mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 16:12 
Cytuj  
WITAM
to mój piewszy post. Mam pytanie. Podajcie mi jakiegoś mmo w którym jest rozwinięte produkowanie broni, budowa domów, itp. itd. Oczywiście darmowego istnieje taki!?

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 16:21 
Cytuj  
UO na freeshardach.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 16:35 
Cytuj  
he, zapomniałem dopisać oprócz uo... bo wszyscy mówią ,że uo takie troche kiepskie... jest :cry:

a... jak chce ściągnoąć gre to che w nią grać:P mam za wolne łącze (i ograniczenie 7gb) ażeby ściągać co popdanie.

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 17:03 
Cytuj  
--deleted---

aby zychoo się nie wkurzył...


Ostatnio edytowano 8 cze 2005, 08:12 przez ciocia eusta, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 17:06 
Cytuj  
W Runescape tez jest crafting, w WURM tez widziałem narzędzia, tylko ze nie rozumiem tej gry, nic innego chyba za free nie znajdziesz.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Ostatnio edytowano 8 cze 2005, 07:55 przez khoga, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 17:12 
Cytuj  
już znalazłem :P biore ultime na servie moongate... Ja niemuwie ,że ma słabą grafie tylko...

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 18:54 
Cytuj  
Moze lepiej naucz sie mowic a potem zaczni grac :)
Cytuj:
niemuwie
nie mowie bo wymiana na mowa i nie z czasownikiem piszemy osobno :P

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:02 
Cytuj  
niektórzy nie powinny dostać komputera na gwiazdkę tylko podręcznik do gramatyki ... krew mnie zalewa.... czy tak cięzko dwa zdania napisać bezbłędnie?

to był skrajny offtop ale nie mogłem się oprzeć :wink:


Valed ja ci polecam Runescape i tibie , w UO szybko sie zniechęcisz szczegolnie na MG ... dużo redów jest......
a tibia i Runescape są proste i przyjemne ... w tibi raczej craftingu nie ma.... no tylko tam chlebek i rybki ale to pic nie crafting.....

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:21 
Cytuj  
UO jest ogolem rzecz biorac najlepsze, ale bardziej wymagajace niz inne koreanskie sieczki. Niestety nie wystarczy ruszyc nieprzygotowanym na pit i siec przez dwie cale minuty aby osiagnac lv - nie ta gra.
Domki w UO mozna budowac piekne.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:57 
Cytuj  
valed napisał(a):
WITAM
to mój piewszy post. Mam pytanie. Podajcie mi jakiegoś mmo w którym jest rozwinięte produkowanie broni, budowa domów, itp. itd. Oczywiście darmowego istnieje taki!?

W settlersow zagraj :P


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 20:37 
Cytuj  
Cytuj:
Podajcie mi jakiegoś mmo w którym jest rozwinięte produkowanie broni, budowa domów, itp. itd. Oczywiście darmowego istnieje taki!?


http://www.ogame.pl

tak rozwinięte produkowanie broni że nie doszedlem jeszcze do najlepszych statków

domy a nawet ogromne fabryki są budowane

Jest darmowy


Ostatnio edytowano 8 cze 2005, 08:14 przez ciocia eusta, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 21:56 
Cytuj  
Panowie. Skad w was tyle agresji. Nie rozumiem dziwnej tendencji tego forum, ktora sprawia, ze kazde nowa osoba i kazdy nowy temat zostaje zalany seria OT zupelnie nie zwiazanych z tematem. Jesli nie masz do dodania nic konstruktywnego to lepiej wylacz "kąpa" i idz na spacer, a nie baw sie w moralizatora. Od tego ja tu jestem i bede tepil takie zachowania.


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 07:54 
Cytuj  
Prawie każda wypowiedź w tym temacie zawierała odpowiedź na pytanie. Kazdy podał propozycję, niektórzy poparli innych i OT aż tak nie było :cry: .

Zeby dalej nie było OT: w Rubies of Eventide tez jest crafting afair, do tego gra ma nienajgorszą grafikę.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 08:03 
Cytuj  
Na 6 postow, 3 OT. 50% to za duzo jak dla mnie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 09:02 
Cytuj  
co do budowy domku w Wurum to jest taki maly przydatny kalkulator:
http://www.vxart.de/wurmonline/index.js ... l#original
cala ide kraftu to klikac prawym na materiale w inwentory-> create item, troche smiesznie to wyglada jak sie ma kilka zwalonych drzew w kieszeni :D
np: log -->kindling wyglada tak:
http://www.wurmonline.com/wiki/index.php/Woodcutting


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 10:50 
Cytuj  
Ja dodam od siebie, bo temat rowniez mnie interesowal - domy stawiac i rozbudowywac mozna takze w grze Dark Age of Camelot ( ale nie projwektujemy juz niestety). W Everquescie 2 mozemy meblowac wlasny pokoj, podobnie w Anarchy Online. W Lineage 2 mozna zdobyc zamek na wlasnosc - ponoc ;-)

Ale zadna gra nawet w polowie nie daje tyle mozliwosci budownictwa co Ultima.

I dziwi mnie gadanie, ze niby UO slaba jest, w wykonaniu ludzi ktoryz graj w takie rzeczy jak Dragon Raja albo DarkEden. Uo jest od tych gier i ladniejsza i madrzejsza. Na kliencie 2D.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 16:15 
Cytuj  
Zychoo nie dziw sie, a w ogole to ja jestem w szoku ze nikt kolesiowi nie napisal tekstow w stylu przeczytaj to lub tamto uzyj search znajdz se cos w gogle albo nie zwyzywal od zlodzieji bo gra na free shardach. Po prostu bomba ze ktos mu odpowiedzial co i jak :)

ja dodam od siebie Lineage 2 (znajdziesz tu w dziale darmowe topic z serverami darmowymi l2) domkow wprawdzie nie ma, mozesz za to zalozyc wlasny klan i miec clan hall wtedy mozesz go przyozdabiac ulepszac etc. :)
Za to crafting jest rozbudowany i to bardzo.[/url]


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 17:10 
Cytuj  
Bez OT to te forum będzie martwe i taka jest prawda
a pobudować sobie możesz w Tales of desert 2 czy jakos tak nie pamietam :F jak gralem bylo jeszcze darmowe, teraz nie dam glowy


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 17:52 
Cytuj  
A Tale in the Desert 2 jest jush platne ale mozna pograc w TRIALA
Co do samej gry to gra sie bardzo fajnie =) Egipskie klimaty


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 20:07 
Cytuj  
Wow... nieźle sie topic rozwinął.
Dziękuje ,że potrktowaliście mnie poważnie :D
A więc grałem w Wurms Online (czy jakoś tak) i takie jakieś... dziwne....
Grałem w Tale in destert (czy cuś) ale trial to 24h :(
A więć pozostaje mi ultima bo tam można podobno (wy tak mówicie) wypaśnie domki budować.
A ten temat sie przydać może, gdyby ktoś mmorpg szukał co jest rozbudowany crafting itp... bo ja sie nieźle naszukałem ale wreście znalazłem... A... przy okazji moge polecić świetny serverek do world of warcraft www.caveofdestiny.prv.pl (sory za offtopic)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.