mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 20:25 
Cytuj  
Moze ktos pomoc z rejestracja? Wyskakuje jakies dziwne okno po koreansku i nie wiadomo o co chodzi :(


Posty: 1
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 21:55 
Cytuj  
Chyba rozgryzlem conieco jesli chodzi o rejestracje:

1. Uzyc nalezy przegladarki K-meleon, Mozilla FF albo kompatybilnej. Nie wiem jak Netszkapa ale Opera i IE odpadaja, wywalajac bledy z javascript.
2. Konieczny bedzie translator z jezyka koreanskiego na ludzki, polecam:
http://www.worldlingo.com/en/products_services/worldlingo_translator.html
3. Aigor bardzo dokladnie rozpisal jak nalezy wypelniac podanie. Dodam taki szczegol tylko:
- pc retention possibility: koniecznie cyferki, najlepiej do pelna;
- Child blood registration 1: koniecznie cyferki;
i w tej samej linijce TRZEBA wypelnic:
- Start child blood i
- Last the child blood
ja wklepalem tam pierwsza i ostatnia cyfre z tych co wklepalem w Child blood registration 1

Poza tym w oba duze pola na samym dole jakis txt.
Mi zadzialalo.

Edt: pojawil mi sie inny problem. Wczoraj nie bylem w stanie spaczowac gry, po uruchomieniu Herrcot. probowal sciagnac Herrvor.exe, bezskutecznie. Odpaliilem dzis rano - i juz nawet przestal sie uruchamiac. Reinstalacja nic nie daje.


Posty: 9
Dołączył(a): 27.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 09:38 
Cytuj  
mam ten sam problem poajawia mi sie ekran z loadingiem tylko ze sie nie laduje :(

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 17:19 
Cytuj  
Hmmmmm, może USUŃ i zainstaluj ponownie :) I czekaj z 2 min i powinno się załączyć ssanie :) Jeszcze musiz sprawdzeanie plikow włączyć tam jest tako przyscisk od tego. I powinno chodzić.


_________________
Obrazek

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 08:18 
Cytuj  
hmmm moze ktos z was wysle mu ten plik ?:/ Ja tam nic takiego nie musialem sciagac mam Win xP moze dlatego ;p nie wiem hehe wazne ze gram :>


_________________
Obrazek


Posty: 26
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2005, 20:06 
Cytuj  
Jak ktoś jest chętny moge oddać moje konto bo dla mnie gra jest nudna :]


_________________
Auril BLM 19(hard lvling! ^^) WHM 18 RDM 11 SMN 12 WAR 14 THF 30 DRG 12 BRD 12

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2005, 11:07 
Cytuj  
Ja chce :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2005, 20:02 
Cytuj  
Wkur**a mnie ta rejestracja :evil:
Rejestruje sie tu: http://www.herrcot.co.kr/pcroom/regis_insert.php
i jest ok probuje sie zalogowac do gry i wyskakuje mi krzak zapewne z informacja ze nie ma takiego konta. Co zrobic? Login ze stronki ktora podalem nie pasuje do logina z tej stronki: http://www.herrcot.co.kr/index.php


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 15:01 
Cytuj  
nie moge sie zarejestrować !! byłbym wdzuięczny gdyby mi ktos zrobił konto !! login : Thorch password : cookie


Posty: 4
Dołączył(a): 31.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 06:55 
Cytuj  
Kto mi założy konto??? Jak znajdzie sie jakiś chętny dobroczyńca to niech napisze PW. Bóg zapłać wszystkim co mi pomogą. Bóg zapłać w naturze albo w dzieciach :]

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 08:10 
Cytuj  
aigor sie jakos regnał jego pytajcie ;p


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 20:29 
Cytuj  
Witam, to mój pierwszy post na tym znakomitym forum które czytam od dawna, szkoda że musze w nim napisać że mam ten sam problem co kolega, a mianowicie nie moge spatchowac gry - uruchamiam klienta, on sciąga jakies 10-50k bajtów i dalej lipa, staje i ani rusz :(. Mówiłeś coś o sprawdzaniu integralności plików, gdzie znajduje się ów guzik ?


