mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 23:36 
Cytuj  
http://ultimairis.sourceforge.net/porta ... t=nelderim <== Screen z garnizonu w Tasandorze i ulice w Orod + filmik z Orod jak dobrze pamietam :wink:

Co do kilofa czy innych przygod zwiazanych z UO to wspolczuje ludziom ze maja takie skomplikowane problemy :wink: Pewnie zamiast postaci zaawansowanej trzeba bylo kliknac w Blacksmith i tyle :wink:

Slyszalem ze Endore klimatyczny jest ale dzieki temu ma tez tak jak ktos pisal 20-30 graczy w szycie co w moim odczuciu sprawia ze UO staje sie niegrywalne :-?

Roball jak ci si tak uo nie podobalo to po co tyle razy ekipe CL prosiles ( blagales?:P ) o odbanowanie ? :lol:


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 12:08 
Cytuj  
Wow, faktycznie pzonaje wasze misateczko w 3d. Widze ze nie proznujecie, a mozna juz na tym kliencie grac bez bolu ?


Posty: 43
Dołączył(a): 21.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 13:10 
Cytuj  
w UO poczatki sa trudne.... najlepiej jest gdy znajomy albo ktos inny wytlumaczy ci co i jak(pamietam te czasy jak jeszcze nie wiedzialem ze sa bindy i lowilem ryby...masakra :D ), a co do tej grafy 3d to wole chyba zwykle 2d...i nie powiem ze w grach nie chodzi o grafe bo dla mnie ma to znaczenie ale grafika uo ma cos w sobie co nie odrzuca a zarazem wszystko na niej dokladnie widac. Sam jednak z uo zrezygnowalem bo juz mi sie odechcialo....moze zle shardy wybieralem :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 22:46 
Cytuj  
Kurde rpzekonaliście mnie żebym znowu zagrał so w UO :) Kiedyś troche popykałem, ale się zraziłem bo początki rzeczywiście są trudne. No, ale tera może mi lepiej pójdzie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 00:31 
Cytuj  
Ja podchodzilem do UO 3 razy i nie moglem sie przelamac ale za czwartym wciagnelo mnie na dobre. Nie ma lepszej gry MMO (oczywiscie gowno o tym wiem bo nie gram na OSI ;))


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 02:13 
Cytuj  
Dokłądnie, UO jest tak cholernie rozbudowane, że nie wiadomo od czego zacząć, i to głównie odstrasza ludzi, ale jak już sie zrozumie co nieco, to gra wciąga niemiłosiernie.
Pamiętam jeszcze z 2 miesiące temu na Nelderim, mój rekord, 98% inskrypcji, 100% medytacja i focus, 20 int, 15 dex, wszystko w 5 dni 20h/d grania. Aż odszedłem na chwile od kompa, przy koksaniu insc i jakis Gm ściął mi wszystko do 0, a int o 20 w dol -_-
Wtedy tez olałem Nel, bo wiem, ze znam osobiscie ludzi ktorych tez lapali na biernym makro i nic im nie robili, ot takie kolesiostwo ;\


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 15
Dołączył(a): 5.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 18:17 
Cytuj  
Ja gram na OSI i powiem Ci ze to zalezy.Jesli ktoś lubi klimat a nie wieczne koksanie, to lepsze są prywatne serwery.Jesli ktos lubi dojsc do 120 w 2 dni a zarabiac tyko z bicia potworkow to lepsze beda OSI

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.