mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 08:45 
Cytuj  
Stara gra hehe :). Ale ilekroć wchodzę na nią to znajduje się naprawdę wiele graczy. Server stawia sie na maksimum 6 osób więc może massive to nie jest hyhy. Teraz troche o grze:

Grę rozpoczynamy w wiosce Gipath, a naszymi kolejnymi celami są Ingos, Suslanger i Jaskinia (w polskiej wersji tak to sie zwie ;p). Troche o nich :D

*gipath - miasto raczej zakładane w czasach prehistorycznych hyhy. Pancerze wykonywane ze skór dzików (cienka skóra, gruba skóra, twarda skóra) oraz ze skóry tygrysa hyhy <najbardziej efektywnie wygląda na ciele>. Bronie kamienne wykonujemy z kamienia, granitu, krzemienia lub obsydianu, a kosciane z kosci cienkiej, grubej, twardej i skamieniałej. Niektórzy oszusci posiadają takowe z kosci smoczych (nie brac takich rzeczy bo sami staniecie sie oszustami!). Szkoły magii elementarnej:
-ogień

*ingos - bardziej zaawansowane miasto - średniowiecze. Główne materiały jezeli chodzi o tkaniny do wykonywania ubrań to len i bawełna. Lekkie zbroje wykonywane są przeważnie ze skóry trola (zielonej, niebieskiej, czarnej) lub z metali (brąz, żelazo, stal). Bronie tutaj w pełni wykonywane są z metali. Jeżeli chodzi o czarodziejów (malo sily zwykle posiadają) to jest tu dla nich skóra śnieżnego tygrysa więc można kupić schemat zbroi i przyodziać się w tę w/w skórę. (zapomniałem dodać, że w grze kupuje sie albo gotowe rzeczy, albo składa sie je wlasnorecznie.) Szkoły magii elementarnej:
-piorun/błyskawice

*suslanger - fajne miasteczko (moje ulubione :>) - tutaj nie ma wyższych technik a'la pistolety itd ;p. Do arsenału przybywają kusze a bronie mają porządne kształty :]. Podstawowe materiały - skóry smocze (czerwonego smoka, zielonego smoka i niebieskiego smoka). Są też schematy zbroi do gipath hyh, dla tych dla których cienko z kasą - mimo wszystko dają komfort i wytrzymałość. Jest też wełna i jedwab - mocne materiały tkaniste ;p. Oczywiście nic nie zastąpi zbroi metalowych. Metale dostępne w suslanger: mitryl, adamantium i meteoryt. Oczywiście wszystko to drożyzna :]. Szkoła magii elementarnej:
-kwas

*jaskinia - jak dla mnie pokonywać potworki da sie tylko w pierwszej misji... Jakoś z tymi dalej nie mogę sobie poradzic i to pozostawiamy cziterom hyhy. No bo jak jezeli zombiak ma powiedzmy 2100 zycia i uderze go zabiore okolo 200 a on w 2 sekundy ma cale zregenerowane... Może kiedyś sie tam wybierzemy razem hehe i w 6 tak bedziemy trzaskac moze zdechnhie hyh. Bronie i pancerz wykonywane są tu z diamentu - najtrwalszego i najostrzejszego materiału w grze EI. to miasto niezbyt mi sie podoba ale każdy ma coś w swym guście. Nudzi mnie tylko jeden materiał i jego cena :o 2100000 za jeden diamencik to troche jest prawda ? Szkoły magii elementarnej:
-wszystkie trzy hyhy

Bardzo rozbudowana jest współpraca wieloosobowa. Kampania jest raczej przeciętna w tej grze. Jeden mały błąd... Postacie nie zapisywane na serverach przez co jest kilku oszustów ale coraz mniej ponieważ wywalamy ich ze swoich serverów i nie mają gdzie grać hyhy i się nawracają :>.

Dostępne klasy:
*Mag (elementarny, zmysłów, astralny lub mieszanka wszystkich trzech)
przeciętne atrybuty dla maga:
15 siły
25 zręczności
35 inteligencji
*Wojownik (miecznik, rębacz, młotnik, włócznik, nożownik)
przeciętne atrybuty dla wojownika:
25 siły
25 zręczności
25 inteligencji (żeby wmiare expa dostawać)
*Łucznik (łucznik, kusznik)
przeciętne atrybuty dla łucznika:
15 siły
35 zręczności
25 inteligencji

alternatywne:
20 siły
30 zręczności
25 inteligencji

To powinno narazie wystarczyć. Gry znikąd nie pobierzecie hyh. Była dołączona do jakiegoś czasopisma KŚG ale legalne jest jej przegrywanie (chyba bo nie ma żadnych programów anty-copy) I mam nadzieję że graczy będzie przybywać :).

Do Zysia: Nie wiedziałem gdzie to wstawić bo nie płaci sie miesiecznego abonamentu ale trzeba ta gre mieć na płytce chociaz play-disk :). Więc moze niech tutaj zostanie :]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 08:59 
Cytuj  
Gra jest bardzo fajna, ale z mmorpg to ona ma malo wspolnego.

