mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 134
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 23:06 
 
Zaczelem grac u was jak byl stary serwer gralo mi sie dobrze juz bylem silnym nawet magiem gdy zrobiliscie nowy serwer stracilem wszytko zalamalem sie no ale zaczelem od poczatku. I zdobylem silnijeszego maga z lepszymi rzeczami i innymi czary wszystkie zebral na wymazona gildie lub nie ma gildi po 2 minutach bo nacisnalem przycisk koniec jakos przezylem chociaz GM nie przyszli chodz mowili ze byli na forum.pojechalem na ferie po 4 dniach wracam suepr nei mam namiotu sprzedawcy podlicze to okolo 50k (razem z rzeczami u vendora)to bylo dzis doloze.WKuzylem sie poszlem do banku pdnioslem skrzynie z scrolami warta z 120k( z zawartoscia) lub nie ma jej wiec zaczelem to walic nawet tak moge powiedziec poszlem i suzkalem jakiegos maga znalazlo sie 3 jednemu dalem cala ksiege z wszystkimi czarami okolo wart 100k drugiemu regi okolo 9k i rozdalem wsyztkie rozdzki wsyztko co mialem wart 10k czyli koniec nie gram juz!
A zapomnialem dodac jakis zlodziej mnie okradl przez bug bpo uzylem earthquake a to mnie zamienilo w demona i zabilo odrazu. stracilem refi warte 10k.
Gralem w ultime online jak jeszcze nie bylo w polsce na Osi bylo tam dobrze lecz byly lagi zucilem sie na CL wkuzyla mnie etykieta i niekotre zasady bylem na SC wkuzyly mnie zaczeste umnie bugi.
NO WIEC OTO PODSUMOWANIE:
ŻEGNAM WSZYTKIM GRACZY NA SC


DOWIDZENIA!

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 23:24 
 
Zartujesz - prawda?????

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 01:44 
 
Czy ja wiem czy on zartuje? To co pisze to naga prawda, choc miec moge tylko nadzieje ze wszystko sie zmieni na lepsze oczywiscie. Po tym co sie stalo na CL boje sie ze to samo spotka SC (oby nie). Tyle bugow na raz wykonczylo chlopaka i jak tak dalej bedzie - wykonczy kazdego kto tu gra. Jesli ci z gory wezma sie za SC to moze przetrwa. Wiem ze to ich dobra wola bylo stworzenie tego serwa, ale w koncu powstal po to aby mozna bylo sie tu dobrze zabawic... Wiec zrobcie panowie wszystko co w waszej mocy zeby bylo to mozliwe... Ave:)

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 01:58 
 
*Wzdryga sie na mysl o tym ze ma nieistniec Sc.Brrr*
Wez wez te slowa wypluj czlowieku!


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 03:12 
 
Przerazające- drugiego upadku free sharda bym nie przezył... ale Szerszen to terminator, nie zmoże go ni choroba ni bin Laden, więc o przyszłość SC jestem spokojny.

A co do bugów- ja z aż tyloma się nie spotykam, owszem raz czy dwa zmieniło mi gm w paperdollu, krzesło w domku zniknęło, ale to tyle. Może trza mieć paczowana wersję? Poza tym jak wyjdzie nowy NoxWizard, to część tych bugów zniknie. SC idzie do przodu- pamiętacie jak wieszało się co 10 minut? A już wtedy wielu twardzieli (w tym ja) grało. Dziś jest lepiej, więc wykrzesajcie z siebie troche optymizmu- grajcie dalej. Arek22- straciłeś dom, kase- ale nie straciłeś skilli i statsów: nie żal ci teraz tylu godzin treningu magicznego? Zostan, wszystko odrobisz... przertwasz do nowych lepszych czasów!
A spodziewac się mozna teraz wielu emigrantów z CL, więc wreszcie zacznie grac więcej osób na shardzie.

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 06:27 
 
Byłeś wspaiałym magiem zaarałęś otatni jak piszesz raz. szcezrze poweim że szkoda iz tak zrobiłeś. ja gram w Uo od Grudnia zaczynałem podobnie jak ty tyle ze ja od CL tam mi sie nie spdobało zaczełem szukac i znalazłem SC jeszcze star awerse po kilku dniach był armagedon a ja duzo gram więc miałem pocztaki tworzenia postaci za sobą. po Armagedonie grałem i wqrzały mnie te connection losty co chwile ale grałem, zepsuła mi sie pstać przez jaki bug na wetnei pamietam jaki machnąłem reka i gram teraz leprzą wersa tamtej. Może poprostu profesja Maga ma tyle bugów ja gram od zawsze kowalem z dużą ilosćią różnych skilli do przzycia potrzebnych. Może tu tkwi poroblem.. cokolwiek postanowisz pozdrawiam


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 07:36 
 
A na okres gdy w pl sa ferie mozna by usunac takie cos jak odswiezanie domow. Ja w niedziele wyjezdzam na 2 tygodnie i sie juz boje... Zara ide zwinac moj zameczek :sad:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 12:30 
 
