mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 12:27 
 
To teraz moje zdanie

Order - wszystko co dobre, prawo i sprawiedliwosc, honor, wspolczucie, kolezenstwo itd.

Chaos - wszystko co zle, lamanie prawa, nieliczenie sie z nikim i z niczym.

To jest moje zdanie na temat roznic, porownywanie abu gildii do zakonow to nie ma sensu zbyt duza roznorosnosc zawodow i z zalozenia chaos nie moze byc umiejscawiany w zadnym zakonie bo zakon zadzi sie jamis prawami a chaos nie.
I takie biadolenie za order nie jest chonorowy jest nie dobry dla choasu, taki musi byc order tepic chaos wszedzie i zawsze (chaos ma takie same zadanie tylko w druga strone). Kazdu kto wstepuje do ktorej z gildii musi sie liczyc ze dostenie lomot zawsze i wszedzie od gildii przeciwnej (no chyba ze jest silniejszy).
Choas nie ma honoru wiec nie bedzie patrzyl ze jestes slabszy czy nie uzbrojony (to dla nie go gratka stuknac kogos takiego).
Order niei popusci chaosowi bo wstepuja do gildii przyzeka tepic chaos wszedzie i zawsze.
Wiec ludziska nie wykrzykujcie gupich tekstow ze nie jestem uzbrojony czy cos tam, jak sie spotyka najwiekszego wroga to nawet jak jest on bezbronny to sie go bije.
I to by bylo na tyle.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 13:34 
 
Brawo Anrawar! Co za przemowienie... trafiles na dobry topic, bo jesli go przeczytales dokladnie to twoje "chonorowy" pasuje jak ulal :razz:... nie to zebym jakos na ciebie jechal czy co, ale nie wiem czy dokladnie przeczytales mego posta... skoro ty oceniles moja wizje to ja nia omieszkam skomentowac twojej wypowiedzi... glownie chodzi mi o to, ze ja mialem na mysli brak Zła w UO i chcialem by to sie zmienilo (zastanawiam sie czy nadal nie rozumiecie o jakie Zło mi chodzi... moze slyszeliscie kiedykolwiek o systemie Krysztaly Czasu? nie? oj to niedobrze... ale jak tak to patrzcie Czarny Rycerz). Takie zło mogłoby istniec w ciele np zakonu, albo gniezdzic sie w Złym Mieście... tak czy na wspak, uwazam ze atakowanie nawet najgorszego wroga ale nieuzbrojonego rowna sie utracie honoru... ja jestem rzemieslnikiem i nikt mnie poki co nie zaatakowal z orderu - i chwali sie bo ja tez nikogo nie atakuje BO JESTEM RZEMIESLNIK. Poza tym mam swoj honor i mimo ze jestem kowalem to wyzwany na pojedynek lub zaatakowany staram sie zatrzymac napastnika i pozwolic sie ubrac... jak nie chce to stoje i czekam na laskawa Pani Śmierc
no to tyle... nie wiem co dokladnie napisalem bo co chwila jestem atakowany z roznych losowych (znoof ten ChAoS :smile:) stron

Pozdrawiam (wszystkich ludzi z honorem)!!!

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 13:38 
 
Mhmm, no wiec tak z tego co wiedzialem to Gildia Orkow byla Neutralna...lecz po tym co sie zdazylo raczej bedzie wojna nasza gildia bedzie chaos...aha co do Dariusza, to pamietam jak mielismy wojne z DE pan Dariusz mnie kilka razy zabil po smierci jak wychodzilem od healera
Co do tego co ma robic Chaos i Order to kazdy wie...Chaos sie dobrze spisuje lecz wiekszosc Orderu...:wink:
Nie wiedza co to honor raczej ja tam nigdy nie bylem za Orderem ale nigdy nie logoutowalem sie podczas walki nigdy nie zabijalem bezbronnych nawet pomagalem wielu osobom no coz ale nie ktorzy poprostu chca miec napis [Order], wielu z Gildii Orderu bylo Mass kill... zlodziejami itp bo wszyscy mysla ze jak maja Szpanerska tarcze :grin: to sa fajni i w ogole dobrzy itp :wink:


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 13:51 
 
Karanira, No wiesz? ty bys chciala zeby cie ktos zabijal chociazby jak jestes bezbronna ? wychodzisz od healera a tu jakis chaosnik ? i znow do healera ? :>