To ze nie ma programow anty-copy to nie znaczy, ze mozna ja przegrywac. Jak samochod nie ma auto alarmu to nie znaczy wcale, ze mozna go ukrasc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 09:51 
Cytuj  
kiedys sobie kupilem w kosku za 29.99 - w zestawie bylo pudelko dvd zawierajace 2 cd z gra oraz mala gazetka informacyjna. Wiec koszt gry jest niewielki. Sama gra jest z gatunku crpg


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 11:42 
Cytuj  
no ale rpg jest a to najwazniejsze :) mmo bez pierwszego m tez jest bo coprawda tylko na 6 osób ale gra sie naprawde ciekawie. Jak ktos by chcial talk to na gg 2241139. Zachecam do gry bo mnie cos ostatnio mocno wciagnela. Teraz koszt gry wynosi okolo 9.99 2 pudelka plus poradnik bodajże. Gra ma coś w sobie i nawet po długich przerwach chce sie do niej wracać. (Wróciłem po 8 miesiącach hyh)


_________________
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 18:54 
Cytuj  
Gierka fajna, naprawdęprzyjemnie się gra. Dobra (o dziwo!!) polska lokalizacja!! Niezła graficzka, przyjemna muzyczka... ale za rozwiązanie "sklepu" to bym autorów z chęcią zabił!! Za dużo tam namieszali. Zakończenie jest bardzo interesujące :lol:
Jak się sprawuje na necie to nie wiem, bo nie grałem na multi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 19:42 
Cytuj  
10zl? Za cdkey? taka tania ona jest?
Moze nawet se kupie jak gdzies znajde :wink:

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 00:25 
Cytuj  
Byla w jakims pismie za grosze, chyba CDA.

Sterowanie ma RTSowe, ale calkiem fajna. Ostatnio odpalilem w chwili "wspomnien czar" i pogralem chwile, nawet sie tak bardzo nie zestarzała, ale online nie moglem znalezc chetnycjh. Jakby znalazlo sie tu kilka osob chetnych to moze znow bym pograł.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 00:43 
Cytuj  
byla kiedys w w śgk

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 06:59 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
10zl? Za cdkey? taka tania ona jest?
Moze nawet se kupie jak gdzies znajde :wink:

Niema cdkeya :P


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/


Posty: 12
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 09:01 
Cytuj  
oxidize napisał(a):
byla kiedys w w śgk


Stąd właśnie mam oryginała :lol:

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:05 
Cytuj  
Cytuj:
Dostępne klasy:
*Mag (elementarny, zmysłów, astralny lub mieszanka wszystkich trzech)
przeciętne atrybuty dla maga:
15 siły
25 zręczności
35 inteligencji
*Wojownik (miecznik, rębacz, młotnik, włócznik, nożownik)
przeciętne atrybuty dla wojownika:
25 siły
25 zręczności
25 inteligencji (żeby wmiare expa dostawać)
*Łucznik (łucznik, kusznik)
przeciętne atrybuty dla łucznika:
15 siły
35 zręczności
25 inteligencji

alternatywne:
20 siły
30 zręczności
25 inteligencji
Koleś, nie żeby coś ale ten pomysł z klasami jest bez sensu. Ja moge sobie zrobić wszystko na równo i bede jednocześnie magiem, wojownikiem i łucznikiem. moge dać wszystko inteligencję a bede tylko z mieczy i toporów nawalał. To moja teorja która zresztą mnie się nie tyczy bo ja jestem moderem i nie gram w to juz od jakiś 2-3 miesięcy.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:53 
Cytuj  
moder - stfu... n/c anymore


_________________
Obrazek

*

Posty: 58
Dołączył(a): 4.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 13:52 
Cytuj  
:D


Ostatnio edytowano 26 lut 2006, 12:12 przez Jot, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 58
Dołączył(a): 4.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 14:57 
Cytuj  
spam


Ostatnio edytowano 26 lut 2006, 12:11 przez Jot, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 18:46 
Cytuj  
Ah... pamiętam jak grałem w to jeszcze jak miałem zwykły modem... ale kasy wtedy płaciłem (SIC!)....

Teraz sobie ostatno z nudów weszłem... a tam niema żadnego servera :/
Ale pamiętam jak grałem na tamtych lagach, to niektórzy gracze mieli takie statystyki ,że chyba bez jakiś "Hacków" by ich niezdobyli :o


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 20:29 
Cytuj  
valed napisał(a):
...jak miałem zwykły modem... gracze mieli takie statystyki ,że chyba bez jakiś "Hacków" by ich niezdobyli... :o


Noooooo 8) 8) :D wreszcie się jakiś spoko koleś znalazł. Miło poznać modera. Ja też już w Evil'a nie gram ale byłem potężny. Może na jakieś super, specjalne zaproszenie zainstaluję tom gre i troche pogram. Pozdro VALED


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2005, 22:03 
Cytuj  
przeszedlem evil islands wypasiona szkoda ze slabo rozbudowany profil postaci,za to to jest miod rpg

*

Posty: 58
Dołączył(a): 4.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 17:03 
Cytuj  
:D


Ostatnio edytowano 26 lut 2006, 12:11 przez Jot, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 58
Dołączył(a): 4.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 17:04 
Cytuj  
8) 8) 8)


Ostatnio edytowano 26 lut 2006, 12:12 przez Jot, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 45
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 21:10 
Cytuj  
Wiecie że jej PREQUELEM była gra Darkstone??? Oj... Pamiętam jak za małolata w nią pykałem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.