Cytuj:
2002-01-23 23:06, Arek22 napisał:
Zaczelem grac u was jak byl stary serwer gralo mi sie dobrze juz bylem silnym nawet magiem gdy zrobiliscie nowy serwer stracilem wszytko zalamalem sie no ale zaczelem od poczatku. I zdobylem silnijeszego maga z lepszymi rzeczami i innymi czary wszystkie zebral na wymazona gildie lub nie ma gildi po 2 minutach bo nacisnalem przycisk koniec jakos przezylem chociaz GM nie przyszli chodz mowili ze byli na forum.pojechalem na ferie po 4 dniach wracam suepr nei mam namiotu sprzedawcy podlicze to okolo 50k (razem z rzeczami u vendora)to bylo dzis doloze.WKuzylem sie poszlem do banku pdnioslem skrzynie z scrolami warta z 120k( z zawartoscia) lub nie ma jej wiec zaczelem to walic nawet tak moge powiedziec poszlem i suzkalem jakiegos maga znalazlo sie 3 jednemu dalem cala ksiege z wszystkimi czarami okolo wart 100k drugiemu regi okolo 9k i rozdalem wsyztkie rozdzki wsyztko co mialem wart 10k czyli koniec nie gram juz!
A zapomnialem dodac jakis zlodziej mnie okradl przez bug bpo uzylem earthquake a to mnie zamienilo w demona i zabilo odrazu. stracilem refi warte 10k.
Gralem w ultime online jak jeszcze nie bylo w polsce na Osi bylo tam dobrze lecz byly lagi zucilem sie na CL wkuzyla mnie etykieta i niekotre zasady bylem na SC wkuzyly mnie zaczeste umnie bugi.
NO WIEC OTO PODSUMOWANIE:
ŻEGNAM WSZYTKIM GRACZY NA SC


DOWIDZENIA!


Arek vendorek ci nie znikl z woli MG (chyba)
poza tym nie mial nic w plecaku tak samo jak i moj i raistlina i kazdy jakiego spotkalem - wszyscy wynajeci sprzedawcy zostali okradzeni - wiec zapomnij o towaze jaki mial
Co do namiotu - zapewne rozpadl sie - bo byl nie uzywany - co do scroli i cen rozdzek - chyba juz nikt nie kupuje scroli - scrole sie rozdaje a widzialem jak ktos sprzedawal kompletna ksiege za 25k - zgroza. Za czary z 8 kregu placa z laski 1000 gp bo jest ich za duzo. Vendorka mozna okrasc wiec nie bedzie juz chyba vendorkow. Namioty sie rozpadaja i niemozna nic w nich zlockowac - wiec nie bedzie i namiotow. Niezalamuj sie jest coraz lepiej - a mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej - tylko tych aktywnych GM jakby zamalo na tak duza prace :sad: jaka jeszcze ich czeka. A mag w sumie i tak ma niezle na SC - idzie jakos wyzyc z polowania zwlaszcza ze nie tracisz pancerza co chwile

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:33 
 
Zgadzam sie ze Scorpio. Tez tracilem rzeczy, moze nie w takich ilosciach ale dla takiego kolesia jak ja to 30K z banku i okolo 50-60K ze skrzynki z domu to nie jest malo. Nigdy nie mialem reki do interesow. Ale i tak sie tym nie przejelem. Nadal gram gdyz tak jak ktos powiedzial wyzej, nie stracilem ani skilli, ani statow wiec zawsze moglem odrobic straty. Magowie maja jeszcze lepiej bo im latwiej pokonywac potwory. Ja na przyklad nie pojde na smoka bo nie mam jak go zalatwic z bliskiego kontaktu. Jedyna szansa to zatruta bron ale i tak musze zadac mu cios a on w tym czasie mnie rozszarpie. Na twoim miejscu nie konczylbym grania.
Dobra koncze bo cos czuje ze zaczynam bredzic. AVE! Morituri te salutant!

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:57 
 
Stary nie zalamuj sie - jak teraz odejdziesz to okazesz sie... no musze to powiedziec - mieczakiem. Skoro wytrzymales te con losty co 7-11 min (z zegarkiem w reku :wink:) to wytrzymasz reszte. Co jest? Wszystko na kase przeliczasz? Po co? Akurat kasa to raczej nie taki problem, a jak juz slyszales - bugi znikaja. Gmowie przynajmniej sie staraja (no moze nie ma ich czasem i nieraz robia cos zupelnie odwrotnego niz to potrzebne, ale to rzadko). A do tego silnik Noxa - napewno bedzie lepiej, zreszta to widac po ostatnich dwoch miechach.
Nie zalamuj sie! Wracaj i nie gadaj!

Pozdrawiam!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:08 
 
Zreszta ja juz stracilem z 50 k lub wiecej przez roznego rodzaju wypadki losowo/bugowe :grin: a jakos zyje - jak strace skrzynke to sie chyba zalamie - ale mam nadzieje ze na krotko

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 22:00 
 
Ja juz przezylem 23 kasacje postaci na SC :smile: i zegnam na zawsze :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.