mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 09:11 
Cytuj  
Gram w GW od prawie 2 tygodni. Kupiłem kod online ze strony PlayNC.com, miałem dość użerania się z Sendit.com i czekania na "dystrybutora" w Polsce.

Jeśli idzie o sprzęt do grania to wystarczy Radeon 9600, bez żadnego PRO czy też XT. Gołe 9600, takie posiadam, gra działa płynnie, nie rwie, nie zacina. Wskazane 1 GB ramu. Może ktoś będzie się teraz obruszać że przecież 512 MB wystarczy, ale ja doceniam prawie bezprzerwowe przechodzenie pomiędzy lokacjami czy zmienianie dystryktów w czasie poniżej 3 sekund. Procek około 1.8 GHz będzie OK. Bardziej liczy się wielkość ramu. Łącze styknie 128 kbit/s, najtańsza Neo lub Chello 256. Gra nie generuje dużego ruchu. Tylko w czasie PvP bądź misji coop ruch wzrasta ze względu na inny tryb rozgrywki.
Grafika jest OK. Tylko dlaczego Świat Gry jest taki pusty... No ale to już temat na inną rozmowę.


_________________
404 Not Found

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 15:02 
Cytuj  
kimilo napisał(a):
gram necromancerem 6 lvl ^_^ nie jestem zbytnio obeznannych w mmorpg :P i mam pytanko kiedy? gdzie? jak? wybiera sie druga profesje -___- i jak polecacie go zrobic?

z gory dzieki za odp

Pozdrawiam



masz 6 lev i nadal bez drugiej profesji ? Wow nie wiem jak ci sie to udalo ominac :) .. Idz do Ascalon (oczywiscie mowie jeszcze o pre-seering) i tam po prawej od bramy na gorce stoi koles u ktorego bierze sie questa na druga profesja :) . Do necro hmm w sumie moze Mesmer z inspiration magic albo Warrior.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 20:24 
Cytuj  
ja mam 3 lvl i robie monka ( nie było mnie 2 dni na chacie :/ ) hmm narazie dokupie do 512 bo an 1024 mnie nie stać...


Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 23:36 
Cytuj  
tez mnie to zdziwilo ale troche questow omijalem ale teraz juz zaczolem grac monkiem i jest gites druga profesja mesmer :) ja k myslicie dobry wybor?

juz tez 6 lvl ^_^

tylko ze teraz to wszystkie w nawet poboczne questy sie bawilem

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 01:28 
Cytuj  
kimilo napisał(a):
tez mnie to zdziwilo ale troche questow omijalem ale teraz juz zaczolem grac monkiem i jest gites druga profesja mesmer :) ja k myslicie dobry wybor?

juz tez 6 lvl ^_^

tylko ze teraz to wszystkie w nawet poboczne questy sie bawilem


jak masz Me jakos druga profesja to idz w inspiration magic . To ci pomoze z brakiem Energy troszeczke .. Channeling + Ether Cap sa szczegolnie bardzo przydatne , przynajmniej dla mnie jako Ele.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 10:15 
Cytuj  
czujcie ten motyw.... na 3 lvl w/mo poszedłem do old ascalon :P po tym przeteleportowałem sie do miasta aż tu nagle ciach i komp sie zaciął... okazało się że przegrzał się więc rozkręciłem obudowe odczekałem pol godzinki i jakos teraz działa... chyba trzeba zainwestowac w radiator na karte :P

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 11:24 
Cytuj  
przedewszystkim zdejmij obudowe jak masz , duzo lepiej sie chlodzi . no i radiatorek by sie przydal :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 11:26 
Cytuj  
taaa zdjelem obudowe :D ale dalej tnie ( rano jak wszedłem to nic nie cieło w ascalonie bo komp był zimny :P) ale i tak dokupie ramu :D widziałem radiator za 13 zł czy warto taki kupic czy nie ??

[EDIT]

http://img153.imageshack.us/my.php?image=gw0051mj.jpg A oto moj noobik :P ( troche slaba jakosc bo musialem zmniejszyc rozmiar pliku zeby sie zmiescilo )[/img]


Ostatnio edytowano 4 lip 2005, 11:37 przez fredi, łącznie edytowano 4 razy
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 11:33 
Cytuj  
radiatory generalnie nie sa drogie , po prostu idz do sprzedawcy podaj mu mniej wiecej jaki masz sprzet i zapytaj sie czy radiator wytrzyma i popros o szczera rozmowa a nie o wciskanie kitu .. jak typek bedzie mlody to sadze ze doradzi ci szczeze co i jak...


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 11:53 
Cytuj  
to do typa ktory bawi sie jeszcze e "NEW" Ascalonie, lol. Stary daj spokoj z tamtymi questami i uderzaj z fabula, gra jest na tyle ciekawa i rozbudowana ze nie ma co tam levelowac, tym bardziej ze jest tam zbyt cukierkowo.


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 16:02 
Cytuj  
E tam zbyt cukierkowo, ja sie tam bawilem afair do 8 lvlu i bylo fajnie :< Zrobilem chyba wszystkie questy i zbieralem nawet itemy dla collectorow hehe...

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 16:13 
Cytuj  
Ja podobnie, teraz mam 17 lv a wczoraj pierwszy raz wszedłem do Lion's Arch, myślałem, że to juz koniec gry będzie niedługo, a kumpel mówi, że jeszcze raz tyle ile przeszedłem i jeszcze więcej -_-
Powiem szczerze, że przechodzenie tej fabuły wcale mnie nie ciekawi, wygląda to jak Dungeon Siege, idziesz i walisz. Przechodze to jedynie dla odblokowania skilli itd. do PvP ;]


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 18:30 
Cytuj  
dzis poszedłem na party ( miałem 4 lvl w/mo) z jakimiś kozakami na 18 lvl :P
ciekawe kto mnie pobije ... miałem -60% po około 8 zabiciach :P co wy na to :P ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 18:51 
Cytuj  
heheh nie mozna miec wiecej niz -60%

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 19:13 
Cytuj  
no ja wlasnie skonczylem gre kolejna postacia :P No nic teraz sobie monka potlucze do konca gry pewnie a potem sie zobaczy :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"


Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 21:11 
Cytuj  
to ja mam jedno pytanie mam monka na 13 lvl healera healing players 12 i jakie skille byscie polecali ustawic na pve i na arene pvp ?

skilli mam nawet nawet odblokowanych chyba prawie wszystkie jakie mozna do lion' s arch zdobyc


Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2005, 21:40 
Cytuj  
na arenie lecz druzyne caly czas i resuj, jesli reszta druzyny nie bedzie uposledzona to powinnienes wiekszosc wygrywac.
Ja raz moim R\E i z monkiem rozwalilismy sami przeciwna druzyne


Posty: 27
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 23:35 
Cytuj  
to ja mam pytanie gdzie sa rozne areny pvp w grze rpg? :D

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 20:28 
Cytuj  
kurde jestem w lions arch na 11 lvl :P gra mi sie znudziła co robić ?? pomożcie :P


_________________
"Kryształ jest sercem miecza.
Serce jest kryształem rycerza Jedi.
Rycerz Jedi jest kryształem Mocy.
Moc jest mieczem serca.
Wszystko ze sobą powiązane.
Kryształ-Miecz-Jedi.
Jesteście jednością..."

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2005, 20:47 
Cytuj  
Polecam arenę pvp.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.