mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 19:59 
 
ja kozystam z innego rozwiazania:
recall i teleport (troche czaruje)

na poczatku korzystalem z juczniakow, ale jak opanowalem recall to zrezygnowalem
i wlasnie dlatego ta zmiana bardzo mi utrudni zycie.
conajwyzej kupie sobie znowu jucznika
i bede na niego odkladal rude.
Potem bede znowu przkladal z juczniaka do plecaka i uzywal recall

jakos sie przezyje
ale tylko dojdzie dodatkowe klikanie


_________________
Obrazek

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 20:43 
 
Z moja sila limit na kopanie wynosi 157 kg
Regenty , ksiazka, kilof, ubranie wazy 120 kg

pozostaje mi 37 kg ktore moge wykopac, bez zadania sobie obrazen

37 kg to 18 rudy
Moge wykopac teraz 18 rudy bez zadania sobie obrazen
Mowiac genralnie za kazdym razem jak cos wykopie to musze to przenisc na jakiegos juczniaka, albo na ziemie
na EXP musze uzbierac 1500 rudy czyli 3000kg

nie powiem ile mi dochodzi klikania w miescu
to jest dla mnie drastyczna zmiana, zupelnie uniemozliwia mi kopanie (poprstu to bardzo niewyodne)

w tej sytucja kopanie stalo sie dla mnie nie mozliwe
chybaze bede sobie rzucal leczenie podczas kopania (tak chyba bedzie latwiej)


_________________
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 21:25 
 
Whoa... koszmar. I jeszze sobie pomysl ze ci ta zbroja (odpukac) nie wyjdzie :grin: Koszmar...


_________________
podpiasno:
z wyrazami szacunku,
Dawrsieg

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:58 
 
> Z moja sila limit na kopanie wynosi 157 kg
> Regenty , ksiazka, kilof, ubranie wazy 120 kg

??? To albo masz ciezka ksiazke albo ciuchy tak dawno nieprane ze od brudu 50kg waza :wink:


Posty: 6
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:59 
 
hmm.... no fajnie fajnie ale te ceny jakies taki dziewne... po pierwsze kolejnosc rud... niewiem moze sie myle i na DZ jakosc rud jest inna niz na innych serverach ale biorac pod uwage umiejetnosci potrzebne do wykuwania z niekturych metali to cala ta kolejnosc jest bez sensu np olbrzymia cena shadowa ktury moim zdaniem nie ustepuje specjalnie zlotu i srebru (ciekawostka u architekta ma niebotyczna cene jak na taki sredni metal) wysoko takrze black rock (czarne rudy widze w cenie:)) za nisko mithril juz za to baaaardzo wysoko malachit ktury jest jedna z gorszych rud tego jest sporo i nie chce mi sie wymieniac niech kazdy sam oceni... i jeszcze jedno: nowy exp z zelaza jest lepszy niz stary exp z royalu i o NIEBO lepszy niz zwykly komplet z royalu wiec kto wyda na royal 30 k jak moze kupic za 10 k zelazny exp komplet....

dziekuje to by bylo na tyle. jezeli jednak nie mam racji to przepraszam i prosze o sprostowanie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: _Gatts_ dnia 2002-01-28 00:02 ]</font>


Posty: 9
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 23:59 
 
heh coz osobiscie uwazam ze tak jak jest teraz jest dobrze mimo ze w goldi nie mam jeszcze zadnego kowala ktory mogby wykuwac expy dla mnie innych czlonkow gildi nie zraza mnie to zarobie i kupie od jakiegos kowala jak trzeba w koncu daje mi to jakis cel gry a nie lazenie tam i spowrotem z placzem ze ceny sa za wysokie i takie tam




pozdrawiam wszystkich

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 00:08 
 
Cytuj:
2002-01-27 23:58, ziemni napisał:
> Z moja sila limit na kopanie wynosi 157 kg
> Regenty , ksiazka, kilof, ubranie wazy 120 kg

??? To albo masz ciezka ksiazke albo ciuchy tak dawno nieprane ze od brudu 50kg waza :wink:


hehe
no fakt, nie pralem

ale nie jest latwo:
Wiesz ile wazy nasz plecaczek z zapasem skrolli ze wszystkich kregow ?
400kg - same scrole

zawsze sie znajdzie pare ubran, regenty, inne
uzbiera sie......


_________________
Obrazek

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 11:17 
 
Cytuj:
moze Ty jako kowal jestes tak pakerny ze nosisz na barach 5 ton :}
ale ja biedny informatyk ledwo worek z kartoflami nosze :razz:
Gadget


Az worek ? :smile: To sie zdecydowanien nie kwalifikuje do grupy "biednych informatykow" :smile: Bardziej podchodzi pod pakerow informatyki :smile:

_________________
The Inner Voice

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daimonion dnia 2002-01-30 11:22 ]</font>


Posty: 5
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 12:44 
 
hyhy a ja chcialem zaówarzyc ze znowu podskoczom ceny EXPÓW :sad: po tym patencie za staminom i hp . Ale w sumie to troszke robi sie męczone ale taki jest [życie]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.