mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 20:43 
Cytuj  
mozna mase mowic o drakmorr dobrego i zlego ale jedna rzecz wiem napewno klimat rpg to ona ma.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 20:57 
Cytuj  
A dlaczegóż to Pajacyk to zabronionia ksywka? W takim razie czemu moja ksywa Kozan nie została zablokowana, skoro też można jej coś wytknąć( aluzja do Conana)


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 21:03 
Cytuj  
Kozan jest na pewno bardziej "rpg i klimaciarskie" niz Pajacyk.

PS. ja tu bardziej widze aluzje do kozy niz do Conana :wink: :wink:


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 21:07 
Cytuj  
rownie klimaciarskie co i "Czerstwy Witold" :P


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 22:32 
Cytuj  
CowzAreNotDead napisał(a):
rownie klimaciarskie co i "Czerstwy Witold" :P


Zaloguj się... pograj trochę... zajrzyj do karczmy kiedy pewna osoba o imieniu Sorsa będzie a zmienisz zdanie.

SvD.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 23:09 
Cytuj  
khoga napisał(a):
PS. ja tu bardziej widze aluzje do kozy niz do Conana :wink: :wink:


O patrz odgadł mnie :)
Kozan to aluzja do Conana, ale tak naprawdę wszystkie ksywy jakie używam to tylko słowo koza + literka :) (KOZAs, KOZAn). Nietrudno się domyślić jaką mam ksywę na podwórku :).

A tak w sumie o gierze- widziałem gorsze klony Vallheru. Przy czym to jednak nie jest gra dla mnie, bo nie widzi mi sie ciagle obrywanie od dzieci i maniaków, którzy to mogą sobie pozwolić na co 2 godzinne logowanie. Może kiedyś bym i pograł, tera jednak czasu mniej, mimo że wakacje :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 23:17 
Cytuj  
@up

No właśnie widać ile grałeś w te gorsze klony Vallheru...

Jak byś nie zauważył to jednak to, że logować się nie możesz co dwie godziny nic nie oznacza. Ruchy a raczej energia jest sumowana, tak samo jest i z ruchami w kopalni, roli czy też strażnicy. Sprecyzował byś może jednak o co chodzi z tymi dwugodzinnymi logowaniami bo raczej nic nie jest takiego zależnego od Twego wolnego czasu.

SvD.

edit:

Vide ja, czasami specjalnie nie loguję się pare godzin, żeby zebrać większą pulę energii...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 23:23 
Cytuj  
Kiedyś gdy zaczołem w takiego klona grać kupiłem od razu strażnicę( niewiedziałem do czego służy :)) I potem regularnie co 2 godz byłem atakowany. Głównie przez jednego gracza, nie chciało mi sie nawet sprawdzac czy to pod cos podpada. A tak btw. Shador- jaka masz ksywke w grze??


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 23:25 
Cytuj  
@up

W grze zwę się... Shador ;-) Gracz o numerze... 3 ;-)

A co do tych strażnic mam dziwne wrażenie, że ty mówisz o Destination of Heroes, bo to raczej w tym było takie wielkie uzależnienie od czasu w którym się logujemy.

Co do strażnic w Drakmorr... wcale ich posiadać nie musisz... :]

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 07:40 
Cytuj  
Pajacyk to imię rodowe wysokich elfów. :evil:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 09:26 
Cytuj  
VampirPL napisał(a):
Pajacyk to imię rodowe wysokich elfów. :evil:


Drakmorr napisał(a):
Wieści
Kodeks napisana przez (Valroth) dnia 2005-07-01...
"UWAGA !!!! .... niestosowanie sie do zasad kodeksu bedzie karane z najwyzsza surowoscia prawa".


Have a nice game.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 10:12 
Cytuj  
wam się chyba naprawde najebalo w łbach od tych gier

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 12:42 
Cytuj  
Heh .. mam tu takie dwa fajne cytaty z czasów gdy grałem jeszcze w drakmorr ...

