniu konta!!!! Kto się podejmi założenia mi konta do tej gry??

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 21:06 
Cytuj  
Też miałem tai problem, było ciężko, ale jakoś się udało. Spójrz wyrzej i spróboj może się uda. Może użyj Mozilli FireFox bo ja tego używam, a gierka gorąco polecam. Zamieszcze tu jutro pare obrazków gry :) Użyj słowników. Wejdź w google i szukaj tam.


_________________
Obrazek

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 21:20 
Cytuj  
A tu jak zmienic język na angielski :

Wchodzimy do katalogu data, dalej do language i zmieniamy końcówki plików

KOR na ENG
ENG na KOR ,np:

cs_string_kor.lng na cs_string_eng.lng
cs_string_eng.lng na cs_string_kor.lng

Tego nie da się spartolić, ale zróbcie kopie zapasową. :D

Powodzenia !


_________________
Obrazek

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 21:32 
Cytuj  
Rejestracja !!!!!!!!!!!

Otóż udało mi się rozwikłać system rejestacji. Oczywiście dzięki mojemu "GENIUSZOWI" udało mi się. Dobra dosyć tych przechwałek. Przechodizimy do rzeczy.

http://www.herrcot.co.kr/pcroom/regis_insert.php#) - Link do rejestracji :]
http://www.worldlingo.com/en/websites/u ... lator.html - transalator, wklejcie tam link rejestracji. Wybierzcie w koreańskiego na angielski. I powinno się jako tako przetłumaczyć, że się domyślicie.

Powodzenia !


_________________
Obrazek

**

Posty: 259
Dołączył(a): 11.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 05:49 
Cytuj  
Aigor napisał(a):
Rejestracja !!!!!!!!!!!

Otóż udało mi się rozwikłać system rejestacji. Oczywiście dzięki mojemu "GENIUSZOWI" udało mi się. Dobra dosyć tych przechwałek. Przechodizimy do rzeczy.

http://www.herrcot.co.kr/pcroom/regis_insert.php#) - Link do rejestracji :]
http://www.worldlingo.com/en/websites/u ... lator.html - transalator, wklejcie tam link rejestracji. Wybierzcie w koreańskiego na angielski. I powinno się jako tako przetłumaczyć, że się domyślicie.

Powodzenia !


Tak też wczoraj robiłem przez około 1h i nic. Ciągle jakiś błąd ale napisany po koreańsku :(( I nie mogłem sie zalogować. Jeśli komuś sie udało to czy mi też by założyłą ta osoba?? podam wszystkie dane itp. Pozdro.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.