mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 15:48 
Cytuj  
Nabijanie lvl 60 w WoW to się nazywa sama radość.
Wyskakuje tu i tam z kumplami co jakiś czas a lvl to przy okazji rosnie.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 21:44 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
robertos napisał(a):
Mark24 napisał(a):
koksowanie to teremin z H&S a nie z mmorpg.

ale z ciebie purytanin, i rasista
ok jedynym pelnoprawnym, pelnokrwistym i rasowym MMORPG jest WORLD OF WARCRAFT i repeat WORLD OF WARCRAFT, a teraz daj juz z tym spokoj,


Widzę, że szykowałeś się z tym zdaniem juz chyba od tygodnia.
Tylko nie wiem czy to jest akurat odpowieni komentarz do tej własnie wypowiedzi Marka ;)

P.S.
Wiesz to tak jakby ktoś Ci powiedział:
- ten samochód to jest chyba dla kobiet raczej...
Na to Ty:
- A co mnie obchodzi, że Twoja żona jest najładniejsza, Twoje dzieci najmądrzejsze a twoja teściow miła...
:wtf:

Musialbys przesledzic cala dyskusje na ten temat. Mark bardzo dba o to co ma byc mmorpg a co nie, gdzie sie koksuje lvl a gdzie nie. Oczywiscie w WOW sie nie koksuje a zabijanie po raz 50 tego samego bossa to wcale nie jest koksowanie postaci, ino frywolne zdobywanie uber itemkow

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 10:01 
Cytuj  
Ey co wy mówicie że w GW max lvl to 20 - na innym forum przeczytałem takie coś:
Cytuj:
mozna przekroczyc poziom 20 w GW, jest szec postaci kazda ma 150 umiejetnosci do tego wybierasz druga profesje co daje 30


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 11:08 
Cytuj  
Marciol napisał(a):
Ey co wy mówicie że w GW max lvl to 20 - na innym forum przeczytałem takie coś:
Cytuj:
mozna przekroczyc poziom 20 w GW, jest szec postaci kazda ma 150 umiejetnosci do tego wybierasz druga profesje co daje 30

Jestem ciekaw czy ten gosc co to napisal osiagnal wogole 20 lvl -_-

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 11:27 
Cytuj  
Marciol napisał(a):
Ey co wy mówicie że w GW max lvl to 20 - na innym forum przeczytałem takie coś:
Cytuj:
mozna przekroczyc poziom 20 w GW, jest szec postaci kazda ma 150 umiejetnosci do tego wybierasz druga profesje co daje 30

Ciekawe na jakim forum to wyczytales ;)
To jest bzdura
Max lvl to 20. Jesli go juz osiagniesz to mozesz zdobywac doswiadczenie, ktore co 20.000xp zamienia sie na skill point. Dodatkowo nadal doswiadczenie odnawia Refounds points.


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 11:38 
Cytuj  
eee to lipa :/ Chyba jednak nie skusze się na tą gre


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 12:33 
Cytuj  
Marciol napisał(a):
eee to lipa :/ Chyba jednak nie skusze się na tą gre

rofl, rzeczywiscie lipna gra bo mozna tylko 20lvl nabic [; :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 17:12 
Cytuj  
o wiem czego potrzebujesz - zagraj w Anarchy Online - ostatnio jak gralem bylo mozna zdobyc 220 leveli to cos dla Ciebie

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 19:19 
Cytuj  
Jin napisał(a):
Marciol napisał(a):
eee to lipa :/ Chyba jednak nie skusze się na tą gre

rofl, rzeczywiscie lipna gra bo mozna tylko 20lvl nabic [; :wtf:



eh... porażka :( szkoda ,że w Polsce mamy takich graczy. Ta gra niepolega na "nabijaniu leveli(All rights reasived)" Tylko na wspólnych misjach, przygodach, i co najważniejsze WALKACH GvG. To nabijanie leveli to taki (jak dla mnie) wstęp do naaaaaaaajwiększej miodności tej gry....

Co to za przyjemność nabijać w kółko levele aż dojdzie się do 666 lvl? to jest takie nuuuuuuudne, lepiej razem z przyjaiułmi przeżyć wspaniałą przygodę, bez textów typu " jeszcze 20exp i skocze na 45lvl !" albo ciekawie ile ten mob expa daje.... żenada. Moim zdaniem gra MMORPG (a to niejest mmorpg) Powinna cechować się nie jako H&S tylko jako gra RPG. A i tak to jest duży sukces, ta gra niejest MMO a doskonale wywiązała się z kwestii połączenia H&S oraz RPG. Dziękuje i dowidzenia. :D


_________________
Zycho mnie napastuje xD.


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 20:14 
Cytuj  
valed napisał(a):
Jin napisał(a):
Marciol napisał(a):
eee to lipa :/ Chyba jednak nie skusze się na tą gre

rofl, rzeczywiscie lipna gra bo mozna tylko 20lvl nabic [; :wtf:



eh... porażka :( szkoda ,że w Polsce mamy takich graczy. Ta gra niepolega na "nabijaniu leveli(All rights reasived)" Tylko na wspólnych misjach, przygodach, i co najważniejsze WALKACH GvG.

Eech, szkoda ze sa jeszcze ludzie ktorzy nie umieja zrozumiec slowa pisanego... przeczytaj dwa posty w gore i to co zacytowalem to moze zrozumiesz...

pis [;

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 21:11 
Cytuj  
Ojeny sory :oops: to był sarkazm niepoznałem.... :oops: mam nadzieje ,że będzie mi wybaczone ? Przepraszam jeszcze raz.


