mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 01:41 
 
Cytuj:
Ceny te zostaly zwiekszone z powodu niechlujstwa Kowali ktorzy za bezcen sprzedawali swoje wyroby lub je dawali za darmo.
Teraz zbroja Expowa bedzie bardzo ..... ale to bardzo trudna do wyrobienia wiec Kowale pomyslcie zanim bedziecie je sprzedawac za bezcen
Ps. mam pytanko kto chcialby zginac od ostrza wlasnego wyrobu ?
Ja napewno nie wiec zacznijcie myslec nad tym .....




Po pierwsze sie przywitam bo to moj pierwszy post na grupe (jak cos spapralem to sie nie smiac :smile:)Zreszta patrzac na ten cennik sam zastanawiam sie nad kowalstwem :smile:)))) Przeciez jak komus sprzedasz zbroje za ludzka cene albo dasz jakis slabszy egzemplarz w prezencie to jedyne co mozesz zyskac to sympatia.Co za debil zabil by takiego kowala??Dla przykladu gildia do ktorej naleze zawiazala sie wlasnie w taki sposob.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 01:42 
 
[quote]
2002-01-17 16:57, [mayDay] napisał:
hmmmm jezeli tak uwazacie ... to zle
Zapytam jeszcze raz kto chce zginac od broni wlasnego wyrobu ???/

:smile:))))))

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 01:51 
 
ja tam zwyklem za nic nie placic i dostawac wszystko za darmo... i to sie sprawdza dobrze w przypadku sprawnie funkcjonujacej gildii oczywiscie by to dzialalo ja tez daje wszystko co sam robie na rzecz gildii

takze jak komus zbrzydnie placenie za komplety tych chorych sum, to zapraszam do naszej gildii, gdzie za to co sam robi i czym sie rpzydaje gildii otrzyma wszystko calkowicie za darmo, ewentualnie w przypadku naduzycia bedzie musial sam sobie nakopac rudy albo kupic sztabki
zeby nie bylo za latwo to gildia stawia nade wszystko honor wiec nie ma w niej co szukac miejsca nikt kto NAWET RAZ splamil sie okradnieciem kogos lub cudzych zwlok (oczywiscie oprocz zwlok czlonka druzyny by mu oddac rzeczy pozniej).

Filie Bractwa Morza na shardzie Dark Zone uwazam za otwarta.

[Paladyn Morza] Soulless, Mistrz Bractwa Morza

Nie odkryles niczego nowego w zasadzie dzialania gildii :smile:)Ludzie sa z natury egoistyczni i nie podoba sie im ze ktos moze pracowac na wspolne dobro a przeciez w zyciu zawsze jest tak ze samotnej jednostce jest trudniej.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: LICHU dnia 2002-01-21 03:16 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: LICHU dnia 2002-01-21 03:17 ]</font>

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 01:58 
 
ooo o to wlasnie chodzi
albo gildia gdzie odpracowujesz to co dostajesz swoimi czynami,
albo rozsadne ceny kowali... tinkerow i innych zawodow wiazanych...
jakby to napisac... po pewnym czasie ludzie skoncza wychodzenie z miasta na pale, o przestanie im sie to finansowo oplacac... jak straca raz czy 2 zbroje.. naucza sie szacunku dla smierci i dla golda...
a gildie wreszcie zrozumieja jaka jest ich idea...
Soull... gratuluje.. i dziekuje
Gadget




A Slayersi to niby na jakich zasadach dzilaja od poczatku swojego istnienia? :smile:) I znalezli sie tacy co mieli nam za zle ze dzialamy za darmo co zostawie bez komentarza :smile: Jestem uzalezniony od Ultimy ale nie rozumiem po co ten dziki kapitalizm i pogon za kasa :smile:) Przeciez to gra i dzieki niej mozna sie od tego oderwac .

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: LICHU dnia 2002-01-21 03:25 ]</font>

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 02:01 
 
Z pewnego zrodla wiem ze nawet majac mistrza w skilach walki strach wyjsc do lasu :wink:)))


Posty: 6
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 12:35 
 
Lichu jestes trzecia osoba ktora mnie poparla :)))))))))) dzieki misq


_________________
yyyyy


Posty: 19
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 16:38 
 
Ciezko mi mowic ale zmieniam zdanie co do nie ktorych rzeczy z ostatniego posta<zrobilem nowego expa i jest zaje...>moj wczesniejszy post byl za szybko napisany
do cennika dodajdzie ceny metali takich jak agapit czy piryt lub podajcie w jakiej klasie cenowej sie one znajduja

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 04:04 
 
Powiem tak: w tej chwili okolo 70% ludzi jest kowalami, a co niektorzy chca by bylo 100%. Wtedy cennik nie bedzie potrzebny bo wszyscy beda sobie robic zbroje sami.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 07:55 
 
kocham ludzi przedstawiajacych takie wylicenia :smile:
wiec hmn wojownicy magowie i reszta to 30%?
wow... jestem pod wrazeniem wyliczen.
przy okazji...
niedlogo, o ile wyjdzie co ma wyjsc... to moze soe cos zmieni z tym
Gadget

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 10:33 
 
Gadget hehehehe zrobcie mniej rudy po prostu... i to kazdej :wink: Wtedy kowale sami podniosa ceny albo pojda sobie na inne zawody... - hihihihi u nas nawet zlodzieje sie plenia... i mamy jednego zebraka, ostatnio co prawda zaczal sie chyba przerzucac na inna profesje... ale jakis czas zawziecie chodzil i dostawal od npc'ow "drobne".


