mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 13:22 
 
...gdy walczyliście na koniu, w zawierusze bitewnej niechcący zejść z niego i go zaatakować. Mi wiele razy, bo taka operacjato dwa kliknięcia- czesto to się zdarza gdy chce otworzyc na koniu "paperdoll". W każdym razie przy takiej czynności, nawet jesli stoje daleko od miasta, teleportuje się na mnie straznik i zabija. To bez sensu- raz, że kon to moja własnośc, a nie sądze by w UO działało "animals", dwa że łatwo się pomylić, trzy, że straznik atakuje mnie daleko od miasta-ostatnio zabil mnie w ten sposób w wąwazie ludozercow, a ogre lord nie dal mi odzyskac rzeczy. Rozwiazaniem tej wkurzajcej sytuacji byloby nie dawanie crima za bicie swojego zwierzaka. Wtedy straznik by sie nie pojawial.

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 13:28 
 
Otwieraj kombinacja Klawiszy alt + p.
Pozatym fakt mnie pare razy tez Straznik zabil jak bylem poza miastem choc z innego powodu :razz:


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 13:31 
 
Dla tego w wiekszosci spraw zwiazanych z UO bardzo ualtwiaja gre skroty klawiszowe. papedoll to domyslnie ALT+P i wtedy podczas walki ze spokojem klikasz sobie myszka na wrogow tudziez gdzies indziej a elemnty gry odpalasz sobie bindami. Rownierz porobione bindy na odpowiednie czary to polowa skukcesu dla dobrego maga a nie klikanie na ikonki wyjete ze spellbooka. :smile:

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 13:32 
 
No fakt, makro do paperdolla mofe zrobić, ale to nie rozwiąże całego problemu- czesto nie trafiam myszką w stwora, tylko w swojego konia, i taki głupi buc mnie zabija. Wczoraj mnie to bardzo wkurwilo, bo stracilem dobytek z wyprawy (sporo magicznych zbroi, kasa, regi).
Bicie swojego konia (onaniści bez skojarzeń :smile: ) nie powinno być karane.

_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-22 13:33 ]</font>

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 13:47 
 
Kurde czlowieku nigdy sie nie celuje myszka w potwora/gracza. Bierzesz najezdzasz myszka na stworka/gracza i wyciagasz jego pasek zycia z xywka i na to klikasz. Pasek w czasie walki se sciagasz na dol ekranu i tam klikasz i jest ok. Wiedy nie masz sznas zeby kliknac na swojego konia. Od ilu ty czasu grasz zeby takich podstaw nie wiedziec.

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 13:50 
 
Dodam jeszcze ze kazde uzycie czaru jak masz celownik takze sie klika na ten pasek. Stworek/gracz se moze biegac na okolo ciebie, ty mozesz uciekac ale pasek zwsze masz w jednym miejscu i tam klikasz. Nie wyobrazam sobie maga ktory przy uzyciu czaru mialby gonic celownikiem sa uciekajacym stworkiem/graczem.


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 14:37 
 
Ja nie gram magiem, ale do prostszych czarów używałem "last target". Ale skoro mówisz ,że pasek lepszy... zobacze.
A wszystkie defaultowe makra pokasowałem, i zrobiłem swoje. Pod alt+p mam co innego.
_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-22 14:40 ]</font>

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 15:20 
 
Nie wiem kim grasz wiec dalem ogolnie przyklady a ten z magiem jest najbardziej obrazowy. Oczywiscie ze last target jest dobry ale pierwszy strzal czeba oddac normalnie a tu juz czasami trudno ucelowac w biegajacego kogos. Wiec sprawdz se ten pasek, moge sie zalozyc ze na bank ci sie spodoba. :smile:

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 16:00 
 
Ano podoba. Dzieki.

A jeszcze anegdota- całe dwa miesiace na Cl grałem W OGÓLE nie uzywając makrosów, w ogole w opcjach nie grzebałem. Nawet kopałem i łowilem myszką... heh. Dopiero potem wyczaiłem, ze nie musze się męczyć, tylko moge zrobic "last object + last target". Tak to jest na RPG shardach, mozna grac i grac dlugo, a człowiek nic o UO nie wie.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 16:19 
 
A jaka przyjemnosc z gry jak zamiast mordowac myszke i wymieniac mozna spokojnie sie pobawic :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 16:40 
 
ja znam goscia, ktory pol roku z UO gral i nie wiedzial, ze mozna statystyki wyciagac :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.