_________________
Zycho mnie napastuje xD.


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 21:22 
Cytuj  
valed napisał(a):
Ojeny sory :oops: to był sarkazm niepoznałem.... :oops: mam nadzieje ,że będzie mi wybaczone ? Przepraszam jeszcze raz.

wybaczam ;) mam nadzieje, ze sie nie powtorzy =P

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 22:57 
Cytuj  
Ehh wiecie tu nie chodzi od gracza tylko od tego czego on szuka.
Nie szukam gry gdzie moge sie ponawalać z innymi graczami bo mam takie gry gdzie juz postać mam rozbudowaną a jak tego bedzie mało włącze sobie jakiegoś fpsa zeby sie wyrzyć
Szukam gry w której nie ma ograniczenia lvl a jak jest to np. 100, gdzie można robić questy samemu jak i w party, gdzie można wymienić się z graczami itemami itd. Chciałbym zeby ktoś wkońcu stworzył rpga takiego jak gothic czy morrowind ale jak się wchodzi do miasta można spotkać innych graczy sprzedać/kupić coś od nich itd. GW jest bliskie temu wszystkiemu ale ten lvl :/ Ograniczenie lvla w tej mojej wymazonej gierce to bardzo duzy minus więc dlatego nie sięgne na razie po ten tytuł

P.S. :P NIe chodzi mi o h&s bo takich gier jest pełno i jeszcze więcej (KO KALO itd.) Bo nabijanie lvli jest nudne - Jak już wspomniałem chodzi mi o cRPGa z możliwością kontaktu z innymi graczami ale niestety to chyba nie możliwe bo jak by było z save/load :/


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 23:05 
Cytuj  
Wez ty sprawdzaj sobie, co piszesz przed wyslaniem ze dwa razy, bo nie da sie tego czytac. Naprawde nie wiem, z czym masz problem. Kazdy mmo umozliwia kontakt z graczami i handel, ale tobie chyba zaden nie dogodzi, bo z tego co zrozumialem, szukasz takiego, w ktorym nie ma ograniczenia lvl, a jak jest to np. 100, ale chcialbys, zeby zdobywanie kolejnych lvlkow nie bylo nudne. Chcesz, zeby mmo byly takie jak Gothic i Morrowind, chociaz to wlasnie one staraja sie byc takie jak mmo :[

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 23:15 
Cytuj  
Marciol, GW IMHO ma bardzo mało związanego z Gothiciem czy Morrowindem...

jakbym mial przyrownac GW do czegos, to bym przyrownal do War3, chociaz, ze w3 to strategia.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 03:55 
Cytuj  
Marciol napisał(a):
Bo nabijanie lvli jest nudne - Jak już wspomniałem chodzi mi o cRPGa z możliwością kontaktu z innymi graczami ale niestety to chyba nie możliwe bo jak by było z save/load :/

Eh....nie rozumiem o co ci chodzi z tym nabijaniem leveli....jak nie chcesz to nie musisz nabijac. Ja w Wow np. (jak i wkrotce w GW) przez kilkanascie dni rozwijalem skille miast lvlowac. To zalezy od ciebie co chcesz robic. Nie wiem jak to jeszcze jest w GW, ale w WoW masz pelna swobode w tym co robisz. Oczywiscie nie chce tu reklkamowac ww. gry, a raczej chcialem nakreslic co mozna robic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 07:30 
Cytuj  
aaa dla mnie jak juz robie 3 postac to te 20 leveli to za duzo - juz mnie zaczyna pozadnie rpg nudzic

Marciol - sproboj EVE Online tam wogole nie ma leveli a czas zrobienia maxymalnej postaci jest chyba teraz bardzo dlugi - cos ok 3 lata
jak wprowadza nowe skille to jeszcze sie wydluzy - ale to znowu nie ma nic wspolnego z morrowindem

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 09:04 
Cytuj  
No to tak nie chodziło mi o to że ma być ciekawe nabijanie lvli tylko o to żebynie było widać tego expienia bo np. w gothicu czy morrowindzie nie musisz isc w pewnym momemencie na polowanie bo masz za niski lvl do czegoś tam
Nie chodziło mi także o to że morrowind czy gothic są podobne do GW bo nie są. Chodziło mi o to że GW jest bardzo podobne do mojego opisu głównie do tego: gdzie można robić questy samemu jak i w party, gdzie można wymienić się z graczami itemami itd. w GW jak wyjdziesz z miasta to masz już własny świat tak jakbyś nie grał w mmo (chyba ze masz party) poprostu jesteś sam i jak wracasz do miasta to mozesz kupic itemy od graczy mozesz z nimi pogadac itd.

Wiem ze w GW nie trzeba expić ale jak ma mi przestac nabijać lvl(nawet nie świadomie) już przy 20 to troszke dla mnie jest lipne a nie mam zamiaru robić kilku postaci bo to nie ma sensu


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 09:09 
Cytuj  
Poprostu w GW nie chodzi o to, zebys siedzial 14h na dobe i pakowal postac, zeby potem biegac i pk'owac nuby, ale o to, zebys umial wykorzystac swoje skille w rownej walce pvp

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2005, 10:11 
Cytuj  
Chociaz mi brakuje killowania po lasach :/
Przypominaja mi sie piekne czasy w UO i campowanie na hide pod destard w oczekiwaniu na kolejna ofiare :P
Chociaz z durgiej strony 1v1 w GW nie ma sensu zupelnie :P
W/N albo N/W zjadlby kazda inna postac :o
Kurde troche mi przeszkadzaja te instancje :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.