mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 07:55 
 
Co do grafy to możesz sobie ściągnąć z neta nakładki żeby ładniej wyglądało...albo poczekać na nowy silnik

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 16:28 
 
Shubduse napisał(a):
Tibia ma slabom grafe.

Jesteś fajowy. A teraz wyjdź.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 13:53 
 
Shubduse napisał(a):
Tibia ma slabom grafe.
a ty słabą gadke


co do grafiki jak grałem w MU czasem ciezko bylo zobaczyc jakies szczegoly.... ( rzeczy lezace na ziemi) w tibii jest brzydsza grafika ale bardziej czytelna..... i po pewnym czasie chcesz czy nie przyzwyczajasz się i zaczyna ci pasować....

jesli nie grasz w gre tylko dlatego bo ma słabą grafike .... to współczuje

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 14:04 
 
W MU tak jak diablo masz podswietlenie przedmiotow lezacych na ziemi wiec nie musza byc az tak widoczne.
Pozatym jak ktos pierwszy raz widzi high lvl postac z MU z dobrym sprzetem to przewaznie jest opad szczeki (design jest IMHO przezajebisty)
a Tibia wywoluje co najwyzej usmieszek politowania.

Cytuj:
jesli nie grasz w gre tylko dlatego bo ma słabą grafike .... to współczuje

Ja nie gram np. w Tekkena 3 tylko w Tekkena 5 (GREATEST FIGTING GAME EVER) bo ma lepsza grafike i muze (postacie, system walki, wiekszosc ciosow jest identyczna), tez mi wspolczujesz ? Dziekuje bardzo. :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 21:22 
 
Hehe, uderz w stół a nozyce sie odezwa. Marna prowkoacja z mej strony, a wy tu zaraz rozpoczniecie dyskusje o grafice w Tibii :) a przeciez nie ma o czym dyskutowac.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 10:11 
 
a czy tylko dla grafiki grasz? grywalnosc :P
heh ...... powiedziales o ciosach combosach .....
w 5 nie gralem ale pamietam jak Eddym grałem w 3

sam zaprzeczyłes temu co powiedziałes ....
nie porównuj mordobić do mmog bo ździebka różnica jest
a w 5 grasz bo zazwyczaj wszyscy wola nowsze wersje gier od starszych

no są wyjątki jak BG1 , Icewindale i Diablo I ....... te gry chodz starsze wydają mi się lepsze od swoich następców takich jak BG2 I2 i Diablo2
( nie mowie tu o grafice , efektach tylko o najwazniejszej grywalnosci)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 12:09 
 
Evar napisał(a):

sam zaprzeczyłes temu co powiedziałes ....


Kiedy ???

Napisales:
Cytuj:
jesli nie grasz w gre tylko dlatego bo ma słabą grafike .... to współczuje

To ja ci napisalem ze mozna grac w gry jedynie dla grafiki i dzwieku bo np. sa inne gry ktore oferuja to samo na poziomie tzw. gameplayu ale z wiele gorsza grafika/dzwiekiem i wtedy ja wybieram te z lepsza grafika bo nie jestem masochista.
Tekken 3 i 5 jest tu przykladem idealnym.

Dla mnie jest wsio ryba czy to jest Tibia, MU, PristonTale, Knight Online, RYL czy Ragnarok. Widzialem wszystkie i wszystkie te gry dla mnie to crapy. Jedynymi porzadnymi pozycjami w jaki mozna pograc za free jest Ultima i Lineage.
Jesli chodzi o grywalnosc (gameplay) stawiam wszystkie wymienione gry na rowni, tylko ze Tibia ma najgorsza grafike i brak dzwieku, dlatego jeslibym mial grac w darmowki to napewno nie w Tibie.


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 26.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 17:26 
 
Shaver napisał(a):
A ja jeszcze raz odradzam tibię z powodu qrwicy (przepraszam szanownego admina ale nie mogłem się powstrzymać) jaką dostaję gdy
a)jakiś n00b zabija mi stworka
b)jakiś n00b świśnie mi ciało
c)jakiś piker mnie zdeduje
d)dostanę laga i efekt jest taki sam jak w punkcie c
e)jakiś frajer mnie zblokuje
f)zhackują mi konto
g)dostanę bana za rozmawianie w ojczystym języku na trade chanel
h)gdy jakiś ham mnie wywali z klanu
i)gdy jakaś ciota zhackuje trada i mi zapierniczy żeczy
j) lista ta jest bardzo długa i niestarczyło by miejsca na napisanie tego posta

A fane wypady na stworki to można robic w pecie na wyższych lewelach

Plecam
http://www.pristontale.com
http://www.muonline.com

Miłej zabawy :lol:






Lol
Musisz byc n00bem. jak cie hantuja wybierasz secure.Jak cie blokuja to sie wyloguj (secura) , lub zabij (bez non-PvP)

A grafika jest dość fajna , wygląda jak ręcznie malowana . Co prawda niektóre potworki wzbudzają uśmieszek ppolitowania ( goblin ) , ale np .
dragon jest fajnie animowany.

Grałem poza tibia tylko w Runescape i Adventure Quest Rpg - www.battleon.com i najlepiej grało mi się w Tibie


_________________
www.rhapsody.prv.pl
www.mightyrhapsody.com

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 14:40 
 
lol to sie zrobil niezly flood i flame...

