mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Czy Polacy w grach Online są pomocni ?
Tak 51%  51%  [ 64 ]
Nie 49%  49%  [ 61 ]
Liczba głosów : 125
Autor Wiadomość
*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 13:14 
Cytuj  
co do PL przy nicku to czy nie mozna sie zamiast tego nazwac Zawisza Czarny, Siwobrody, piekna Helenai itp itd?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 13:21 
Cytuj  
statystycznie biorac mozna zalozyc ze 100% graczy z dopiskiem PL na koncu nicka to nooby :)


_________________



***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 14:12 
Cytuj  
robertos napisał(a):
Nie wszyscy grajacy w Knight Online to dzieciaki i nooby. Wieksszosc osob z takich klanow jak INFERNO, DeusManus to osoby po 30, mili ludzie i pomocni.

taaa... np klan Intruders na beramusie (swojego czasu najlepszy polski, nie wiem jak jest teraz) gdzie nawet lider miał xywe POL_ZABIJAKA_POL czy cos takiego (a mial cos koło 5xlvl tak wiec nie był niskolvlowym noobem :] )


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 14:13 
Cytuj  
w takim razie był wysokolevelowym noobem.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 15:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
statystycznie biorac mozna zalozyc ze 100% graczy z dopiskiem PL na koncu nicka to nooby :)


Nareszcie cktos normalny O_O


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 15:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
statystycznie biorac mozna zalozyc ze 100% graczy z dopiskiem PL na koncu nicka to nooby :)


Nareszcie cktos normalny O_O

Mark24 napisał(a):
w takim razie był wysokolevelowym noobem.


Albo przyglupem, na 80% ma bardzo powazne problemy z wyslowieniem sie
i/lub poprawna ortografia (nie pytajcie sie skad wiem :|) :|

EDIT: Nie wiem jakto sie stalo ze zdublowalem posta


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 18:00 
Cytuj  
CowzAreNotDead napisał(a):
Huragan napisał(a):
statystycznie biorac mozna zalozyc ze 100% graczy z dopiskiem PL na koncu nicka to nooby :)


Nareszcie cktos normalny O_O

Mark24 napisał(a):
w takim razie był wysokolevelowym noobem.


Albo przyglupem, na 80% ma bardzo powazne problemy z wyslowieniem sie
i/lub poprawna ortografia (nie pytajcie sie skad wiem :|) :|

EDIT: Nie wiem jakto sie stalo ze zdublowalem posta


<nutki> Jak to sie stalo, jak to sie stalo ze wylalem na ciebie kakao !!! <nutki>

A co do ludzi (polakow (na pewno sa to ludzie ?)) grajacych w KO to mam mieszane uczucia. Chociaz spotkalem raz rodaka ktory pomogl mi i to bardzo, oprowadzil o grze, pokazal co i jak to spotykalem takze noobów pelna para.....

A wiec wydaje mi sie nie tyle chodzi tu o narodowosc co o sam rodzaj czlowieka, jesli jest ok to pomoze bez wzgledu na swoje pochodzenie. Jesli nie to nie ...


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2005, 15:39 
Cytuj  
geez ludzie troche wiecej wiary w polski narod :)
Sa ludzie i ludzie i tyle. Wiadomo ze jak w jakas gierke gra masa dzieci czy to z polski czy to z innego kraju to sa nicki typu sperm, mokracipka_PL itd. sa po prostu rozni ludzie. Fakt ze nasza mlodziez potrafi polakom zepsuc opinie ale takze wsrod innych nacji sa takie same przypadki. I nie ma co uogolniac i stwierdzac ze wszycy polacy sa be lub ok bo to tacy sami ludzie jak inni. Powiem nawet wiecej ze jakos wsrod polakow nie spotkalem typowych "farmerow" a jesli chodzi o chinczykow czy brazylijczykow owszem. I taka ciekawostka jakos zawsze spotykajac ludzi z polnocy (szczegolnie szwecja i norwegia) ciagle slyszalem ze sa the best i to najczesciej na ogolnym :) nie wiem chyba jakas mania.
I na koniec zdarzylo sie spotkac w porzadku kolesia z chin i chama z polski itd itp po prostu ludzie i parapety.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2005, 12:57 
Cytuj  
Na darmowym serwerze L2 spotkałem dużo polaków i różnie to bywa niektórzy pomagają inni nie. Mimo iż ok 40% osób tego serwera to Polacy to najlepszych kumpli mam wśród obcokrajowców.


