mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 10:25 
 
Dobra mam jak to sie mowi dosc, narzekania ze sie nie pojawiamy - wczoraj zrobilem rundke po swiecie (dwoch panow makrownikow biernych sie o tym przekonalo hihihihi) ze zgloszeniami.

Podpis No1.

Nie znalazlem ani jednego aktywnego czlowieka co cos zglaszal, coz wasz pech ale kazdemu zostawilem scrolla GM'ticket ze bylem - i bede zostawial jako tzw podpis...
Tym bardizej ze:
Jak zglaszacie page, to nie konczy sie na np. bug report, tylko jest miejsce na opisanie tego buga... - prosze wypelniajcie to.

Podpis No2

No ten to niektorzy znaja dobrze... jest to podpis gdy dopadne na biernym makrowaniu - czytaj - nie odpowiesz na moje powitanie.
Konsekwencje:
a) kill
b) kill z kasacja lezacego ciala i ekwipunku
c) kill z kasacja ciala i ekwipunku oraz przejrzeniem skrzynki bankowej i pseudoloswym przeczyszczeniem.
d) w zwiazku z wczorajszym zdarzeniem - jesli dorwe makrownikow w domku, to w drodze specjalnej nagrody i przylywu diabolicznego humoru mozliwa jest kasacja domku.

=============================
Evil GM is back.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 11:28 
 
Cytuj:
2002-01-23 10:25, Szerszen napisał:
Dobra mam jak to sie mowi dosc, narzekania ze sie nie pojawiamy - wczoraj zrobilem rundke po swiecie (dwoch panow makrownikow biernych sie o tym przekonalo hihihihi) ze zgloszeniami.

Podpis No1.

Nie znalazlem ani jednego aktywnego czlowieka co cos zglaszal, coz wasz pech ale kazdemu zostawilem scrolla GM'ticket ze bylem - i bede zostawial jako tzw podpis...
Tym bardizej ze:
Jak zglaszacie page, to nie konczy sie na np. bug report, tylko jest miejsce na opisanie tego buga... - prosze wypelniajcie to.

Podpis No2

No ten to niektorzy znaja dobrze... jest to podpis gdy dopadne na biernym makrowaniu - czytaj - nie odpowiesz na moje powitanie.
Konsekwencje:
a) kill
b) kill z kasacja lezacego ciala i ekwipunku
c) kill z kasacja ciala i ekwipunku oraz przejrzeniem skrzynki bankowej i pseudoloswym przeczyszczeniem.
d) w zwiazku z wczorajszym zdarzeniem - jesli dorwe makrownikow w domku, to w drodze specjalnej nagrody i przylywu diabolicznego humoru mozliwa jest kasacja domku.

=============================
Evil GM is back.


Szerszen a jak ktos wyjdzie na 10 minut na papierosa albo do wc to tez kill ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 11:51 
 
Makro.... say.... ide na faje, bede za 5 minut... albo, ide na srocz, bede za 10 minut. Jesli nie ma Ciebie dluzej niz 10 minut, to co za problem sie wylogowac.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 12:18 
 
Szerszen, a masz jako Gm narzędzia służące do namierzania ludzi? Albo czy umiesz wykrywac niewidzailnych?


Posty: 23
Dołączył(a): 30.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 12:24 
 
Cytuj:
2002-01-23 12:18, Mastyl napisał:
Szerszen, a masz jako Gm narzędzia służące do namierzania ludzi? Albo czy umiesz wykrywac niewidzailnych?


Oczywiscie. On moze wszysto. W koncu on stworzyl ten swiat :razz:

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 12:28 
 
Pamietajcie GM moze wszystko :sad:
Taki widzi wszystko i moze wszystko ze wszystkimi zrobic.
A ostatnio z ciekawosci wpisalem komende 'kill i mie sie pojawil napis "access denied" :grin: szkoda.


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 13:17 
 
A już myślałem, że taki ze mnie spryciarz, i jak sie ukryje (za pomocą hidingu) gdzies na odludziu, gdzie gm z kulawą noga nie zagląda,i bede sobie tam makrował, to mnie nic złego nie spotka :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 13:42 
 
Gwoli wyjasnienia, my widzimy postacie waszych duszkow nawet po tym jak sie wylogujecie... there is no place you can hide :]

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 13:47 
 
Czyli jesli siedze w domku, nic nie robie ( nie makruje rowniez ) to jestem juz jako makrownik ? Bo GMowie moga bez problemu sprawdzic czy dane postaci zmieniaja sie skille, zawartosc plecaka.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 13:51 
 
Szerszen --> You're realy evil... :grin:

A tak na serio to z kontem bankowym to przegiecie IMHO...