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 15:16 
 
Skitt napisał(a):
Shaver napisał(a):
A ja jeszcze raz odradzam tibię z powodu qrwicy (przepraszam szanownego admina ale nie mogłem się powstrzymać) jaką dostaję gdy
a)jakiś n00b zabija mi stworka
b)jakiś n00b świśnie mi ciało
c)jakiś piker mnie zdeduje
d)dostanę laga i efekt jest taki sam jak w punkcie c
e)jakiś frajer mnie zblokuje
f)zhackują mi konto
g)dostanę bana za rozmawianie w ojczystym języku na trade chanel
h)gdy jakiś ham mnie wywali z klanu
i)gdy jakaś ciota zhackuje trada i mi zapierniczy żeczy
j) lista ta jest bardzo długa i niestarczyło by miejsca na napisanie tego posta

A fane wypady na stworki to można robic w pecie na wyższych lewelach

Plecam
http://www.pristontale.com
http://www.muonline.com

Miłej zabawy :lol:






Lol
Musisz byc n00bem. jak cie hantuja wybierasz secure.Jak cie blokuja to sie wyloguj (secura) , lub zabij (bez non-PvP)

A grafika jest dość fajna , wygląda jak ręcznie malowana . Co prawda niektóre potworki wzbudzają uśmieszek ppolitowania ( goblin ) , ale np .
dragon jest fajnie animowany.

Grałem poza tibia tylko w Runescape i Adventure Quest Rpg - www.battleon.com i najlepiej grało mi się w Tibie


człowieku - w jakim świecie ty żyjesz - grałeś w 3 MMOGi do tego jednym z nich jest RS i ty uważasz że Tibia jest najlepsza - ja grałem przez jakiś tydzień (łącznie może 5 h gry było) i wywaliłem ten badziew z dysku, a nawet wyspy treningowej nie ukonczyłem. cuż , są różni ludzie na świecie


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2005, 23:49 
 
Ja ściagłem, odpaliłem, wywaliłem gały na wierzch i wykasowałem. Dzięki nie dla mnie :) Grafa nie jest dla mnie najważniesza, no ale dzięki więcej ekspresji ma windowsowy saper.


_________________
Obrazek

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2005, 12:32 
 
co w tibie gracie ile goroczki macie?/
ale rymy wale :D
tibia do dupy jest
zagrajcie w dark eden to jest duzo lepsze

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2005, 13:05 
 
iniemamocni - jesli zobacze jeszcze jeden Twoj post w stylu powyzszego to pozegnasz sie z tym forum szybciej niz zdazysz powiedziec slowo Tibia. Obiecuje. Nie znosze takich marnych prob wywolania flame.

Poza tym, to zanim cos napiszesz to przeczytaj to jeszcze raz i popraw blezy ortograficzne. Jesli nie jestes pewny jakiegos slowa to polecam strone so.pwn.pl


_________________
Obrazek

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2005, 13:12 
 
dzieki skorzystam :lol:
co ci sie niepodoba w moim poscie?/
jest piekny oprucz bledow
a jeden koles na gg mial opis gram w tibia-rules
buhahahhahahha
ale go wysmialem
Zychoo co ty taki agresywny wyluzuj :D


Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 16:12 
 
Co do Tibii to dzisiaj w szkole kumpel opowiadał mi jak to on...ble ble ble no i znowu zachcialo mi sie grac po prawie 3 miesiacach przerwy...odzyskałem hasło i numer konta ale w samą gra nie moglem sie zmusic zeby pograc dluzej jak 30min :har:


_________________
taa? i co jeszcze?

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 16:18 
 
Dla mnie tibia to scierwo, czemu ? - przez graczy, zdobyc 8 lvl to jest katorga jak na rooku na jednego szczura pakuje sie 3 gosci, a zaraz jak on dednie to chowaja bydluny cialo...:|


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 20:46 
 
Sam grałem w TIbie sporo bo jakieś 7 miechóe i powiem szczerze.
Tibia była spoko ale do czasu mojego deda na około 30 lv..... i znowu pare godzin bo mi skill SWORDA i SHieldinga spadł o jeden.
Gdyby coś zrobili z tymi dedami to giera byłaby w miare znośna.
Pozdro dla wszystkich .

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 21:11 
 
Tibia to był mój pierwszy....khem khem...... mmorpg :wink:


Posty: 17
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 21:39 
 
Haha... moj pierwszy mmorpg rowniez :P i wszystko przez mojego starszego brata, ktory mial jakies screeny na kompie :D Pozniej jak mi juz Tibia "zbrzydla", moj brat chyba mi robil na zlosc, bo pytal sie o Tibie, jak mi idzie i w ogole to mu odpowiadalem przewaznie ze nie gram bo to ..... a on na to "do korzeni sie powraca". Wiec moge stwierdzic, ze rzeczywiscie, ale juz nie na tak dluzsza mete jak kiedys, jedynie wpad, zobaczenie co sie dzieje wsrod moich znajomych, pogadanie i znikniecie - ale to i tak okazjonalnie, jak mnie wezmie ochota :]


_________________
Ten, który powstał...

...nigdy nie umarł.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 22:49 
 
Dana napisał(a):
Tibia to był mój pierwszy....khem khem...... mmorpg :wink:

Raczej nie, bo Tibia to MUD graficzny, a nie MMORPG


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.