_________________
http://tondruk.pl

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 08:10 
Cytuj  
Mnie osobiście tylko kilka razy zdażyło się napatoczyć na bardzo nieprzyjaznych graczy z Polski. Ale faktem jest że graczy z krzykliwymi nickami (wymienione wyżej) omijam z daleka. Natomiast tuzin i więcej razy byłem świadkiem takiego faszerowania sloganami "free armo plz". Niektórzy coś tam rzucali takiej bestii, zapewne z nadzieją że sie w końcu zamknie (złudzenia).
Generalnie oddaje mój głos na NIE. Zacząłem się zastanawiać przy tym topicu czemu mamy taką opinie. Wydaje mi się że jest nas więcej niż kilku porządnych graczy, ale "dwóch" imbecyli psuje całkowicie opinie. Niestety negatywna opinia rozchodzi się szybciej niż pozytywna :-(.

Pozdrawiam.

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 19:14 
Cytuj  
co do nicka "-pl" . Są nicki polskie, ale niektóre - tak jak mój, Deni - są spotykane w całym świecie. W takiej sytuacji, żeby nie musiec pytac sie czy ktos jest z Polski wystarczy dodac koncówkę pl. I to nie zonacza, że jest się noobem. Można powiedzie, że ktoś jest noob dopiero po obserwowaniu jego zachowan. Ja uznaje, że końcówka pl powinna byc używana tylko w wypadku nicków międzynarodowych. Ale żeby kogoś nazwa noobem trzeba mie do tego podstawy!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 19:33 
Cytuj  
Po cholere znowu robisz OT?


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 20:04 
Cytuj  
dobra podsumuje topiczek cytatem z Peja "Być nie mieć"
Cytuj:
Jak najdalej od takich, którzy chcieli by dorobić
Jak pasożyt się podłączyć do umiejętności twoich
I ssać by chciało, widzę takich, to mnie czyści
Z twojej ciężkiej pracy chcieli by mieć korzyści
Przydupasy, podłączki, uśmiechy, uścisk rączki
Branżowi ocieracze przyczepiają się jak rzepy
Propozycję warte grzechu, opcja na rok te tandety
Zaróbmy parę groszy, wspólnie zróbmy coś fajnego
Zawsze powiem wypierdalaj, jeszcze nie wiesz dlaczego?
Na ty to mów kolegom bo ja do nich nie należę
Chociaż kwiczę i leżę to chałtury się nie chwycę
Grzecznie też umiem odmówić, nie dociera, to zaryczę


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 20:29 
Cytuj  
:wtf:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 21:01 
Cytuj  
ASS-max powiedziel co wiedzial...

Co do PL przy nicku fakt czasami jest uzyteczne ale to jest lipne...

Uzyteczne np gdy szukasz kogos do pomocy a jestes nowy w jakiejs giercy a ja jak widze np takich typów z nickami RadagastPOL to mi sie smiac chce... Wogole jak taki nick wyglada...

A jezeli chodzi o zagraniczne dopiski (br swe ru ) to tesh sa przydatne odrazu wiadomo kogo lac :D

PS ostatnio widzialem typa z nickiem Rastaman_ru ale mialem zalewe...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 21:11 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
ASS-max powiedziel co wiedzial...


To piekne.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 07:08 
Cytuj  
as przez dwa s

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 09:23 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
as przez dwa s


oooo to juz rozpusta...


_________________
TheGrim: Undead Warior, Burning Blade

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:27 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
as przez dwa s


To Ci heca!


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 13:17 
Cytuj  
Mój brat gra w Mu ma ksywe z PL i widze że zachowuje się lepiej niż niektórzy starsi gracze z ksywa bez PL. Nie kradnie, nie KS-uje, nie używa wyrazów wulgarnych, w stopniu wystarczającym używa j.angielskiego( i to dość poprawnie). Pomaga nowym( głównie radami, ale kaski tez troche da). W sumie jakby byli tylko tacy gracze we wszystkich MMORPG to by było naprawdę dobrze. I co z tego że jest dzieciakiem liczy się że dobrze się z nim gra...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.