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 14:18 
 
A jesli ktos bedzie makrowal u Healera ? ;]
Zostanie przeniesiony gdzies ? :}


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 15:49 
 
wlasnei takie pytanie, czy zanim wezmiecie killa, to sprawdzacie czy ta osoba cos robi?!? Bo jak np ide na kawe i nie klade kamienia na klawiaturze to po co mam sie wylogowywac??? Po porstu najepirw sprawdzie czy np skill rosnie a potem kill, oki?? Czy jakos mozna sie zabnezpieczyc przed nieslusznym zabijaniem??? BO jak ktos makruje to bic az do upadelgo :grin:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 15:51 
 
Cytuj:
2002-01-23 13:47, Zajec napisał:
Czyli jesli siedze w domku, nic nie robie ( nie makruje rowniez ) to jestem juz jako makrownik ? Bo GMowie moga bez problemu sprawdzic czy dane postaci zmieniaja sie skille, zawartosc plecaka.


A po co chcesz siedziec i nic nie robic? Wyloguj. Chodzi o to, że ktoś do ciebie mówi, a ty nie reagujesz. Ja jak makruje, to siedze jednak przy kompie, i odpowiadam na pytania.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 15:55 
 
A w ogole to znalazłem Szerszeniu twój ticket, w związku ze zgłoszeniem buga, tylko ze ja to zgłaszałem kilka godzin wczesniej- mam nie wychodzic z gry, i czekac na GM?
Zresztą wychodzi na to, że sama twoja obecność leczy wszelkie przypadlości, bo nie znalazłeś mnie, a jednak mam poprawiony bug ktory zglosiłem- profesja na paperdollu wyświetla się już prawidłowo :wink:

_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-23 15:55 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 16:38 
 
Cytuj:
2002-01-23 13:51, Taunis napisał:
Szerszen --> You're realy evil... :grin:

A tak na serio to z kontem bankowym to przegiecie IMHO...


Taunis ale punkt trzeci jest punktem dla tych, ktorych zapamietam jako notorious... hihihihi

Cytuj:
A jesli ktos bedzie makrowal u Healera ? ;]
Zostanie przeniesiony gdzies ? :}


Sa prostsze metody... murdererow healer nie wskrzesza... pozatym drobne tele na danej postaci nie jest problemem. - Wystarczy poza domek healera.

Cytuj:
wlasnei takie pytanie, czy zanim wezmiecie killa, to sprawdzacie czy ta osoba cos robi?!? Bo jak np ide na kawe i nie
klade kamienia na klawiaturze to po co mam sie wylogowywac??? Po porstu najepirw sprawdzie czy np skill rosnie a potem
kill, oki?? Czy jakos mozna sie zabnezpieczyc przed nieslusznym zabijaniem??? BO jak ktos makruje to bic az do upadelgo


Ja to robie tak... Pojawiam sie, mowie dzien dobry, chwile czekam - rozumiem ze mozna np przewracac strone w ksiazce aktualnie czytanej... :wink: mowie jeszcze raz dzien dobry... potem mowie puk puk, jest tam kto...

No i jak nie ma nikogo.. to znaczy ze wam sie zwiesil klient... (w tym czasie juz powinien zniknac) a jesli nie to nie ma was... i makrujecie biernie - a to forma ktorej nie lubie.

Co do bycia/niebycia gdy zglaszacie bledy - to jesli dobrze opisujecie blad/problem przy zgloszeniu - to pojawiajac sie obok was mozemy pomoc nawet jak was nie ma.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 26
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 16:43 
 
Kurcze nie mam nic w plecaku a cala noc siedziałem w smierdzących kanałach pod Britanią. Przy schodzeniu do kanałów spadlem z drabiny i wpadłem do zielonego szlamu.
Mam prośbe, nich mi ktoś jedzenie przyniesie, Jestem zaraz przy wejściu.
A.. i jeszcze mi sie wyswietla GM healer, a nawet palca nie potrafie zabandarzować.


Posty: 26
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 16:49 
 
Dzieki, juz jest okej

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 17:24 
 
i zglaszasz problem ot tak sobie w topicu poswieconym czemu innemu???? kurde opanuj sie czlowieku.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 20:26 
 
No coz, ja musialem stac bo czkealem sobie na GM'a, a makruje tlyko ev. i zawsze jestem rpzy kompie takze mi to zwisa czy bedzie sie pojawialki sprwdzal bo ne odchodze od kompa, a do WC jezlei chodzi o sprawy plynne :grin:. Zreszta IMHO powinno byc tak:
1 przylapanie - kill i lekkie przeczyszczenie plecaka z rzeczy mniej waznych
2 przylapanie - kill i cale wykasowanie plecaka i ew. trochea z banku
3 przylapanie - caly plecak, bank, kill
4 przylapanie - kill, teleport ducha na bezludna wyspe, lub ludna w balory :grin:, niech cie delikwent sam martwi jak wroci
5 przylapanie - no tu to juz nie mam pomyslow... :grin:
Moze to troche ostre ale jak sie idzie i co 2 osoba makrujse sobie nie bedac przy kompie to sdie czuje jak w jakims trillerze w roli glownej - same ufoludki nikt nic nie mowi :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 16:29 
 
Drizzit zawsze mozesz ich killnac - nie ?
A poza tym sa przypadki ze ja odchodze od kompa na dluzej niz 5 minut a postac zostaje mi w hide i nic nie makruje - bo nie umiem napisac makra na robienie miksturek :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.