mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 14:49 
Cytuj  
nie ma lepszych i gorszych, wszystko zalezy od twojego skilla i teamu.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2005, 17:46 
Cytuj  
Quetzacotl <- dokladnie

a co do N/W to jest bardzo silny - wysysanie i ciosy mieczem
chociaz ostatnio na GvG widzielismy fajne ustawienie w druzynce 7 osob mialo druga profesje mesmer - najprawdopodobniej z magia inspiration
po 30s nikt z naszych nie mial many wszystko wyssali


Posty: 5
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 14:46 
Cytuj  
jest to build W/N sadze ze uzyty poprawnie bedzie sie dobrze sprawowal :)
nie wiem czy ten build byl gdzies moze zamieszczany czy nie wiec nie bede pisal ze to build stworzony z moich przemyslen ;) jak osiagne lvl 20 to bedzie on przeze mnie uzywany :) tylko sadze ze bez strength

jesli ktos nie chce rezygnowac z strength to bedzie to wygladalo tak:

strength - 8
axe mastery - 12
tactics - 7
blood magic - 8
199/200
(rownie dobrze mozna zamienic punkty z axe mastery i blood magic)
jesli ktos olewa strength to:

strength - 2
axe mastery - 12
tactics - 8
blood magic - 10
198/200


skille :

PvE
Cyclone Axe ; Bonetti's Defence ; Unholy Feast ; Life Siphon ; Eviscerate ; Vampiric Touch; Axe Rake ; Axe Twist
PvP
Wary Stance ; Life Siphon ; Eviscerate ; Vampiric Touch ; Axe Rake ; Axe Twist ; Executioner's Strike ; Vampiric Gaze

hmm zastanawiam sie tylko czy potrzeba tylu pkt w tactics dla stance? moze zamiast tych 7 lub 8 pkt w tactics dac w blood lub strength? prosze o ocene tego builda


Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 23:41 
Cytuj  
ja zrobilem Mo/Me narazie sie dobrze gra (6 lvl) z racji ze jestem poczatkujacy chcialbym sie zapytac jakie danie mu pkt i jakie ustawienie skilli dla niego polecacie? :wink:

Pozdrawiam


Posty: 10
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 10:02 
Cytuj  
witam

ja gralem e/n ale jakos mi nie szlo moze cos zle ze skilami szczerze to dmg byl ladny ale co chwila padalem a na pvp bylo nawet niezle.

Obecnie gram r/me i dmg wychodzi czasem lepszy niz w bildzie wyzej. pakuje w inspiration i illusion magic szczerze to bardziej w ta druga ceche. polecam ten build poniewaz obrazenia z lukow nie sa zbyt wysokiea dzieki cechom z me uzywam tylko luku podczas ladowania many. nie oge sie wypowiadac o tym buildzie jak sprawuje sie na pvp gdyz go nie testowalem.

a obydwie postacie maja po 10lvl



pozdro

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 11:28 
Cytuj  
Ja gram E/Me Fire+inspiration , w PVE jest rewelacja ale do PVP bede musial chyba respectowac z fire na jakis inny element bo AOE w pvp sie srednio sprawdza .. ale do pve zeby sobie skille nazbierac i fabule poznac i nie miec wiekszych problemo ze znalezieniem grupy jako Ele to polecam.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"


Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 01:26 
Cytuj  
no to mam 8 lvl Mo/Me (byloby wiecej ale teraz lato i w ogole i nawet sie nie chce i nie ma czasu na granie)

i mam teraz pytanie do was doswiadczeni gracze jak mu dac pkt i jakie skille polecacie dac do pve i pvp :)

PS. juz coraz wiecej kapuje w GW :D

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 01:50 
Cytuj  
Ja też mam pytanko, jakie skille dać E/Me?


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 03:45 
Cytuj  
Kvazar napisał(a):
Ja też mam pytanko, jakie skille dać E/Me?


zalezy jaki element ... jak idziesz w fire to polecam taki secik ..

Fire Storm / Meteor shower /fireball / inferno / lava font / energy cap / aura of restoration (chyba tak sie nazywala , troszeczke pozno wiec juz mi pamiec siada)/ fire attunment ... jezeli nadal zamalo energy to polecam zamiane np inferno na channeling ...