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 14:18 
 
Ehhh...uspokojcie sie z tym wyplakiwaniem a bo to mi chaos zrobil a bo to mi Order zrobil...ja nigdy na forum nie plakalem tylko w grze to zalatwialem nie mowie ze wszystko jest sprawiedliwe ale i nie musi byc sprawiedliwe (choc nie ktore rzeczy sa nie sprawiedliwe a powinny byc sprawiedliwe (Straze za miastem)) wiec Wezcie nie placzcie raz wy giniecie raz oni gina cooooo?:>


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 17:00 
 
A wiec i ja dodam swoje 3 grosze.
Otoz tak. Ja nie jestem ani za chaosem, ani za orderem(przynajmniej narazie nie bylem).
Wczoraj jak rozmawialem z Profianem to wysunal on takie argumenty:
1. Atakowalem w grupie na innych!
2. Zabijalem slabszych!
3. Podczas walki z 5v1 uzywalem heali!
A wiec teraz podam kontrargumenty, ktorych to nie mialem wczoraj czasu wypowiedziec:
1. Jezeli nie pamietasz to atakowalismy w Minoc gildie PK i bylo ich wiecej niz nas wiec nie mow mi tu, ze wymordowalismy polowe mieszkancow(tu mam problem bo Profian sam wtedy zabijales a teraz w Orderze).
2. A kogo mam zabijac. Nie jest ciekawym latanie po swiecie i szukanie 3-4 osob, ktore moglyby ze mna sie rownac lub mnie zabic.
3. A co mialem robic, dac sie zabic NB tylko dlatego ze mnie zaatakowali w 10 i byli slabsi, i nie pomysleli ze moge sie leczyc? To teraz PK nie jest honorowy bo nie dal sie zabic bandzie NB?
Teraz cos powiem o honorze. Ja mam honor. Nigdy tez nie zabilem bezbronnej osoby ani slabszej ode mnie(czyt. ponizej adepta). Nie wiem jak inni PK ale ja mam honor. I ty powinienes to wiedziec Profian bo jeszcze nigdy przy tobie nie zabilem slabszego. To raczej ty zabiles.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 17:28 
 
Przed kilkoma godzinami namyślałem sie.Paru moich znajomy z BoO:Dariusz i Konrad zaproponawali mi abym wrucił na ścieżke dobra.Namyślałem sie nad tym.Skończył bym z zabijaniem słabszych itp.Ale miałbym spokuj w innych sprawach jak np spokojna przechadzka po mieście.Musiałbym honorowa walczyć.Stweirdziłem że powruce na ścieżke dobra i stane po stronie dobra a nie zła.

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 17:39 
 
Cytuj:
2002-01-28 00:00, Faltar napisał:
Ostatni szedłem sobie z pustyni do Hq mojej gildi.NIC niemiałem bo zginołem nagle wyskakuje mi Caramen z gildi JS i mnie leje.To było zagranie bez chonoru kturym sie szczyci cały order.Następna taka akcja była na cmnatarzu gdzie Gunafa całego gołego bez niczego 3 osoby z JS niepowiem jakie goniły i go zabijały.Czy to jest godne chonoru ORDERU!!!!!!Faktycznie jestem z chaosu Gunaf również ale żeby lać BEZBRONNEGO! Nawet jagorszy @$#@$#@$#@!!#$! by tego niezrobił!!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-01-28 00:06 ]</font>


Nie no, teraz przegiales
Placzesz ze ktos Cie leje jak jestes bezbronny?

A pamietasz jak mnie lales w Minoc?

jestes jednym z wiekszych lamerow jakich mialem okazje w zyciu spotkac.
przez takich jak ty zrezygnowalem z gry na tym shardzie

_________________
Migalart - Kowal Morza
from CLSE and don't forget about it!!!

Galerie fantasy - http://republika.pl/migalart

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Migalart dnia 2002-01-28 17:47 ]</font>

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 17:41 
 
Faltar, Buehehehehe ty to naprawde mnie rozsmieszyles :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

*

Posty: 101
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 17:49 
 
JAK już mówiełm BYŁEM wtedy w CHAOSIE a chaos leje BEZBRONNYCH nic ując nic dodać.Teraz jestem Order i żałuje za swe grzechy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 17:50 
 
Faltar --> Lithus ma racje - LOL :grin:

Ostatnio mam mniejsze lagi, to mam zamiar sie wybrac na poszukiwanie zdrajcow - zamykaj okna na noc... :smile:

I jakos nie przypominam sobie, zebym moim ludziom kazal zabijac bezbronnych, a jedynie robic to z Orderem. Sprawe niewinych pozostawilem indywidualnemu osadowi, kazdego z czlonkow.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-01-28 17:58 ]</font>

