mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 02:01 
 
A wiec pozwolilem zalozyc sobie taki topic gdyz...
Od niedawna gram na SC (gralem takze duzo na CL) i tak sobie chodze po roznych miastach, gownie po Britt. Ogolnie musze stwierdzic ze nie gra tu az tyle osob naraz jak to jest na CL. Ale przez ten czas pewne twarze sie przewijaja czesciej i tak sie zaczalem zastanawiac kto na SC jest najpopularniejszy. Znaczy jaka postac jest najpopularniejsza o ktorej duzo slychac, o ktorej duzo sie mowi, ktora swoimi pozytywnymi lub negatywnymi uczynkami zapracowala soebie na to. Dla przykladu podam tu CL na ktorym gralem, ze tam najpopularniejszym PK byl Maldorf, West a np. zlodziejem Trigem, albo graczem ktory otworzyl bodajrze pierwsza knajpe jest Tadeus, itp. itd.
A wiec zrobcie taki maly ranking popularnosci, kto najbardziej lubiany a kto nie itp.
Moze to nie jest trafiony temat ale tak mi sie jakos wymyslilo a moze kto wie zrobi sie z tego ciekawy topic.

Pozdrawiam i zapraszam do glosowania.


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 07:17 
 
No topic nie szczegolnie trafiony... ale jesli juz to stawiam na Zah Yec'a :grin:

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 10:13 
 
Najlepszym alchemikiem jest Scorpio. :smile:
Najladniejsza kobieta jest...... hm (tu sie nie wypowiem). Ze zlodziei najbardziej nie lubie Nasury. a LITH TO NAJ NAJ...... ZE WSZYSTKICH LUDKOW. :smile:)) No tyle co chcialem powiedziec.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 10:16 
 
Aha i najbardziej przestrzegajaca prawa, honoru, etyki rycerskiej, itd itd jest Anessa......

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 10:20 
 
Najczesciej w swoich wedrowkach po swiecie trafiam... kurka wodna na Anesse... :wink: To cos znaczy.... hihihihi


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 11:11 
 
Cytuj:
2002-01-23 10:20, Szerszen napisał:
Najczesciej w swoich wedrowkach po swiecie trafiam... kurka wodna na Anesse... :wink: To cos znaczy.... hihihihi


Bo jak ja sie szfendam to ciebie nie ma :grin:
A bylem juz prawie wszedzie :razz:

A ja stawiam na Raistlina jako najlepszego maga :razz: obecnie na SC - tylko szkoda ze kroczy mroczna sciezka. Niwatpliwie Taunis jest jedna z bardziej znanych osob i jednym z najlepszych wojownikow. Aplegatt chyba najlepszy obecnie w swoim fachu *cenzura* :grin: bo zdaje sie ze jedyny - chyba ze ja sie przekonam jednak do tej profesji wtedy bedzie nas dwoch - ale dla mnie to jeszcze dluga droga. Zajec chyba najlepszy tinker jakiego znam tylko szkoda ze nie cche rozbic kegow :grin:

No i oczywiscie caly zespół GM nadzorujacy nasza zabawe i poczynania i spieszacy z pomoca jak moga ;D - sa da best ze im sie chce jeszcze pomimo tylu innych zajec :grin:

Taa juz sam nie wiem ... zaraz mnie nazwa wazelina :sad: ide sie powiesic

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-23 11:20 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-23 11:25 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 11:16 
 
Buuu 21stCentury... musi wrocic, bo nie pamietaja juz wujka :]

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 12:31 
 
Scorpio- dziwnym trafem wielu panów, których wymieniłes, to PKeje: Raistlin, Taunis, Profian. Dziwny to swiat, w którym mordercy sa najpopularniejszymi osobami. Jesli tak ma byc, to może ja tez pójde na cm, skosze kilku leszczy (początkujących morderców jakich tam wiele),może też mnie będą pamiętali i wysławiali me imię. Niekiepska to droga do sławy, gdzie morderca otoczony czcia i szacunkiem przechadza się dumnie koło miasta, a uczciwi ludzie boja się nosa z miasta wychylić.
Rozumiem że gra niewiele ludzi, ale nie ma żadnej dobrej postaci, która byłaby znana w tym świecie? Jesli nie, to może od razu osrac cały shard i zamienić go na arenę PvP, będzie chociaż bez żadnych złudzeń...
Chociaz jest chyba rzeczona już Anessa. Ale spotkałem ja do tej pory tylko raz, pomagając jej w polowaniu na pewnego złodziejaszka.
Nie wiem co trzeba zrobic, aby zachęcić ludzi do tworzenia dobrych, a przynajmniej praworzadnych, sensownie złych postaci? Na prawde nie wiem.