Btw dzisiaj przezylem szok ( do doswiadczonych graczy) .. Bylem w UW w grupie ktora liczyla 4 osoby .. 3 ele + monk ... Monk robil za tanka i bral na siebie 6-8 mobikow na raz i nawet nie mogly go drasnac ... my tylko stalismy z tylu i "nuke" ... Nie wiem jak ten monk to robil ale musze sie dowiedziec , po prostu w fotel mnie wbilo jak zobaczylem ze naokolo chmara potworkow go leje a on sobie stoi ....Wiem tylko tyle ze zanim zaczol tankowac to musial zginac 2 razy zeby miec DP 30%.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"


Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 17:00 
Cytuj  
pomoze ktos? :D :wink:

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 17:27 
Cytuj  
to zalezy jakim monkiem chcesz grac . czy protection czy healing czy smite.. najpierw podaj dkladniej jaki build masz w glowie a wtedy zadawaj pytania o skille :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 18:18 
Cytuj  
wlasnie gdzie dokładniej moge kupić skille dla w/mo bo mam 6 lvl a tylko 4 skille :/


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 18:38 
Cytuj  
rob questy -_-

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 18:43 
Cytuj  
dobrze - -' hmmm jutro bede miał 512 ramu wiec sobie pogram w miare komfortowo ... wreeeszcie..


Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 23:52 
Cytuj  
to tak w tym 1 ascalonie zrobilem te questy dostalem calkiem niezle skilli dokupilem pozniej tylko 2 u ajkiegos gostka w starym ascalonie :D i teraz mam pytanie gdzie w startym ascalonie sa ludzie gdzie za questy mozna skille dostawac czy gdzies gdzie je sie sdobywa? :P

dalsze pytania dodam pozniej bo mam ich kilka :D

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 00:41 
Cytuj  
rob questy pokoleii, a i nowe skille będą wpadać, nie opuszczaj zadnych questow bo potem nie wiesz gdzie zgubiles jakiegos skilla.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 00:55 
Cytuj  
kurde co to za pytania "jakie skille", "kto lepszy?".
Kurde tego sie nie da spieprzyc, jak nie rozdac skilli i tak DA sie grac :P
pograjcie pare dni i wszystk osamo sie wyjasni, dobicie do 10 levelu to jest doslownie chwila jak juz sie oswoic z gra, wiec nie widze problemu, ja zrobilem w sumie ze 20 postaci i aktualnie mam Me/W, E/Me, R/Me, N/Me..
Lubie mesmerow :P
Wspaniala druga profesja dla casterow :>
pare uwag:

Nie polecam Nekro jako primary class, moze i soul reaping sie przydaje na PvE ale na PvP jest zupelnie bez sensu... Gdyby necro tak ladnie nie wygladaly to wcale bym sie nie decydowal :D
Me/W debilne polaczenie na pozniejsze pvp, mesmer jest do supportu nie do zabijania :(
R/Me robi przerazajacy dmg :>

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 01:29 
Cytuj  
Kombinuje nad E/Me z water i air magic, co do tego będzie lepsze, illusion czy inspiration? A, i oczywiście jakie skille były by dobre :)


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 02:40 
Cytuj  
generalnie polecam na skoncentrowaniu sie na jednym element (air albo water) a co do inspiration czy illusion to polecam inspiration . Dlaczego ? Poniewaz inspiration daje skille do regeneracji energy , co jest bardzo potrzebne casterowi ... Illusion daje generalnie debuffy dla przeciwnika co owszem jest przydatne ale jezeli chce sie byc ele nukerem to w sumie jest to niepotrzebne bo w pvp i tak zastapi was jakis primary mesmer a na pve bardziej oplaca sie miec dobre nuki niz troche tego i troche tego...


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 08:39 
Cytuj  
My w gildii pracujemy ciagle nad nowymi taktykami, nie wiecie co potrafią zrobić 3 x Me/E.

KAżdy z nich bierze 16 air magic, który ma penetracje armoru, szybki recharge i malo energii zabiera, co rpawda maly dmg ale o tym zaraz.
Do tego 12 fastcasting i 8 illusion. Bierzemy skille z echo (są dwa w grze, jeden elite drugi normalny, do ataku jakis czar z Air, najlepiej zeby atakowal jednego przeciwnika i zabieral 10 energii).
Z takim buildem, rzucamy czary ofensywne w takim tempie, ze nawet paska castowania nie ujzymy, a dmg naszego spella pownien wynosic okolo 120 (jesli wybralismy dobry spell ofensywny).
Przed walką wlaczamy obydwa echa, caller w teamie wybiera cel, daje znak i wszyscy trzej ele wala jednoczesnie. 3 x 120, cel albo padl, albo ledwo zyje. Po tej akcji obydwa echa podmieniaja sie tym spellem ofensywnym ktorego uzylismy i mozemy jeszcze 2 razy! go uzyc natychmiast. Szybka zmiana celu, znow focus fire, bach i znow cel praktycznie martwy i tak samo z trzecim celem. jak sie opanuje porzadnie to mozna zabic 3 osoby w czasie ponizej 10s, to jest naprawde b. szybko.
W GvG bierze udzial 8 osob, wiec my do tego mamy swoj sklad uzupelniajacy ale nie chce mi sie pisac o tym.

Glownie napisalem ten post po to, aby pokazac, zeby skilli nie dostosowywac tyle do siebie co do teamu, bo samemu wiele sie nie zdziala. Zreszta widac na powyzszym przykladzie co drzemie w dobrym teamie.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.