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 17:51 
 
geez
to teraz widze dlaczego Taunis mnie non-stop atakuje na gg... poprostu ta nasza gildia chaosu to prawie same mieczaki. W zyciu bym nie podejrzewal. Narazie mamy 4-5 wojownikow, 2 rzemieslnikow i 1-2 magow... A orderu jak makiem zasial i to jest dziwne! Bo jakbyscie nie wiedzieli to cala ta sprawa z Chaosem i Orderem wziela sie od tego, zeby na sc mozna bylo sie pobawic...
ja bawie sie dobrze wrecz zajebiscie. Moze i jestem tylko tym kowalem, a moze AZ kowalem? Ciesze sie z mojego fachu... ale co ja wlasciwie mowie? to nie ma byc historia mojej postaci
Apeluje do wszystkich nie-mazgai:
PANOWIE BIERZECIE SIE W GARSC, bo jak kazdy bedzie sie mazal ze nas jest za malo, ze slabsi i bedzie odchodzil to napewno nie bedziemy mocniejsi...
Hamer! Zapraszam do WZ! Skoro Faltar odszedl to mamy sama elita (:D) a ty chciales elite!!! ZAPRASZAM!!! Nie bede ci nic oferowal - poprostu mowie zebys sie dolaczyl...

Pozdrawiam wszystkich nie-mieczakow!!!

ps. Faltar>sorr ze stales sie (po raz kolejny na tym topicu) przedmiotem mojej wypowiedzi ale mysle ze jestes najlepszym przekladem - w twoim poscie nie znalazlem co prawda niczego takiego zebys sie lamal, ale jak juz obrales droge ChAoSu to badz konsekwenty (i to sie tyczy wszystkich), bo jezeli odchodzisz to swiadczy to o twojej slabosci... nic innego

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 17:52 
 
Cytuj:
2002-01-28 17:49, Faltar napisał:
JAK już mówiełm BYŁEM wtedy w CHAOSIE a chaos leje BEZBRONNYCH nic ując nic dodać.Teraz jestem Order i żałuje za swe grzechy.


Co ty wiesz o chaosie?
ty dzieciak jestes?
niedoswiadczony dzieciak.....
Co ty wiesz o orderze?


_________________
Obrazek

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 17:52 
 
A oto dowod tchorzostwa i wielkiego Honoru panow z Orderu przed chwila pan niejaki Mellander, Wylogowal sie podczas walki a jego HP bylo 1 - 2 chyba albo i mniej bo na pasku statusu mial Czerwono.
Niema to jak Honor odwaga mestwo Rycerza!
Ku chwale Sigmara!


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 17:53 
 
Dobrze powiedziane!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 18:00 
 
hmm Ogr zastanawiam sie czy jednak nie przejsc do chaosu pod wodza Taunisa. Wkoncu nalezymy do elity :grin:. W tes sprawie napisz mi na GG. Mam nadzieje, ze sa jeszcze wolne miejsca w gildii Tunis.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 18:06 
 
Nie ma... dla osob pokroju Faltara
Podejrzewam ze dla innych sie znajda!

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 18:07 
 
Ehhh.... wiecie co... zróbcie dwie duże gildie, zamiast kilku małych, albo jakąś fenderacje. I będzie więcej teoretycznych ludzi do pomocy i może nareszcie będą wielkie walki, a nie 1vs1. I będzie ciekawiej i nie będzie wytaykania palcami... Ale co do zabijania niewinnych - gildia order z założenia walczy z chaosem i istnieje do walki z nim (można też sobie dodać obronę słabszych, ale to już do wyboru :wink: ). Czyli członkowie gildii zarówno opowiadających się za prawem jak i bezprawiem są przeciwnikami tych drugich i odwrotnie.
Eh.. naprawdę - jak połączycie swe siły (gildie oreder z orederami, a chosciny z czlonakmi chaosu) i będziecie się umawiać na wielkie bitwy, albo naprawdę współdziałać ze sobą, to naprawdę bezsensowene padanie pod naporem przytłaczającej liczby wrogów, albo polegniecie przynajmniej walcząc ramię w ramię (teoretycznie :smile: ).
I naprawdę... jak nie chcecie brać w tym udziału zpaiszcie się do nautralnej gildii.

W każdym razie jedność to podstawa :grin:

Koniec wykładu :razz:


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 18:07 
 
Taunis, No mysle :]
Lobo, ok zaraz pogadamy
Faltar, Wiesz a co bys zrobil jakby ci kolega powiedzial " Ej! Faltar ty masz za duzego ptaszka" To bys polazl i sobie go skrocil ?


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 18:07 
 
Dla Gunafa i Lithusa zawsze sie znajda :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.