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 13:57 
 
Jako najlepszego Maga dam Raistlina i kumpla z uo oczywisice ;}}} po Raistlinie najlepszym Magiem jest Profian z tego co wiem
Jako najlepszego PK tutaj bym musial sie zastanowic Taunis(?) Ale on juz chyba nie jest PK pozniej Gunaf najlepszy Alchemik to wiadomo zreszta chyba jedyny...Najlepszym wojem Xiver i Taunis, Gunaf duzo ich
GM'ow to ja wszystkich lubie wszyscy sa najlepsi sa przystojni mili uprzejmi :DDD(Ladnie to tak lukrowac ? :DDDDD :P)
Jako najwiekszego Zlodzieja i najlepszego dam Nasure (Potrafi kazdego podkur...)
Jesli chodzi o osobe ktora tworzy klimat itp itd to chyba niema teraz takiej...choc moze Gildia Orkow oni sa b.klimatyczni :D
No i oczywiscie sa teraz dwie najlepsze Gildie najsilniejsze Ork, i Dark Lotus :D
Cos tam cos tam cos tam jeszcze pozniej cos tam cos tam cos tam dopisze :D


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 13:59 
 
Ano fakt Anessa jest jedna z uczciwszych osob i sie z tym zgodze...pamietam jak kiedys bila pewnego PK :}


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 14:17 
 
Mastyl --> Oj ja juz dawno nikogo nie zabilem...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 15:57 
 
Cytuj:
2002-01-23 12:31, Mastyl napisał:
Scorpio- dziwnym trafem wielu panów, których wymieniłes, to PKeje: Raistlin, Taunis, Profian. Dziwny to swiat, w którym mordercy sa najpopularniejszymi osobami. Jesli tak ma byc, to może ja tez pójde na cm, skosze kilku leszczy (początkujących morderców jakich tam wiele),może też mnie będą pamiętali i wysławiali me imię. Niekiepska to droga do sławy, gdzie morderca otoczony czcia i szacunkiem przechadza się dumnie koło miasta, a uczciwi ludzie boja się nosa z miasta wychylić.
Rozumiem że gra niewiele ludzi, ale nie ma żadnej dobrej postaci, która byłaby znana w tym świecie? Jesli nie, to może od razu osrac cały shard i zamienić go na arenę PvP, będzie chociaż bez żadnych złudzeń...
Chociaz jest chyba rzeczona już Anessa. Ale spotkałem ja do tej pory tylko raz, pomagając jej w polowaniu na pewnego złodziejaszka.
Nie wiem co trzeba zrobic, aby zachęcić ludzi do tworzenia dobrych, a przynajmniej praworzadnych, sensownie złych postaci? Na prawde nie wiem.



Zeby daleko nie szukac Mastyl powiem ci tylko tyle ze jak dotad to z mojej reki zginely chyba trzy osoby - zlodzei dwoch i jeden looter - a innych nie zabijam i nie lotuje ani nie kradne - to tyle jesli chodzi o wzory postepowania - bo jak dotad to nie widzialem zeby np Raistlin zabral koszule z ciala zabitego przez siebie Pleyera a widzialem wielu porzadnych ktorzy nie zostawili nic bo mieli okazej zarobic kilka (doslownie)gp a nie sa PK i nie poluja na innych. Natomiast wielokrotnie spotkalem sie z chamstwem, bezczelnoscia i brakiem jakichkolwiek zasad u tych "niebieskich" i jedyne co powstrzymywalo moja reke od zabicia takiego to wyzuty sumienia i szacunek dla zycia. A gwoli wyjasnienia ja sam kilka razy zostalem zabity i zlootowany przez PK na innym serwie ale jednak i nie nosze urazy zbytnio do tych graczy tylko mam nadzieje ich kiedys spotkac kiedy bede w stanie sie zrewanzowac - a tu ns SC to mialem pretensje tylko raz i to nie ze wzgledu na sam fakt zabicia mnie ale na fakt ze bylem NB i dodatkowo zajety czytaniem ksiegi - wiec nie zauwazylem smierci zblizajacej sie szybkim tempem na koniu.
A ludziom ktozy zajmuja sie PK nalezy sie cos bo bycie czerwonym nie jest ani latwe ani mile - notabene dlaczego jesli ktos sie boi zginac chodzi w miejsca gdzie sa PK - PK nie wejdzie do miasta - bo zabije go straz - do niego trzeba wyjsc- a jest wiele miejsc gdzie nie ma PK a sa stforki ktore dobrze placa.
A inna sprawa jak lich sie uwolni z krypty to na CM zsostaja tylko praktycznie PK - i oni sobie radza z lichem.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-23 15:59 ]</font>

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 20:36 
 
To dodam ze najlepszym kowalem jest Erol, np to on pierwszy wykul cos ze srebra :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.