mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 17:43 
 
Więc tak, mam kilka spraw związanych z serwikiem SC :smile: . Może niektóre sie powtórzą, jednakże ja nie znalazłam satysfakcjonujących mnie odpowiedzi w innych topikach :smile: . Także z góry przepraszam jeśli sie powtórze.

To teraz do rzeczy:

1. Może zaczne od spawnów w kopalniach. Naprawdę można dostać nie powiem czego, szukając godzine jakiegoś złoża żelaza. Ja rozumiem w takiej Britain ale w Minoc??? I to w głównej kopalni??? Nawet kiedy kopie tam jedna osoba to o rude jest bardzo trudno... chyba cosik jest nie tak...

2. Moja postać zaczęła swe życie posiadając 50 % mining i blacksmithy. Na karcie skilli mining jest dobrze pokazane (tzn. mam 50 % z groszami) . Jednakże blacksmithy według karty mam 70 %, co jest lekką nieprawdą. Nawet kiedy skill mi podskakuje to dodawane jest to do 70 %... dziwne troche... a tytuł mam Apprentice, czyli tak naprawdę 50 %...

3. Zwierzaki. Kiedy jakieś zdziczeje to zamiast iść sobie w świat w poszukiwaniu lepszego właściciela, stoi w miejscu i kręci się jak kupa w przeręblu. Mnie to strasznie wkurza :smile: . Co by było jakby ktoś zostawił 10 koni w kopalni, a one by zdziczały i na dodatek żadnego Tamera by nie było??? Ruszyć to by sie w tej kopalni nie można było :smile: .

No to narazie tyle. Jakby mi sie cosik przypomniało to wróce :grin: . Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 17:48 
 
Cytuj:
2002-01-25 17:43, Nina napisał:
2. Moja postać zaczęła swe życie posiadając 50 % mining i blacksmithy. Na karcie skilli mining jest dobrze pokazane (tzn. mam 50 % z groszami) . Jednakże blacksmithy według karty mam 70 %, co jest lekką nieprawdą. Nawet kiedy skill mi podskakuje to dodawane jest to do 70 %... dziwne troche... a tytuł mam Apprentice, czyli tak naprawdę 50 %.

W realu napewno masz te 50%.


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 17:51 
 
Jak zaznacze na karcie żeby mi pokazał realne wysokości skilli to fakt, mam te 50 %. Tylko nie kapuje czemu normalnie mi pokazuje 70%...


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 18:30 
 
Jeszcze co do rudy. Może z tą częstotliwością spawnów jest tak, że im wyższy skill to częściej się ją znajduje?
Czemu jak kopie żelazo to czasem składa mi sie ono na gęste kupki, a czasami na takie żadkie? Przy przetapianiu z obydwu "rodzajów" i tak wychodzi jeden...

Znalazłam jeszcze jedną dziwną rzecz. Dlaczego jak informuje mnie, że jestem zbyt ciężka by sie przemieścić to wyskakuje także informacja, że np. pada deszcz?


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 18:47 
 
Bo przeciazonemu zawsze wiatr w oczy i deszcz za kolniez leci. :grin:


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 18:52 
 
Kurde Nina wszystkiego sie czepiasz :razz: Idz se na osi. A swoja droga to lepiej jakby sie znalazl ktos co sie na NoXie troche zna i chetny do malej pomocy :grin:

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 18:58 
 
Hehehe... no taka już moja natura, że sie wszystkiego czepiam :grin: . Do mnie potrzeba duuuuużo cierpliwości :wink: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 19:01 
 
Oooo, i znalazłam jeszcze coś :smile: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 19:17 
 
Jak dalej bedziesz tu pisywac to nasi GM nie wytrzymaja... :grin:

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 19:28 
 
Oj może tak być :grin: :grin: :grin: . Ale w sumie co za różnica, paru GMów w te czy we w te :grin: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 19:36 
 
Nino odpowiem na nurtujace cie pytanie odnosnie tego 70% skilla podczas gdzy tak na prawde masz 50%. Wiec jest tak ze wartosc kazdego skilla jest skorygowana o ilosc posiadanaego stata wykorzystywanego podczas danej umiejetnosci. Jesli masz np 40 sily albo wiecej to podwyrzszy ci ona wszystkie skille zwiazane z sila. Co nie oznacze ze majac 70% blacka skorygowanego bedziesz mogla robic rzeczy jak kowal co ma 70% w realu. Ta nadwyzka zwieksza skuteccznosc wykonania danej czynnosci ale nie daje nowych mozliwosci. Aha .......i jeszcze jedno . Nie jestem tego pewien na 100% :wink:. Ale tak mi sie wydaje..........

