mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 17:32 
 
Zabilem jednego czerwonego, jak cialo okradal... I jestem z siebie zadowolony :smile: Dalej bede scigal. Ale jest jeden mankament - I've lost huge amount of karma! Za zabicie mordercy! I w dodatku taki napis pojawil sie 2 razy, wiec stracilem 2 huge amounty of karma :grin:. Zrobcie cos z tym drodzy GMowie, bo wojownicy o prawde, zyskaja przydonki pospolitych mordercow :sad:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-01-24 17:32 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 17:41 
 
Nie jestem pewien czy nie jest to jedynie komunikat... dowiemy sie przy zmianie przydomku. Albo sprawdzajac doswiadczalnie.

A propo dwie rzeczy imho przydatne a rzadko uzywane:

a) duszki moga atakowac zywych zabierajac im mane... (magowie moga dostac w d...)

b) jak zostajecie zabici, mozecie wykonac komende 'bounty - przez okolo 10 minut taki gosc bedzie wtedy scigany i za jego zabicie na pewno wzrosnie karma lowcy nagrod.

detale poznawajcie w grze


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 17:51 
 
I kolejnych 3 poszlo w zaswiaty... Slabi sa ci "PK" :grin:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:03 
 
To zauważyłem. Poza toba w czasach gdy pikejowales, i raistlinem, to wiekszosć nie sprawia wrażenia mocarzy.
A co do straty karmy - straciłes pewnie negatywą karmę, i schodzi ci w okolce zera, potem zacznie rosnąc, az osiagniesz wysokie "dobre" poziomy.
Karma jest dwubiegunowa, sława jedno.
Cisz się, że nie tracisz sławy (fame).

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:04 
 
jestem The Noble Taunis :grin: to nie wiem jak moze mi rosnac spadajac :grin:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:19 
 
Cytuj:
2002-01-24 17:41, Szerszen napisał:
Nie jestem pewien czy nie jest to jedynie komunikat... dowiemy sie przy zmianie przydomku. Albo sprawdzajac doswiadczalnie.


Atakowalem duszkim kogos i dostalem komunikat ze duszek tego nie moze zrobic :sad:
A to jest niestety tylko komunikat bo status sie chyba zmienia tylko w jeden sposob dostaje sie murder i po minieciu okresu w jakim sie jest murder wraca calkowicie karma i tytul :grin: bug albo nie sami to okreslcie

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:24 
 
Cytuj:

to za najblizszym "napadnieciem" poprosze screena (zreszta tyczy to kazdego newbie)

Jz ja znajde kogo trzeba i nie skonczy sie na duszku...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-01-24 16:56 ]</font>

Szerszen nawet zlodzieja i lootera ? Nawet jesli nic nie wezme z ciala ? Nawet wtedy mnie scigniesz ??? Nawet jesli nie jestem PK ???

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:26 
 
Cytuj:
2002-01-24 17:18, Szerszen napisał:
Chyba umre.. Taunis z Orderu. Swiat jaki znalem zaczal sie walic :wink:


No ja tez w pierwszej chwili spadlem z krzesla ale prawdziwy order by sie przydal - Szerszen jedno pytanie czy nie mozna by zaltawic ze gildia orderu po jakims czasie i sprawdzeniu ze to faktycznie order i graaj jak order zyskiwala by status gwardi honorowej i nie dostawala crim/murder za smierc kogos z gildi chaos ew zlodzieja itd...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 18:35 
 
Mowie o mordowaniu newbies.

Chcesz powody?
Prosze cie uprzejmie:
Zaczynasz ze 100 goldami, musisz zaczac zarabiac, na poczatku nie stac cie tak naprawde nawet na ubranie przyzwoitsze, idziesz cos ukopac - lamiesz kilof (gornik) sic!!! nowy kosztuje... nastepny kilof... ukopales, wychodzisz z jaskini - zalatwia cie 5 "bohaterskich PK". Lecisz do healera, i zostajesz w death robe. Pozostaja kumple - przy zalozeniu ze ich juz masz, albo liczenie na dobrych znajomych. Wszystko pieknie ladnie... ale jesli popuszcimy raz, to ci znajomi tez nigdy nie beda mieli kasy, bo wszyscy beda klepac biede - wlacznie z PK, co to "sie oblowili". - Rzeczywiscie zrabowany towar jest "swietnej jakosci"... to juz lepsze rzeczy maja na cmentarzu.

Inna odmiana - jestes juz GM miner, masz domek, dobytek, pewne charakterystyki i nawet jak stracisz pare tysiecy, to dasz sobie rade i zdobedizesz je na nowo. A PK... maja bardziej lub mniej godnego przeciwnika - moze sie troche beda musieli pomeczyc zanim Cie zabija, mozesz wyznaczyc pieniazki za ich glowe, itd...