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 21:53 
Cytuj  
http://www.ferentus.com/index.php
a oto wersja angielska, narazie closed beta tylko pod inną nazwą.


_________________
Obrazek

*

Posty: 88
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 11:38 
Cytuj  
właśnie ściągnołem gierke ale angielską wersje i zaczynam grać:D:D


Posty: 4
Dołączył(a): 31.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2005, 11:28 
Cytuj  
Sciagnałem ta gierke, rejestruje sie... wszystki narazie git. Przyszedl na e-mail adres aktywacyjny konta.Klikam. Pisze ze konto jest od teraz aktywne. :D Wlaczam gre.. i od razu blad " The luncher was updated. The program is initializing again. Klikam OK, a tu kolejny blad : A new luncher program can't be executed" i jak terazs klikne OK to sie juz niec nie wlacza. Co mam zrobic?? Jak ktoś wie to prosze o pomoc.
Sorry ze napisalem to w tym dziale ale w działa pomocy mało kto zaglada.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 21:51 
Cytuj  
Mam pytanie do ludzi grających w tą grę czy cała zabawa polega tylko na zabijaniu tycięcy przeciwników. Czy można np. Robić miecze albo jakieś miksturki.


_________________
http://tondruk.pl


Posty: 4
Dołączył(a): 31.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 22:48 
Cytuj  
Możesz robić miecze, łuki, zbroje itd. Z robieniem miksturek sie nie spotkałem, ale kto wie :D A tak poza tym no to już tylko chodzisz i zabijasz coraz to silniejsze potworki, ale to nie jest złe jeśli chcesz sie na czymś wyżyc a szkoda Ci rodzeństwa :D

*

Posty: 64
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 17:27 
Cytuj  
Siemka !

Dawno nie pisałem, więc tak. Grałem ostatnio w Ferentus. JEST GORSZA OD Herrcota. Grałem to tylko dlatego, że jest w angielskiej wersji. Otóż Ferentus będzie płatny. Na Herrcota nie moge sie zalogować, zapomniałem passa, a genialni koreańczycy, zrobili mi takie jaja, że gdy chcesz odzyskać hasło wszystko zrobili w ... obrazku, tzn stronka nie przetłumaczy tego, bo nie jest zapisane to jako tekst. Wiem, że pierwsze to login, drugie poczta a trzecie ? Kto wie :har: Będe próbował, bo miałem niezłą postać. Nie taka jak w podpisie, bo nie aktualizowałem go. Założe raczej drugie konto i będe grał :] Ale teraz śćiągam Lineage 2. Zobacze czy ciekawe :] Tak więc jakby co to mój nick będzie MargarYna, a mój stary to Aigor. Więc jeśli chcecie itemki lub pomocy szepnijcie do mnie na Herrcocie lub na forum. Chętnie Wam pomoge. Nie zakłądam kont, nie chce mi sie trudzić. Macie tu instrukcje, która mój qmpel z gildi zrobił http://t149.1paket.com/forum//index.php?showtopic=28724&mode=threaded


_________________
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 11:26 
Cytuj  
Jeb** Rejestracja :evil: Mam Juz Gre Sciagnietą i niemoge pograc.... wszystko wypelniam z waszymi instrukcjami tlumacze i dalej chu**a kurde jak ktos moze To niech da zdjecie wypelnionej rejestracji ! tylko bez nicku i maila


_________________
Urodziłem Sie By Grac W MmoRpG.. :)


Posty: 31
Dołączył(a): 2.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 17:37 
Cytuj  
A mi ta gra wyglada jak Ferentus, podobny system skili podobne klasy nawet grafa podobnie kwadratowa ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.