mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 16:25 
 
Od czego by tu zacząć... na sc nie gram dlugo bo ledwo ponad miesiac, ale cos zauwazylem... cos pozytywnego. Na poczatku (jak zaczalem grac) to bylo PELNO bugow, choc podobno na starym sc wszystko bylo wspaniale itd... tak czy siak ten topic ma za zadanie pochwalic panow gmow (bo cos malo tych pochwal, a chyba naleza sie tak wspaniala robota...). Bugi na sc nadal sa dosc czeste ale znikaja... i cos jeszcze: Brawa dla Yerpa - od dnia apokalipsy cos czesciej spotykamy gm'a :smile: i to jeszcze takiego ktory dosc szybko przylazi (dzis byla nawet sytuacja ze niewezwany sam sie pojawil i pomogl). Ogolnie Brawa dla calej ekipy SC - Tak trzymac panowie!!!

Pozdrawiam (babcie, dziadka, tatka, ciotke, matke, gmow z sc... czyli jednym slowem: ChAoS) !!!

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 16:56 
 
Ale wazelina :smile: :grin:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 17:01 
 
Ale tak jest, jak oni (GM) robią za darmo, to nalezy im się- zwykle ludzi się skarżą że coś nie działa, ale jak działa to nie chce im się dziekować.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 17:12 
 
wert>no comment
mastyl>otoz to i zadnej wazeliny w tym nie ma, poprostu ich chwale za dobra robota bo co chwila tylko jakes skargi sa ze to nie dziala i tamto siamto (bo tak jest) a jak dziala to tylko sie mowi: bo tak ma byc, a o ludziach ktorzy pracuja sie nie wspomina...

pozatym to ma byc topic ktory bedzie podtrzymywal na duchu gmow z sc i zeby nie odwalili takiej akcji jak ci z cl...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 21:10 
 
Sie no khem czuyjemy pochwaleni *klania sie* i idziemy do dalszej roboty... ale piszcie tu piszcie... dalej.. i jak najwiecej hihihihi zawsze milo jest czytac jak ans chwala... nie chlopaki?


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 21:18 
 
Mnie osobiscie powalilo na kolana uzadzenie minoc bank i papua - da best city
I generalnie faktycnie jak by mniej bugow i mniej padow i oglnie oczien charaszo :razz:
Oby wam zapal nie minol kochani GM

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 21:33 
 
No heh, jej :smile: chyba im zrobimy jakas niespodzianke, nie Szerszen? (oczywiscie jak wszystko pojdzie po naszej mysli hihihi)

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 21:38 
 
no... ale sie wygadales.. teraz to juz ine ebdize takiej niespodzianki :sad: a buuuu

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 21:39 
 
I tak się nie domyślą :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Yerpen dnia 2002-01-28 21:40 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 21:49 
 
Takie pytanko mam. Czemu material tyle wazy? Wczesniej moglem spokojnie nosic zapas ze soba zeby wrazie czego dorobic bandazy. Uwazam ze waga materialu powinna wrocic do poprzedniego stanu chocby z tego powodu, ze zuzyte bandaze nie zostaja w postaci zabrudzonej a znikaja.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 22:18 
 
Lobo ---> widze, że sadzisz tym pytaniem gdzie popadnie :smile:, a nóż gdzies ktoś odpowie :grin:

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 22:31 
 
ehh lobo (to takie jabłka :grin:) my tu wszyscy GM`ów chwalimy a ty tu z takim tekstem wyjeżdzasz?! JAK CI NIE WSTYD!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 22:35 
 
no co. a jak mam cwiczyc healing jak musze co chwila po bandaze latac

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 22:36 
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 21:42 
 
Nie wiem czy z obecnych na Sc ktos zauwazyl ze nasi kochani mistrzowie dali nam mozliwosc sprawdzenia sie w walce z ophidianami. Te przedziwne istoty o ciele weza sa niewatpliwie dobrym przeciwnikiem dla zespolowych wypraw do Lost Land dla srednio zaawansowanych i zaawansowanych postaci ( tym drugim polecam avengera ).
Kraza pogloski o istnieniu zelaznych golemow i jakiejs wiedzmy - osobiscie nie spotkalem choc zlazilem z polowe calego swiata jesli ktos cos wie to prosze o info.
Jeszcze raz brava dla naszej ekipy GM za trud i prace jaka wkladaja w udoskonalenie i rozbudowaie swiata SC

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 22:39 
 
Cytuj:
2002-02-10 21:42, Scorpio napisał:
Nie wiem czy z obecnych na Sc ktos zauwazyl ze nasi kochani mistrzowie dali nam mozliwosc sprawdzenia sie w walce z ophidianami. Te przedziwne istoty o ciele weza sa niewatpliwie dobrym przeciwnikiem dla zespolowych wypraw do Lost Land dla srednio zaawansowanych i zaawansowanych postaci ( tym drugim polecam avengera ).
Kraza pogloski o istnieniu zelaznych golemow i jakiejs wiedzmy - osobiscie nie spotkalem choc zlazilem z polowe calego swiata jesli ktos cos wie to prosze o info.
Jeszcze raz brava dla naszej ekipy GM za trud i prace jaka wkladaja w udoskonalenie i rozbudowaie swiata SC

Chyba chodzi o tethran bo ophydianie juz dawno chodzili po pustyni a dopiero niedawno spotkalem tam tethran avenger.
A co do golemow i wiedzmy prosze o nie podawanie info z tego prostego powodu, ze NIKT MI NIE MOWIL ZE MAM JA PORABAC I LEPEK WZIASC ZE SABA :grin:, i chcialbym to dokaczyc jak juz sie pojawi na powrot :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 23:24 
 
wlasnie wlasnie, czytam posta i sobie mysle ze nie bede sie pytal gdzie te nowe obfidiany, bo jeszcze okaze sie lamer... a co do tych avangerow, mocni są? jak mocni (porownajcie do jakegos stworka), i co mają ze sobą? (ostatnio zaczalem na potworki wychylam swoja glowke)

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 23:55 
 
Praktycznie nic ale w walce zatruwaja i silniejsi niz ophydian warrior.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 62
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:14 
 
Witam
Gdzie sa golemy to ja juz wiem :smile:) znalazlem to miejsce (to sa cienkie bolki gozej z ich wlascicielmai :smile:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:19 
 
Cytuj:
2002-02-10 23:24, Moo-Zoon napisał:
wlasnie wlasnie, czytam posta i sobie mysle ze nie bede sie pytal gdzie te nowe obfidiany, bo jeszcze okaze sie lamer... a co do tych avangerow, mocni są? jak mocni (porownajcie do jakegos stworka), i co mają ze sobą? (ostatnio zaczalem na potworki wychylam swoja glowke)

Ophidian avenger hmm sa dosc mocni i maja sporo ciekwych rzeczy w tym magiczne .... a ja nie mowilem o tych na pustyni :razz:
ja mowilem o ophidian sahman matrirch avenger ophidian obronca i co tam sie jeszcze placze kolo twierdzy opidian :razz:PP
A z ta wiedzma loopek to przesadzasz - daj jakies info sobku jeden i o tych golemach tesz poprosze cos wiecej plizzzzz :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.