mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 02:39 
 
Miałbym prośbe do GM-ów o wyjaśnienie następujących kwestii:
1. Czy skill Poisoning ma wpływ na siłę czaru poison, tzn. jeśli bede GM Poisoner to rzuczając czar Poison będę zatruwał na poziomie Greater Poison (wydaje mi się że tak jest na OSI).
2. Co daje magowi skill Wrestling i Evaluating Intelligence.

Uprzejmie proszę o konkretne wypowiedzi ponieważ gram od niedawna na SC i nie wiem czy występują te zależności. Jeśli jest to opisane na stronach dotyczących tego serwera, prosiłbym o namiary. Z góry dziękuje.

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 03:22 
 
aha i jeszcze pytanie, gdzie można kupić Keg'a bo u żadnego vendora nie widziałem. Jak ktoś ma sprzedać to chętnie kupie.

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 08:58 
 
Nie jestem GM-em ale sprobuje odopowiedziec. :smile:
1. nie jestem pewien wiec nic nie mowie
2. wrestling dla maga to to samo co macefighting dla woja. To jest twoj skill walki. Wrestling jest po to bo na osi trzeba miec puste rece aby rzucac czary wiec potrzebny jest jakis skill do walki z pustymi rekoma. Aby mag podczas rzucania czaru mogl sie bronic przed atakiem i miec mniejsza sznase na disturba. Poniewaz jesli ktos ma GM wrestling a drugi ma np. GM macefighting to kazdy z nich ma 50% sznas ze druga strona go trafi.
A evaluating inteligence to taka jakby sila przebicia, czyli im wyzszy tym twoje czary mocniejsze i wieksza szansa na to ze uda sie przebic przez resist na czary przeciwnika.
Ale na SC to nie potrzebne bo zauwazylem ze mozna czarowac ze staffem w rece wiec lepiej wytrenowc macefighting bo przy okazji czarow mozna jeszce niezle w leb pierdalnac tym kijem.
Mam nadzieje ze na 2pyt. zaspokoilem twa ciekawosc.

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 10:28 
 
O tak, dziękuje za wyczerpującą wypowiedz. Jakby ktoś mógł jeszcze odpowiedziec na pierwsze pytanie, to byłbym naprawde szczęśliwy :razz:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 10:40 
 
Cytuj:
2002-01-22 10:28, kloodi napisał:
O tak, dziękuje za wyczerpującą wypowiedz. Jakby ktoś mógł jeszcze odpowiedziec na pierwsze pytanie, to byłbym naprawde szczęśliwy :razz:

odp ad p 1 - MA

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 10:42 
 
Cytuj:
2002-01-22 03:22, kloodi napisał:
aha i jeszcze pytanie, gdzie można kupić Keg'a bo u żadnego vendora nie widziałem. Jak ktoś ma sprzedać to chętnie kupie.

nie tylko ty kupisz keg - ja zeby daleko nie szukac tez - romualdes bylem w minoc 5 razy a ciebie nie widzialem - z tego co wiem to keg moze zrobic ciesla / tinker ale hm taki na 50 / 50 to chyba nie

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 21:49 
 
lol Ishtar widac znasz sie na osi.. ja jeszcze nie widzialem ze by tam jakis mag do tego uzywal wrestling.. pomysl wrestling zmniejsza szanse wytracenia cie z dekoncentracji czyli jak masz gm i woj cie jebnie toporem to ma mniejsza szanse zeby ci popsuc czar...

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 22:14 
 
Cytuj:
2002-01-23 21:49, CeTeBe napisał:
lol Ishtar widac znasz sie na osi.. ja jeszcze nie widzialem ze by tam jakis mag do tego uzywal wrestling.. pomysl wrestling zmniejsza szanse wytracenia cie z dekoncentracji czyli jak masz gm i woj cie jebnie toporem to ma mniejsza szanse zeby ci popsuc czar...


A co ja napisalem? Dokladnie oto mi chodzilo. Mi nie chodzilo oto ze ktos to uzywa do walki ale tak to porownalem zeby lepiej zobrazowac bo znam juz takich co juz nie wiadomo co o wrestlingu mysleli wiec tak napisalem zeby nie bylo watpliwosci. Fakt moze troche zakrecilem ale zamysl byl dokladnie ten sam co ty napisales. A o OSI troche wiem, nie boj sie :smile:

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.