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 20:00 
 
Nie, to nie to. Jest chyba po prostu bug w wyświetlaniu skilla na karcie. Mam własnie z blacksmithy to samo - w real 52.4 w normal 82.5- a wg wszelkich obliczen uwzgledniających moje statystyki, powinienem miec 7x bs. Po prostu kiedys dostałem za nic przyrost +20 do wyswitlania bs w normal- a prawdziwa wwartośc mam gdzieś koło real.

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 20:08 
 
zasadniczo Niono z czasem sie przyzwyczajsz aczkolwiek jak juz ci w grze mówiłem polecam north Mines tam ejst bardezo dużo surowców.:smile:


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 20:15 
 
Ad. 1. Niny:
Mozna dostac kota owszem... ale gornikow tez jest duzo a ilosc zloz ograniczona... moge powiedziec ze pomysle nad ich zwiekszeniem - jak wytrzezwieje.. spawny rozmieszczane po pijaku zle dzialaja.

Ad. 2. Niny:
Jest to bug wyswietlania tak naprawde - pojawil sie w ostatniej wersji nox'a a licza sie i tak skille pokazywane w trybie real.

Ad. 3. Niny:
Zabic - jest to sposob czyz nie... a i jeszcze jedno - zeby zwierzatka was lepiej sluchaly przydaje sie Animal Lore - to juz bylo, ale powtorze.

Ad. 4. Niny - rozne kupki zelaza:
Roznie tez wazy... fakt ignoty powstaja te same, ale ruda jest inna - nieco. byc moze kiedys do czegos nam to posluzy byc moze nie.

Ad. 5. Niny - plecak/pudeleczko:
W sumie blad doboru wyswietlanego obrazka, i szczegol, moze jak juz bedizemy wygladzac bugi - co oznacza ze SC zniknie przydomek Beta.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 20:41 
 
Oki, no to bardzo Ci Szerszeniu dziękuje za odpowiedzi :smile: . A i sorki, że tak marudze :grin: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 20:48 
 
Cytuj:
2002-01-25 20:08, Wilk napisał:
zasadniczo Niono z czasem sie przyzwyczajsz aczkolwiek jak juz ci w grze mówiłem polecam north Mines tam ejst bardezo dużo surowców.:smile:


Ano, tylko w północnych górach podobno troche potworaków sie kręci... jacyś magowie... mała, drobna Ninka sobie z nimy nie poradzi :razz: :razz: .
No ja wiedziałam, że te 50% mam naprawdę, tylko mnie zastanawiało dlaczego na karcie wyświetla 70%... ale to już wyjaśnione :smile: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 20:48 
 
Easy Ninka, w przeciwienstwie do niektorych gosci z CL, Twoje pytania sa logiczne i dotycza rozsadnych rzeczy. No ale sadze ze to tez kwestia hmmm... pewnych czynnikow zewnetrznych.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 20:51 
 
A to sie ciesze, że moje pytanka Cie nie doprowadzają do szału :razz: . Oby więcej takich GMów :razz: :grin: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 23:10 
 
No jasne... najpierw poswiecam 10 minut na zrozumienie tego :
Cytuj:
2002-01-25 19:36, Raistlin Majere napisał:
Nino odpowiem na nurtujace cie pytanie odnosnie tego 70% skilla podczas gdzy tak na prawde masz 50%. Wiec jest tak ze wartosc kazdego skilla jest skorygowana o ilosc posiadanaego stata wykorzystywanego podczas danej umiejetnosci. Jesli masz np 40 sily albo wiecej to podwyrzszy ci ona wszystkie skille zwiazane z sila. Co nie oznacze ze majac 70% blacka skorygowanego bedziesz mogla robic rzeczy jak kowal co ma 70% w realu. Ta nadwyzka zwieksza skuteccznosc wykonania danej czynnosci ale nie daje nowych mozliwosci. Aha .......i jeszcze jedno . Nie jestem tego pewien na 100% :wink:. Ale tak mi sie wydaje..........

A potem sie okazuje ze nie ma racji... :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.