mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 17:22 
Cytuj  
Skad wlasciwie sie bierze skille elitarne?
Przypadkiem jeden mi sie trafil jakis, ale jak uzyskiwac dalej nowe tego nie wiem...
Mialem kiedys taki skill do ssania skilli z bossow, ale chyba uzylem go 3 razy i znikl mi i nie moge go juz wybrac...
Any hints ?


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 18:00 
Cytuj  
W Quarrel Falls (o ile dobrze pamietam) kupujesz capture signet od skill trainera. Potem uzywasz tego skilla podczas gdy ktorys z bossow castuje interesujace cie elite spell i w ten sposob go zdobywasz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 08:12 
Cytuj  
Mozna kupowac w wielu miejscach, miedzy innymi w Lions Arch od kolesia Magi costam, on najpierw daje questa potem mozna regularnie u niego nabywac ten signet...

juz.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 08:01 
Cytuj  
konrador napisał(a):
W Quarrel Falls (o ile dobrze pamietam) kupujesz capture signet od skill trainera. Potem uzywasz tego skilla podczas gdy ktorys z bossow castuje interesujace cie elite spell i w ten sposob go zdobywasz.


trzeba pierw bossa zabic, potem uzyc sygnetu


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 11:40 
Cytuj  
a ja mam troszeczke inne pytanko ale w sumie on topic ... Czy capture signet sie zuzywa za kazdym razem kiedy sie go uzyje ? Dlaczego pytam , dlatego ze przez przypadek majac laga podczas kupowania signeta od skill trainera kliknolem 3 razy i teraz w skillach mam go potrojnie (sciagnelo mi 2 skill pointy wiecej podczas kupowania) i nie wiem czy to bug czy po prostu to jest jednorazowego uzytku ?


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"


Posty: 1
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 12:38 
Cytuj  
Signet of Capture jest jednorazowego uzytku,kiedy zlapiesz dany skill od bossa to sygnet zamienia ci sie w ten skill.Kazdy capture signet kosztuje 1 skill point u skill trainera.Mozna go kupic w kazdej lokacji dalszej od Lion's Arch.Lapac mozna kazde skille nie tylko elite.Natomiast elite skill maja wybrani bossowie i pod koniec fabuly.


Posty: 3
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 13:35 
Cytuj  
Warto też wspomnieć, że elite skill ma inne obramowanie niż zwykły skill, co go oczywiście odróznia od innych. W liście skilli będzie on napisany kolorem złotym. Tak więc z listy skilli bossa nie da się pomylić i wziąć zwykłego skilla, zamiast elite.


_________________
Honor i stal to Twoi jedyni sprzymierzeńcy.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 14:43 
Cytuj  
dziekuje bardzo za tresciwa odpowiedz , znaczy sie ze nie bug tylko mam juz na zapas 3 signety :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 16:52 
Cytuj  
trzeba pierw bossa zabic, potem uzyc sygnetu

Dopiero od 8 czerwca tak jest, ja posta pisalem 2 :\


Posty: 21
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 22:05 
Cytuj  
konrador napisał(a):
trzeba pierw bossa zabic, potem uzyc sygnetu

I jaki skill wtedy dostane ? Preciez boss moze miec wiele skilli. Pierwszenstwo ma elitarny czy jak ? W takim razie jak zlapac wybrany _zwykly_ skill ? Wydawalo mi sie to naturalne ze lapiemy skill kiedy boss go uzywa nie po jego smierci...


_________________
IGN: Monachomachix Alcor - [TWC]

"While vile mutants still draw breath, there can be no peace.
While obscene heretics' hearts still beat, there can be no respite.
While faithless traitors still live, there can be no forgiveness."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 22:37 
Cytuj  
Changed Signet of Capture so that it now targets dead boss monsters. When you use the signet, you are presented with a menu of all of the dead boss monster's skills, and can capture any skill of your choice. This eliminates the need to keep boss monsters alive while trying to capture their skills, and will substantially reduce the difficulty of capturing certain skills that are rarely cast by boss monsters.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 06:29 
Cytuj  
lokalizacje Elitow
http://www.xennon.co.uk/eliteskills/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.