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 13:11 
 
heh.. zeby wyqc expa 3eba sie postarac.. i to bardzi.. czesc osob zrezygnuje z kowalstwa.. a co do zebractwa.. ostatnio jeden taki zebral pod bankiem.. w zbroi exp z royala
prawda Mipool? :razz: :razz: :razz:
Gadget

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 15:39 
 
Cytuj:
2002-01-23 10:33, Szerszen napisał:
Gadget hehehehe zrobcie mniej rudy po prostu... i to kazdej :wink: Wtedy kowale sami podniosa ceny albo pojda sobie na inne zawody... - hihihihi u nas nawet zlodzieje sie plenia... i mamy jednego zebraka, ostatnio co prawda zaczal sie chyba przerzucac na inna profesje... ale jakis czas zawziecie chodzil i dostawal od npc'ow "drobne".



Szerszeń ty wredna istoto nie dawaj takich pomyslow:).Liczba kowali i tak sie zminiejszy zostana tylko ci z anielska cierpliwoscia :smile: poniewaz zeby wykuc komplet exp z shadow trzeba okolo 12k sztabek :smile:Boje sie tylko ze nikt juz nie bedzie chcial sprzedawac expow bo sie zaczna do nich za bardzo przywiazywac :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 21:35 
 
hehehehe ROTFL zebrak w plycie... nono... to rozumiem dla ochrony przed psami? :wink:

Lichu, znasz mnie... ja jestem bestia zadziorna i ze skolonnosciami sado-masochistycznymi - czyli uwielbiam meczyc graczy i sam sobie znajduje kogos kto mnie meczy :wink:

A Gadgetowi pomagam jak umiem, on nam tez pomaga na naszym forum hihihihi


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 02:57 
 
spisek :smile:


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 01:09 
 
Cytuj:
2002-01-23 13:11, Gadget napisał:
heh.. zeby wyqc expa 3eba sie postarac.. i to bardzi.. czesc osob zrezygnuje z kowalstwa.. a co do zebractwa.. ostatnio jeden taki zebral pod bankiem.. w zbroi exp z royala
prawda Mipool? :razz: :razz: :razz:
Gadget

Ja zebralem???jak sie tu nie wqrwic jak po raz 4 ubila mie jakas krita i jonkła caly komplet?czemu tylko ja jeste The Chosen ONE?inni po 4 razy gineli i ani black wisp nie jonknol a u mie siup i po sprzecie.w taki oto sposub poszlo sie jumac 7000 rudy(gold silver,shadow i blood).a co do zebrania to nie bylo zebranietylko smucilem sie,wiec pomoc nadeszla szybko bo nikt nie lubi jak Mipool sie smuci :razz: :razz:
Brakuje tylko mi jakis questuf cotygodniowych (nawet indywidualnych) bo jakos na cmentarz mi sie juz nie chce lazic :grin:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 02:06 
 
brak Ci questow?
odstosunkuj sie...
siedzi taki w gospodzie i makruje anatomie.
wcielam sie w barda bo na przeleczy trwa quest i dostaja w dupe
gadam gadam
a ten ciolek odpowiada ze ma to w dupie, on wczoraj 2 komplety z plyty stracil nigdzie nie idzie o!
pfff
:razz:
Gadget

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 02:37 
 
z tego co czytam to ceny EXP kiedys byly nizsze i latwiej robilo sie EXPy

Teraz wiem ze o EXP bardzo tu trudno.
Ustalanie odgorne cen nie ma sensu, ale i tak beda sie tutaj ksztaltowac na wysokim poziomie.
I to mi sie bardzo podoba.
To jest naprawde jedyny serw gdzie sa zachowane zrowe proporcje pomiedzy cena zajebistej zbroi, a chaty (zbroja drozsza)

Na CL, akurat to bylo bez sensu
Jeden maly domek to bylo 5-8 kompletów EXP z royalu


Tutaj DZ ma moim zdaniem najlepsze proporcje ze wszystkich shardow!
_________________
Migalart - Kowal Morza
from CLSE and don't forget about it!!!

Galerie fantasy - http://republika.pl/migalart

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Migalart dnia 2002-01-27 02:39 ]</font>

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 03:16 
 
holera.. zaczerwienilem sie :smile:
nieskromnie dodam iz moim pomyslem to jest :razz:
i nie tylko to :razz: :razz: :razz:
a myslisz ze dlaczego tak na mnie klna? :smile:
Gadget

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 19:39 
 
No tak....

tylko dzisiaj padla propozycja pewnych zmian w gornictie utrudniajaca mozliwosc kopania

TZN: powyzej obciazenia = 4,5 x sila gornik otrzymuje obrazenia, gdy kopie rude.

Wszystko bylo by dobrze, gdyby nie to ze teraz trzeba naprawde duze ilosci rudy kopac.
A z takim limitem bedzie ciezko.
moze to jeszcze da sie zmienic?


_________________
Obrazek

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 19:46 
 
zmienic mozna wszystko, ale moim zdaniem do tego jest pack lama i pack horse...
ale ja tam sie nie znam...
moze Ty jako kowal jestes tak pakerny ze nosisz na barach 5 ton :}
ale ja biedny informatyk ledwo worek z kartoflami nosze :razz:
Gadget

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.