O lotowaniu i kradziezy nic nie mowilem, mowie o zabijaniu newbiesow. Oni po prostu nie maja kasy, wiec nie ma to sensu a psuje im to zabawe... zwlaszcza ta poczatkowa, gdy trzeba w mozole dopiero cos zarobic aby przezyc. Niestety do PK to nie dociera... tylko jest maly problem... zapobiegliwie wlaczylem jakis czast emu logowanie PvP wiec wiem kto dzis zabil Migalarta mimo iz ten nie chcial mi powiedziec. Powiem wiecej wiem kto kogo kiedy zabil... Tak aby nie bylo watpliwosci.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 19:17 
 
UPS no to mam przerabane :grin:
Szerszen ale ja gotowy jestem pomoagac tym nowym na starcie jesli sa uczciwi i nie zaczynaja od tekstu typu DAWAJ MIECZ KUR****
Powiem wiecej czesto ide na samotne wycieczki i jesli ktos chce mi w nich towazyszyc i zarobic troche kasy wystarczy ze sie zglosi - doatanie caly loot z klejnotow broni a ja wezme tylko polowe kasy reszta jego. to dosc na start i nauke zarabiania - bo jesli powiedzmy taki NB zarobi w 2 h 4 - 5 k to chyba mu starczy

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-24 19:22 ]</font>

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 19:50 
 
Cytuj:
2002-01-24 16:43, Mastyl napisał:
Migalart- tak, jak będziesz lepszym górnikiem, to z 10 rudy zrobisz więcej niż 10 sztabek, które w dodatku ważą niewspółmiernie mało. Można nosić kilkaset sztabek przy sobie, a może i kilka tysięcy- sprawdze.

Czyli srodek ciezkosci przesunal sie troche z wydobywania na przetapianie.

Ciekawe, to daje nowe mozliwosci
Np. 3 gornikow kopie, a najlepszy przetapia (wszak przetapianie trwa pare sekund)

Zreszta mi to ryba, najwazniejsze jest zeby mozna robic pozniej EXPY :smile:
(troche sie o to martwie bo jeszcze zadnego EXPa u nikogo nie widzialem)


_________________
Obrazek

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:27 
 
I jeszcze jedno pytanko

Na CL bylo cos takiego jak deedy na kowadlo i piec. Z tego co wiem na
SC tego nie ma.

Czy jest mozliwosc kupienia takiego deeda?
Czy jak thinker robi takie kowadla to moze sobie je stawiac dowoli i blokowac gdzie chce?


_________________
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 24.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:39 
 
Witam wszystkich ...

Co do skurw... co szukaja latwego zarobku nalezy dodac takich co stoja pod cmentarzem w britani i czekaja az newbie wyjda po walce ze szkieletem z 5hp i bez problemu zabijaja go. Oczywiscie kradna te marne 100-200gp ktore sie zarobilo na szkieletach ... ech zalosni sa ci goscie. Juz 2 razy mnie tak potraktowano i przenioslem sie do minoc i tam poluje na orki.

chimera

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:50 
 
Mam taka prosbe, aby zostawic ten temat dla spraw gorniczych

A o PK idt jest temat obok - zwie sie "PK"


_________________
Obrazek

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:50 
 
Jestem jednym z PK. Nigdy nie zabilem NB chyba ze mi grozil i atakowal lub kradl. Byl jeden ktory mnie obrazil, NB oczywiscie, zabilem go za to, zabralem sprzet i kase ale oddalem mu pozniej z nadwyzka. Raz sie nawet zdazylo ze bronilem NB przed innym PK, wiec nie mowcie mi ze kadzy PK to zly bo zabija NB.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:52 
 
Zły jest jak zabija NB bez powodu, lub dla korzyści materialnych. Przecież jednak nawet początkujący może sobie na lanie zasłużyć, ale co prawda nie trzeba go z nowu okradać :cool:


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 20:56 
 
Yerpen nie wiem czy zauwazyles ale napisalem ze oddalem mu rzeczy z nadwyzka bo wiem jak jest trudno na poczatku. Ja sam zostalem zabity na poczatku przez Taunisa, stracilem wszystko ale i tak przez tydzien chodzilem z sama katana na cm i jakos wyszlo mi to na dobre.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:00 
 
Heh, mówiłem ogolnie, a wielce Ci się chwali, że jednak dogadałeś się z tym NB :wink:


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:01 
 
Cytuj:
2002-01-24 20:27, Migalart napisał:
I jeszcze jedno pytanko

Na CL bylo cos takiego jak deedy na kowadlo i piec. Z tego co wiem na
SC tego nie ma.

Czy jest mozliwosc kupienia takiego deeda?
Czy jak thinker robi takie kowadla to moze sobie je stawiac dowoli i blokowac gdzie chce?


Teoretycznie tinker ze skilem bs 80 i wiecej powinien moc zrobic kowadlo i palenisko ale jest jeden feler hmmm tzeba miec przy sobie duzo sztabek i drewna wtedy dopiro pokaze sie to w menu wyboru ale czy to dziala na SC chyba tylko MG wiedza :grin:

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2002, 21:02 
 
Migalart oczywiscie ze sa deed'y na kowadla i paleniska. Dobry Tinker sobie poradzi z takim wyzwaniem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.