Pierwszy obrazuje niesamowity klimat :
"Drzwi uchylily sie z lekkka, po czym potezne szarpniecie malo nie wyrwalo je z zawiasow ..... ale wytrzymaly byly z twardego stuletniego debu ..... w karczmie zjawila sie postac .... byl to elf .... a mowiac scislej to co z elfa zostalo po przeistoczeniu w licza .... na skroniach blyszczala mu korona .... korona z najczystrzego zlota obsadzana najznakomitrzymi kamieniami szlachetnymi .... cala postac otaczala lekka poswiata .......
wszedl skinal lekko glowa zebranym .... po czym usiadl na drewnianym tronie ustawionym w centralnym miejscu karczmy i poczal bacznie przygladac sie obecnym i przysluchiwac sie ich rozmowom"

A tu rozmowa z adminem :
"...
[msg(SpoonMan)] 206 tez skasowa-e? ?
[msg(SpoonMan)] i gdzie by-o zabronione nie wybieranie postaci ?
[SpoonMan] ale jest zabronione naginanie mechaniki
[SpoonMan] juz skasowane
[SpoonMan] takze nei ma odwrotu
[msg(SpoonMan)] hm naginanie mechaniki .. to skad masz palac ?
[SpoonMan] a co cie to obchodzi ?
[SpoonMan] zaloz gre i tez postaw sobie palac"

Nie grajcie tam, bo to strata czasu ...


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 13:01 
Cytuj  
mam pytanie czy to kolejny klon Vallheru czy moze ma cos co odroznia go od Vall?


o boze ci panowie probowali zrobic swietnego mmorpg na silniku daemon czy cos takiego.... jak sie zabiora za ta gre jak za tamta to ja dziekuje !


Posty: 43
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 13:06 
Cytuj  
Evar napisał(a):
mam pytanie czy to kolejny klon Vallheru czy moze ma cos co odroznia go od Vall?


o boze ci panowie probowali zrobic swietnego mmorpg na silniku daemon czy cos takiego.... jak sie zabiora za ta gre jak za tamta to ja dziekuje !


101% klon

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 13:22 
Cytuj  
to ja podziekuje....


jest tyle skryptów , jest tyle gotowców
a wszyscy nic nie dodaja tylko leca w zaparte z tym silnikiem Vall

moze Czas zrobic na silniku LotgD? jakby co to moge pomóc

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 18:34 
Cytuj  
VampirPL napisał(a):
Evar napisał(a):
mam pytanie czy to kolejny klon Vallheru czy moze ma cos co odroznia go od Vall?


o boze ci panowie probowali zrobic swietnego mmorpg na silniku daemon czy cos takiego.... jak sie zabiora za ta gre jak za tamta to ja dziekuje !


101% klon


Proszę o skasowanie tego debila.

Jesteś zwykłym idiotą skoro piszesz, że to klon. Stwórz postać, pograj a zobaczysz, że do zwykłego klona mu daleko... daleko do tyłu musiał by się cofnąć.

Zychoo ja Cię szczerze proszę... ten koleś szerzy jakąś chorą propagandę...

A ja Ciebie patafianie rozumiem, skoro nie umiesz czytac FAQ i za to Cie kasuja to trzeba im nabruzdzic prawda? Tylko, ze czemu oni maja placic za wlasna glupote?

SvD.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 19:08 
Cytuj  
Cytuj:
Jednak prosił bym o logowanie się poprzez link z referencem na moje konto


jak juz probujnesz kogos zachecic do gry to staraj sie nie pisac takich rzeczy - bo to zniecheca na starcie .

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 19:20 
Cytuj  
@Poziomka

Dlaczego?

Powyżej mojej proźby są dwa linki... jeden z refem a drugi bez.

O dziwo niektórych to nie odrzuca bo nadal są ludzie którzy przez refa się logują im to właśnie szczerze dziękuję.

Rzecz jasna jak i innym którzy dzięki mej namowie skusili się wizją świata Drakmorr.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 19:42 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
VampirPL napisał(a):
Evar napisał(a):
mam pytanie czy to kolejny klon Vallheru czy moze ma cos co odroznia go od Vall?


o boze ci panowie probowali zrobic swietnego mmorpg na silniku daemon czy cos takiego.... jak sie zabiora za ta gre jak za tamta to ja dziekuje !


101% klon


Proszę o skasowanie tego debila.

Jesteś zwykłym idiotą skoro piszesz, że to klon. Stwórz postać, pograj a zobaczysz, że do zwykłego klona mu daleko... daleko do tyłu musiał by się cofnąć.

Zychoo ja Cię szczerze proszę... ten koleś szerzy jakąś chorą propagandę...

A ja Ciebie patafianie rozumiem, skoro nie umiesz czytac FAQ i za to Cie kasuja to trzeba im nabruzdzic prawda? Tylko, ze czemu oni maja placic za wlasna glupote?

SvD.


sam się zbanuje pierdolona cioto

odpowiedź na
Cytuj:
tego debila.


i udław się tą grą i dalej się podniecaj i onanizuj przy wszytskich udawaniem swojej niby wyższosci jesteś zarozumniełym dupkiem(orginalne myślisz? nie bardzo) takie stosunki grożą chorbami więc się zabezpiecz bo niedługo nie będziesz widział dalej niż czubek nosa

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.